Regjizor: Paul Weitz

 • Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant

  Image Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009)
  HD
  Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009)
  Mirë se erdhët në Cirkun e Përbindëshave, një shfaqje rruge të mbushur me krijesa magjike, përbindësha të keqkuptuar dhe vampirin misterioz, Larten Krepsli. I tërhequr nga errësira, bota e paparashikueshme e Cirkut, 16 vjeçari Darren vendos të këmbejë jetën e tij të zakonshme për mundësinë e t’u kthyerit në një vampir të pavdekshëm. Ndërkohë që Darreni eksploron fuqitë e tija…
  Image Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009)
 • Being Flynn

  Image Being Flynn (2012)
  HD
  Being Flynn (2012)
  Duke punuar në një strehë për endacakët në Boston, Nik Flin ri-takohet me babin e tij, një mashtrues dhe poet i vetëshpallur. Duke pasur telashe në jetën e tij personale, Nik lufton me dëshirën për t'u lidhur përsëri me të atin.
  Image Being Flynn (2012)
 • Down to Earth

  Image Down to Earth (2001)
  HD
  Down to Earth (2001)
  Pasi vdes para kohe, një komedian zezak ambicioz fiton një mundësi të dytë në jetë, duke u vendosur në trupin e një biznesmeni të pasur të bardhë.
  Image Down to Earth (2001)
 • Little Fockers

  Image Little Fockers (2010)
  Little Fockers (2010)
  Greg Foker më në fund ka filluar të fitojë respektin e vjehrrit të tij ish-agjent të CIA-s, Xhek Bërns por një provë e rëndësishme ende po i pret: a do të vërtetojë Gregu që ka atë që duhet për të qenë Kumbari Foker... apo rrethi i besimit do të thyhet njëherë e përgjithmonë?
  Image Little Fockers (2010)