Dublim Shqip

 • Batman vs. Two-Face – Batman kundër Njeriut me dy fytyra

  Image Batman vs. Two-Face (2017) – Batman kundër Njeriut me dy fytyra
  HD
  Batman vs. Two-Face (2017) – Batman kundër Njeriut me dy fytyra
  Batman kundër Njeriut me dy fytyra Dublim Shqip Kur prokurori i Gotamit, Harvi Dent plagoset në një aksident në laborator, Njeriu me dy fytyra fillon një fushatë krimi të pandalshme. Tani Batmani dhe Robini, duhet të zbulojnë identitetin e tij, ndërkohë që përballen edhe me shumë armiq e rreziqe të tjera.
  Image Batman vs. Two-Face (2017) – Batman kundër Njeriut me dy fytyra
 • Atlantis: The Lost Empire – Perandoria e humbur

  Image Atlantis: The Lost Empire (2001) – Perandoria e humbur
  HD
  Atlantis: The Lost Empire (2001) – Perandoria e humbur
  Atlantis: Perandoria e humbur Dublim Shqip Një aventurier i ri pa përvojë bëhet çelësi për të zbuluar një mister të lashtë kur bashkohet me një grup eksploruesish të guximshëm për të gjetur perandorinë e humbur legjendare të Atlantis. Një hartograf naiv, por i vendosur, Milo Thatch, ëndërron të përfundojë kërkimin e filluar nga gjyshi i tij i ndjerë, një eksplorues…
  Image Atlantis: The Lost Empire (2001) – Perandoria e humbur
 • The Angry Birds Movie – Zogj të Zemëruar

  Image The Angry Birds Movie (2016) – Zogj të Zemëruar
  HD
  The Angry Birds Movie (2016) – Zogj të Zemëruar
  Zogj të Zemëruar Dublim Shqip Në një ishull të banuar nga zogj që nuk fluturojnë, gjaknxehti i Kuqi, i shpejti Çak dhe i paqëndrueshmi Bomba, do bëjnë të pamundurën për të zbuluar misterin që vjen nga vizita e disa derrkucëve jeshilë.
  Image The Angry Birds Movie (2016) – Zogj të Zemëruar
 • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

  Image Teen Titans Go! vs. Teen Titans (2019)
  HD
  Teen Titans Go! vs. Teen Titans (2019)
  Titanët e rinj kundër Titaneve Dublim Shqip Mos humbisni aventurën e rradhës të Titanëve Adoleshentë. Një dyluftim epik: Titanët do të përballen me armikun e tyre më të madh, vetveten.
  Image Teen Titans Go! vs. Teen Titans (2019)
 • Astro Boy – Roboti Astro

  Image Astro Boy (2009) – Roboti Astro
  HD
  Astro Boy (2009) – Roboti Astro
  Roboti Astro Dublim Shqip Në qytetin futurist Metro, jeton roboti i vogël Astro, me aftësi të jashtëzakonshme. Ai niset në një udhëtim në kërkim të ngrohtësisë së familjes dhe përfundon në Tokë.
  Image Astro Boy (2009) – Roboti Astro
 • Zootopia – Qyteti i Kafshëve

  Image Zootopia (2016) – Qyteti i Kafshëve
  HD
  Zootopia (2016) – Qyteti i Kafshëve
  Zootopia: Qyteti i Kafshëve Dublim Shqip Në një qytet ku të gjitha kafshët jetojnë në paqe e harmoni, një lepurushe që sapo ka filluar punë si police detyrohet të bashkëpunojë me një dhelpër dredharake, për të zgjidhur çështjen e saj të parë.
  Image Zootopia (2016) – Qyteti i Kafshëve
 • Planet 51

  Image Planet 51 (2009)
  HD
  Planet 51 (2009)
  Planeti 51 Dublim Shqip Diku, shumë shumë larg është një vend ku jeta është shumë e thjeshtë. Fëmijët janë të lire dhe çdo gjë është shumë e këndëshme. Deri në ditën kur, diçka shumë e çuditëshme, shkeli në Planetin 51.
  Image Planet 51 (2009)
 • Giovanni’s Island – Ishulli i Xhovanit

  Image Giovanni’s Island (2014) – Ishulli i Xhovanit
  HD
  Giovanni’s Island (2014) – Ishulli i Xhovanit
  Ishulli i Xhovanit Dublim Shqip Bazuar në një histori të vërtetë... Ndonjëherë një miqësi e pastër, i thyen të gjitha barrierat që lufta ngre... Sepse nuk ka rëndësi nga je, por sa zemër të madhe ke.
  Image Giovanni’s Island (2014) – Ishulli i Xhovanit
 • DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis – Vajzat Superheroina: Legjenda e Atlantidës

