Regjizor: David Lynch

 • Twin Peaks: The Missing Pieces

  Image Twin Peaks: The Missing Pieces (2014)
  HD
  Twin Peaks: The Missing Pieces (2014)
  “Majat binjake Pjesët e munguara” është një përmbledhje e skenave të fshira apo të zgjeruara të serialit horror amerikan, që mbështetet mbi misteret e disa vrasjeve. Në sezonin e parë, “Majat binjake” mori 14 nominime në Emmy Awards dhe sot, listohet si një ndër serialet më të mëdha të të gjitha kohërave...
  Image Twin Peaks: The Missing Pieces (2014)
 • Mulholland Drive +18

  Image Mulholland Drive (2001) +18
  HD
  Mulholland Drive (2001) +18
  Një aktore e re shpërngulet nga Kanadaja në Hollivud me dëshirën për t’u bërë një aktore e famshme. Ajo takon një grua, e cila për shkak të një aksidenti me makinë vuan nga amnezia dhe të dyja bashkë nisin të kërkojnë kujtimet e humbura, përmes rrugëve të Los Anxhelesit duke u ndeshur me çudira dhe të papritura të ndryshme dhe…
  Image Mulholland Drive (2001) +18