Regjizor: Steven Brill

 • Hubie Halloween

  Image Hubie Halloween (2020)
  HD
  Hubie Halloween (2020)
  Pavarësisht përkushtimit ndaj vendlindjes së tij Salemit (dhe festimeve të Hallouinit), Hubi Dubua është pre e ngacmimeve për fëmijët dhe të rriturit bashkë. Por këtë vit, diçka ndryshon gjatë natës dhe shpëtimi i Hallouinit mbetet në duart e Hubit.
  Image Hubie Halloween (2020)
 • The Do-Over

  Image The Do-Over (2016)
  HD
  The Do-Over (2016)
  Dy djem vendosin të realizojnë vdekjen e tyre dhe të nisin nga fillimi me identitete të reja. Por mesa duket njerëzit që shtiren janë në telashe më të mëdha.
  Image The Do-Over (2016)
 • Sandy Wexler

  Image Sandy Wexler (2017)
  HD
  Sandy Wexler (2017)
  Sendi Ueksler është një menaxher talentesh që punon në Los Anxhelesin e viteve 1990 që bie në dashuri me klienten e tij më të re, Kortni Klark.
  Image Sandy Wexler (2017)
 • Walk of Shame

  Image Walk of Shame (2014)
  HD
  Walk of Shame (2014)
  Komedia e jashtëzakonshme, "Walk of Shame", luhet nga Elizabeth Banks, në rolin e një gazetareje të shkathët, të cilën, nata që kalon me një të panjohur, James Marsden, e bën të endet deri në mëngjes rrugëve të Los Anxhelosit, pa telefon, makinë, kartë identiteti apo para, dhe kjo vetëm tetë orë para intervistës më të rëndësishme të punës në karrierën…
  Image Walk of Shame (2014)