  Image DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis (2018) – Vajzat Superheroina: Legjenda e Atlantidës
  HD
  DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis (2018) – Vajzat Superheroina: Legjenda e Atlantidës
  Vajzat Superheroina: Legjenda e Atlantidës Dublim Shqip Vajzat SuperHeroina vijnë me një aventurë të re. Këtë rradhë ato duhet të zbulojnë se kush ka vjedhur 'Librin e plot fuqishëm të Legjendave'. Për të zbuluar misterin, ato do të udhëtojnë në thellësi të oqeanit, drejt Atlantidës.
  Image DC Super Hero Girls: Legends of Atlantis (2018) – Vajzat Superheroina: Legjenda e Atlantidës
 • DC Super Hero Girls: Hero of the Year – Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit

  Image DC Super Hero Girls: Hero of the Year (2016) – Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit
  HD
  DC Super Hero Girls: Hero of the Year (2016) – Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit
  Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit Dublim Shqip Njihuni me superheroinat me të guximshme... Do ti gjeni të gjitha bashkë në një film... Po kush do të jetë heroina e vitit?
  Image DC Super Hero Girls: Hero of the Year (2016) – Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit
 • Open Season: Scared Silly – Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken

  Image Open Season: Scared Silly (2015) – Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken
  HD
  Open Season: Scared Silly (2015) – Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken
  Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken Dublim Shqip Eliot, Bag dhe kafshët gazmore rikthehen me një aventurë shumë komike! Për të mbyllur stinën e rihapur të gjuetisë, kafshët duhet të përballen me frikën e tyre dhe të gjejnë një kafshë misterioze, që po shkakton panik....
  Image Open Season: Scared Silly (2015) – Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken
 • Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost – Skubi Du dhe Fantazma e kuqe

  Image Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost (2018) – Skubi Du dhe Fantazma e kuqe
  HD
  Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost (2018) – Skubi Du dhe Fantazma e kuqe
  Skubi Du dhe Fantazma e kuqe Dublim Shqip Skubi Du rikthehet me një aventurë të re... Këtë herë Fred, Vilma, Dafni dhe Shagi do të përjetojnë një aventurë të paharrueshme në Nju Inglënd. Ata duhet të kapin 'Fantazmën e kuqe' e cila përndjek dajën e Fredit.
  Image Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost (2018) – Skubi Du dhe Fantazma e kuqe
 • The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom – Princesha Mjelmë 3

  Image The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
  HD
  The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
  Princesha Mjelmë 3 Dublim Shqip Odeta dhe Derek, kësaj here do përballen me magjistaren e ligë të quajtur Zelda që dotë shkatërrojë mbretërinë paqësore të Odetës, duke vjedhur 'Artet e Ndaluara'.
  Image The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
 • Pachamama – Pakamama: Thesari i Shenjtë

  Image Pachamama (2018) – Pakamama: Thesari i Shenjtë
  HD
  Pachamama (2018) – Pakamama: Thesari i Shenjtë
  Pakamama: Thesari i Shenjtë Dublim Shqip Kur një statujë e shenjtë zhduket nga fshati i tij, një djalë me shpirt të madh që ëndërron të bëhet shaman, niset në një mision shumë të guximshëm për ta rikthyer atë.
  Image Pachamama (2018) – Pakamama: Thesari i Shenjtë
 • Naruto Shippûden: The Movie Dublim Shqip

  Image Naruto Shippûden: The Movie (2007) Dublim Shqip
  HD
  Naruto Shippûden: The Movie (2007) Dublim Shqip
  Shumë vjet më parë, jetonte një dhelpër me fuqi magjike. Një nga ninxhat më të respektuar e burgosi brenda trupit të një djaloshi. Ky djalosh quhet Naruto dhe ëndërron të bëhet ninxha më i mirë.
  Image Naruto Shippûden: The Movie (2007) Dublim Shqip
 • Mary and the Witch’s Flower – Meri dhe Lulja e Shtrigës

  Image Mary and the Witch’s Flower (2017) – Meri dhe Lulja e Shtrigës
  HD
  Mary and the Witch’s Flower (2017) – Meri dhe Lulja e Shtrigës
  Meri dhe Lulja e Shtrigës Dublim Shqip Nëse vetëm për një natë, një forcë e mbinatyrshme bëhet e jota, cfarë do të bëje me të? Kjo është historia e Merit e cila do të gjejë një lule magjike që lulëzon vetëm 1 herë në 7 vjet...
  Image Mary and the Witch’s Flower (2017) – Meri dhe Lulja e Shtrigës
 • The Invincible Iron Man – I pathyeshmi, Njeri i Hekurt

  Image The Invincible Iron Man (2007) – I pathyeshmi, Njeri i Hekurt
  HD
  The Invincible Iron Man (2007) – I pathyeshmi, Njeri i Hekurt
  I pathyeshmi, Njeri i Hekurt Dublim Shqip Ai është një hero i pathyeshëm, gjithmonë i gatshëm të hidhet në sulm, kur e kërkon nevoja. I tëri në hekur, Njeriu i Hekurt, nis një aventure të jashtëzakonshme ne Orientin e larget dhe mistik.
  Image The Invincible Iron Man (2007) – I pathyeshmi, Njeri i Hekurt
 • Dumbo Dublim Shqip

