Regjizor: M.J. Bassett

 • Rogue

  Image Rogue (2020)
  HD
  Rogue (2020)
  Semi, si kapiteni skuadre, e drejton grupin e saj të ushtarëve në një mision të rrezikshëm. Duhet të shpëtojnë pengjet nga rrëmbyesit në Afrikën e largët. Por kur misioni shkon keq dhe grupi shpërndahet, ata hasin një përballje të përgjakshme me një bandë rebelësh dhe me një turmë të tërbuar luanësh.
  Image Rogue (2020)
 • Inside Man: Most Wanted

  Image Inside Man: Most Wanted (2019)
  Inside Man: Most Wanted (2019)
  Një negociues pengjesh nga ekipet e policisë së Nju Jorkut, bashkohet me një agjente të FBI-së për të shpëtuar pengjet në Bankën e Rezervës Federale. Por, ajo që duket si një grabitje e kopjuar, do të tregojë se është më shumë se kaq...
  Image Inside Man: Most Wanted (2019)