Regjizor: George Miller

 • Robinson Crusoe

  Image Robinson Crusoe (1997)
  HD
  Robinson Crusoe (1997)
  Robinson Kruzo largohet nga Britania me nje anije, pasi vrau mikun e tij per dashurine e Marise. Nje stuhi e ashper oqeanike shkaterron anijen e tij dhe e le ate te bllokuar nga bota, ne nje ishull te paeksploruar. Per t’u kujdesur per veten e tij, Kruzo kerkon nje mbijetese ne ishull, derisa te takohet me një banor pagan, i…
  Image Robinson Crusoe (1997)
 • Happy Feet Two

  Image Happy Feet Two (2011)
  HD
  Happy Feet Two (2011)
  Djali i Mambëllit, Eriku, nuk po gjen dot çfarë talenti ka në botën e pinguinave. Ndërkohë, Mambëlli dhe familja e tij zbulojnë se shtëpinë e tyre e kërcënon një rrezik i madh dhe nëse nuk luftojnë së bashku, s'mund të fitojnë.
  Image Happy Feet Two (2011)
 • Mad Max: Fury Road

  Image Mad Max: Fury Road (2015)
  HD
  Mad Max: Fury Road (2015)
  Në një vend të shkretë ku njerëzimi është skllav i ujit, dy rebelë mund të jenë në gjendje të vendosin rregullin: Maksi, një ish polic fjalëpak dhe Furiosa, një grua e guximshme, e cila kërkon të shkojë në vendlindjen e saj.
  Image Mad Max: Fury Road (2015)