  Image Dumbo (2019) Dublim Shqip
  HD
  Dumbo (2019) Dublim Shqip
  Disney dhe regjisori visionar Tim Burton sjellin në jetë klasikun e dashur "Dumbo". Pronari i një cirku drejt falimentimit cakton Holtin dhe fëmijët e të tij që të kujdesen për një elefant të sapolindur me veshë gjigantë. Kur ata zbulojnë se Dumbo mund të fluturojë, cirku korr sukses duke tërhequr vemendjen e një biznesmeni lakmitar. Ai e merr Dumbon në…
  Image Dumbo (2019) Dublim Shqip
 • Epic – Beteja e Mbretërisë së fshehtë

  Image Epic (2013) – Beteja e Mbretërisë së fshehtë
  HD
  Epic (2013) – Beteja e Mbretërisë së fshehtë
  Beteja e Mbretërisë së fshehtë Dublim Shqip Një adoleshente, e gjen veten në botën magjike të 'mbrojtësve të pyllit' dhe vendos t'i ndihmojë ata, për të shpëtuar botën e tyre... dhe tonën..
  Image Epic (2013) – Beteja e Mbretërisë së fshehtë
 • Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ – Ringjallja

  Image Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ (2015) – Ringjallja
  HD
  Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ (2015) – Ringjallja
  Sferat e Dragoit Z: Ringjallja Dublim Shqip Një ditë të bukur në Tokë, dy të mbetur nga ushtria e Frizës, të quajtur Sorbet dhe Tagoma, vijnë në kërkim të Sferave të Dragoit për të ringjallur Friezën. Ia arrijnë qëllimit dhe pastaj Frieza kërkon të hakmerret ndaj Saianëve.
  Image Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ (2015) – Ringjallja
 • The Swan Princess: Royally Undercover – Princesha Mjellm 7

  Image The Swan Princess: Royally Undercover (2017) – Princesha Mjellm 7
  HD
  The Swan Princess: Royally Undercover (2017) – Princesha Mjellm 7
  Princesha Mjellm 7 Dublim Shqip Pasi vizitorët misterioz të mbërrijnë në Mbretëri, Princesha Alise, Lucas dhe miqtë e tyre shkojnë fshehtë në një aventurë të spiunazhit të fshehtë për të parë nëse ata mund të besohen. Ata do të kenë nevojë për të gjitha aftësitë e tyre detektive superiore, si dhe për disa pajisje super të ftohtë për të zgjidhur…
  Image The Swan Princess: Royally Undercover (2017) – Princesha Mjellm 7
 • Pororo: The Racing Adventure – Aventura e Garimit

  Image Pororo: The Racing Adventure (2013) – Aventura e Garimit
  HD
  Pororo: The Racing Adventure (2013) – Aventura e Garimit
  Pororo: Aventura e Garimit Dublim Shqip Pinguni i vogel Pororo dhe miqte e tij aksidentalisht bejne qe nje aeroplan te bej nje ulje emergjente ne fshatin e Pororo-se. Ne avion ka disa breshka qe trasportohen per ne Northpia per te cuar akull ne makina gare. Pororo dhe miqte e tij besojne qe breshkat jane pjesemareshe ne gare.
  Image Pororo: The Racing Adventure (2013) – Aventura e Garimit
 • Abominable Christmas – Një Krishtlindje e Pazakontë

  Image Abominable Christmas (2012) – Një Krishtlindje e Pazakontë
  HD
  Abominable Christmas (2012) – Një Krishtlindje e Pazakontë
  Një Krishtlindje e Pazakontë Dublim Shqip Pavaresisht paralajmerimeve te perseritura rreth njerezve nga babai i tyre, 2 femije bore te cuditshem, e gjejne veten ne nje qyetet malor te Kolorados, pasi u ndoqen nga nje shkencetar i vendosur per ti kapur ata.
  Image Abominable Christmas (2012) – Një Krishtlindje e Pazakontë
 • Bunyan and Babe – Një Aventurë Gjigante

  Image Bunyan and Babe (2017) – Një Aventurë Gjigante
  HD
  Bunyan and Babe (2017) – Një Aventurë Gjigante
  Një Aventurë Gjigante Dublim Shqip Trevis dhe motra e tij e vogel dergohen per pushime verore te gjysherit e tyre ne ferme. Nje biznesmen i pangopur po blen fshatin duke larguar banoret qe aty. Pasi Trevis ndiqet ne pyll nga njerezit e tij, ai pengohet ne nje porte magjike qe e con ne boten e fshehte te Polit.
  Image Bunyan and Babe (2017) – Një Aventurë Gjigante