Regjizor: Jaume Collet-Serra

 • Run All Night

  Image Run All Night (2015)
  HD
  Run All Night (2015)
  Ekzekutori virtuoz, Xhim Konlon me nofkën “Varrmihës”, në një moment të vështirë për të mbrojtur të birin e tij do të vrasë djalin e shokut të tij të ngushtë dhe njëherazi të bosit të mafies. Sado që Xhimi do përpiqet për ta bindur ta falë dhe ta lejë atë dhe familjen e tij të qetë, mafiozi do t'i shpalli atij…
  Image Run All Night (2015)
 • The Commuter

  Image The Commuter (2018)
  HD
  The Commuter (2018)
  Një biznesmen ndodhet në mes të në një konspiracioni kriminal gjatë rrugës së përditshme me tren. Atij i duhet të zgjedhë midis pasagjerëve të trenit dhe familjes së tij.
  Image The Commuter (2018)
 • The Shallows

  Image The Shallows (2016)
  HD
  The Shallows (2016)
  Nensi viziton plazhin për të cilin e ëma i kishte folur gjithmonë, por parajsa që gjen atje shumë shpejt i kthehet në një ferr, teksa i duhet t'i mbijetojë sulmit të një peshkaqeni.
  Image The Shallows (2016)
 • Non-Stop

  Image Non-Stop (2014)
  HD
  Non-Stop (2014)
  Gjatë një udhëtimi interatlantik nga Nju Jorku për në Londër, përgjegjësi i sigurisë së aeroplanit, Bill Marks (Liam Neeson) merr disa mesazhe kërcënuese në telefonin e tij. Dërguesi i panjohur i kërkon Marksit të kërkojë nga qeveria që të transferohen 150 milion dollarë në një numër llogarie të fshehtë.
  Image Non-Stop (2014)
 • Goal II: Living the Dream

  Image Goal II: Living the Dream (2007)
  HD
  Goal II: Living the Dream (2007)
  Pasi bëhet një futbollist profesionist tek klubi i Njukasëll Juanitid, Santiago Munez blihet nga klubi i Real Madrid ku fillon aventura e madhe.
  Image Goal II: Living the Dream (2007)
 • Unknown

  Image Unknown (2011)
  HD
  Unknown (2011)
  Një burre zgjohet nga koma, vetëm për të zbuluar se dikush i ka marrë identitetin e tij dhe se askush, (as gruaja e tij), se beson më atë. Me ndihmën e një gruaje të re, ai vendos për të provuar se kush është ai në të vërtetë.
  Image Unknown (2011)