Regjizor: Paolo Sorrentino

 • Loro

  Image Loro (2018)
  HD
  Loro (2018)
  Filmi tregon sekretet e jetës së të famshmit Silvio Berluskoni, pasionin e tij për pushtet, femra dhe egon e tij të pakënaqur. Futemi në hipoteza se çfarë mund të ketë ndodhur në ngjarjet që asksush nuk i di, me një varësi personazhesh dhe ngjarjesh, që një në një mënyrë a në një tjetër, të gjitha sillen rreth tij.
  Image Loro (2018)
 • Youth

  Image Youth (2015)
  HD
  Youth (2015)
  Një dirigjent orkestre i dalë në pension është me pushime në Alpe me vajzën dhe me shokun e tij të ngushtë, drejtues filmi, kur atij i vjen një ftesë nga Mbretëresha Elizabeta II për të performuar në ditëlindjen e Princit Filip. KUJDES: FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHES MBI 16 VJEÇ!
  Image Youth (2015)
 • The Great Beauty

  Image The Great Beauty (2013)
  HD
  The Great Beauty (2013)
  Për dekada të tëra, Xhep Gambardela e ka shtruar me shkëlqim rrugën e jetës joshëse të natës në Romë. Por, pas 65-vjetorit të tij dhe gjithashtu një lajmi tronditës që merr nga e shkuara, Xhep shikon përtej klubeve të natës dhe festave dhe dëshiron të gjejë një peisazh absurd ku koha nuk ekziston dhe bukurinë e madhërishme.
  Image The Great Beauty (2013)
 • Il Divo

  Image Il Divo (2008)
  HD
  Il Divo (2008)
  Historia e politikanit italian Xhulio Andreoti, i cili shërbeu si kryeministër i Italisë shtatë herë që kur u rikthye demokracia në Itali në 1946-ën.
  Image Il Divo (2008)