Regjizor: Isaac Florentine

 • Seized

  Image Seized (2020)
  HD
  Seized (2020)
  Djali i një ish-agjenti të forcave speciale rrëmbehet dhe babai i tij duhet të eliminojë tre sindikata kriminale të rrezikshme, nëse dëshiron që ta shohë të birin sërish të gjallë.
  Image Seized (2020)
 • Acts Of Vengeance

  Image Acts Of Vengeance (2017)
  HD
  Acts Of Vengeance (2017)
  Një avokat fjalë-shumë shndërrohet në një tjetër njeri kur betohet të mbajë gojën mbyllur, por duke e shkelur atë pasi zbulon kush i ka vrarë gruan dhe vajzën, duke nisur kështu hakmarrjen e tij...
  Image Acts Of Vengeance (2017)
 • Ninja

  Image Ninja (2009)
  HD
  Ninja (2009)
  Një perëndimor i quajtur Kasei, studion arte marciale në Japoni. Atij i kërkohet të kthehet në Nju Jork në mbrojtje të Yoroi Bitsu, një arkë që përmban armët e nixhës së fundit Konga.
  Image Ninja (2009)
 • Ninja: Shadow of a Tear

  Image Ninja: Shadow of a Tear (2013)
  HD
  Ninja: Shadow of a Tear (2013)
  Lufto me të gjithë dhe mos i beso askujt: ky është kodi i mbijetesës i praktikuar nga mjeshtri i arteve marciale Kejsi Bouman pasi jeta e tij familjare dhe tepër e lumtur shkatërrohet nga një akt i tmerrshëm dhune. Me ndihmën e mikut të tij Nakabara, amerikani i patrembur ri-stërvit reflekset e tij dhe përforcon aftësitë e tij të luftimit…
  Image Ninja: Shadow of a Tear (2013)
 • Undisputed 3: Redemption

  Image Undisputed 3: Redemption (2010)
  HD
  Undisputed 3: Redemption (2010)
  TETË BOKSIERË ELITË - të dënuar nga burgje të sigurisë së lartë nga e gjithë bota - sillen së bashku nga një sindikatë e fshehtë e fuqishme kumari për një luftim sekret ku do të mbijetojë më i forti. Çmimi: liri për kampionin... dhe një shpërblim të madh për organizatorët. Përveç se sindikata në të vërtet s’ka në plan të…
  Image Undisputed 3: Redemption (2010)
 • Undisputed 2: Last Man Standing

  Image Undisputed 2: Last Man Standing (2006)
  HD
  Undisputed 2: Last Man Standing (2006)
  Vazhdimi i filmit 2002, këtë herë Kampioni i peshave te renda George “Iceman” është dërguar në një burg rus për akuza të drogës...
  Image Undisputed 2: Last Man Standing (2006)
 • Close Range

  Image Close Range (2015)
  Close Range (2015)
  Kolt një ish ushtarak detyrohet të shpëtojë mbesën e tij kur motra i kërkon ndihmë. Por duke bërë këtë ai duhet të përballet me kartelin Meksikan Balistika që bashkëpunon me sherifin e zonës.
  Image Close Range (2015)