Regjizor: Todd Strauss-Schulson

 • Isn’t It Romantic

  Image Isn’t It Romantic (2019)
  HD
  Isn’t It Romantic (2019)
  Një vajzë e re e zhgënjyer nga dashuria, në mënyrë të mistershme e gjen veten të ngecur në një komedi romantike.
  Image Isn’t It Romantic (2019)
 • A Very Harold & Kumar Christmas

  Image A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
  HD
  A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
  Ditët e shenjta kanë ardhur përsëri, vetëm se pak më shumë dru dhe më pak të shenjta. Pasi ishin larguar prej vitesh, Haroldi dhe Kumari ribashkohen kur një pemë speciale Krishtlindjesh aksidentalisht digjet. Në vend që t’i thotë të vërtetën vjehërrit të tij, Haroldi bëhet gati të ndyjë duart ndërsa ai dhe Kumari nisen në një aventurë të hatashme festash…
  Image A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
 • The Final Girls

  Image The Final Girls (2015)
  HD
  The Final Girls (2015)
  Një vajzë e re që po vajton humbjen e mamasë së saj, një aktore e famshme filmash horror të viteve 80, e gjen veten të përfshirë në filmin më të famshëm të mamasë së saj. Të bashkuara, gratë duhet të luftojnë maniakun vrasës të filmit.
  Image The Final Girls (2015)