Viti: 1998

 • Deep Impact

  Image Deep Impact (1998)
  HD
  Deep Impact (1998)
  Zbulimi i një komete gjigante bën që vendet e botës të bashkëpunojnë për shpëtimin e planetit. Jetët e njerëzve ndërthuren teksa të gjithë besojnë se po jetojnë momentet e fundit në tokë dhe heronj të ndryshëm shfaqen në këtë situatë të rrezikshme.
  Image Deep Impact (1998)
 • Rounders

  Image Rounders (1998)
  HD
  Rounders (1998)
  Një djalosh i ri rrezikon gjithçka që ka në një lojë pokeri që shumica e quajnë lojë fati, por për ata që e njohin mirë, fatin nuk të bëjë fare me të.
  Image Rounders (1998)
 • A Night at the Roxbury

  Image A Night at the Roxbury (1998)
  HD
  A Night at the Roxbury (1998)
  Dy vëllezër budallenj ëndërrojnë të kenë klubin e tyre të natës ose të paktën të futen në klubin më të hatashëm dhe më ekskluziv në qytet, te Roxburi.
  Image A Night at the Roxbury (1998)
 • The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom – Princesha Mjelmë 3

  Image The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
  HD
  The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
  Princesha Mjelmë 3 Dublim Shqip Odeta dhe Derek, kësaj here do përballen me magjistaren e ligë të quajtur Zelda që dotë shkatërrojë mbretërinë paqësore të Odetës, duke vjedhur 'Artet e Ndaluara'.
  Image The Swan Princess: The Mystery of the Enchanted Kingdom (1998) – Princesha Mjelmë 3
 • The Waterboy

  Image The Waterboy (1998)
  HD
  The Waterboy (1998)
  Mbajtësi i ujit për një skuadër futbolli amerikane zbulon se ka një aftësi unike për ndalimin e kundërshtarit dhe bëhet pjesë e skuadrës...
  Image The Waterboy (1998)
 • The Lion King 2: Simba’s Pride

  Image The Lion King 2: Simba’s Pride (1998)
  HD
  The Lion King 2: Simba’s Pride (1998)
  Vajza e Simbas është çelësi për një rezolutë të një grindjeje të ashpër ndërmjet krenarisë së Simbas dhe krenarisë të mallkuar të udhëhequr nga shoku i saj.
  Image The Lion King 2: Simba’s Pride (1998)
 • Lethal Weapon 4

  Image Lethal Weapon 4 (1998)
  HD
  Lethal Weapon 4 (1998)
  Me moshën e vjetër që u rëndon në kurriz dhe problemet e tyre në jetën e përditshme, oficerët e policisë, Mërtof dhe Rigs, duhet të përballen me Triadat kineze që po përpiqen të nxjerrin nga burgu shefat e tyre, për t’I sjellë në tokën amerikane.
  Image Lethal Weapon 4 (1998)
 • Mulan Dublim Shqip

  Image Mulan (1998) Dublim Shqip
  HD
  Mulan (1998) Dublim Shqip
  Një vajzë maskon veten si një djalë i ri, në mënyrë që të mund të luftojë me Ushtrinë Perandorake Kineze kundër pushtuesve. Me ndihmën e dragoit të mençur Mushu, Mulan mund të shpëtojë vendin e saj - dhe të fitojë zemrën e kapitenit të pashëm Li Shang.
  Image Mulan (1998) Dublim Shqip
 • Mafia!

  Image Mafia! (1998)
  HD
  Mafia! (1998)
  Pas atentatit që i bëhet kreut të Mafies, Vinçenco Kortinos, i biri, Entoni Kortino, merr në dorë drejtimin e biznesit të familjes. Por familjet që duan t'i vrasin të atin, mundohen që t'i prishin punë duke i dërguar një femër të bukur që ta shpërqëndrojë. Do dashurohet me të apo do kthehet tek ish e dashura, Dajen?
  Image Mafia! (1998)
 • The Big Lebowski

  Image The Big Lebowski (1998)
  HD
  The Big Lebowski (1998)
  Konsideruar si një nga filmat më të mirë komedi. Xhefri "Djaloshi" Lebovski ngatërrohet për një Xhefri Lebovski tjetër, i cili është një milioner. Ai kërkon kompensim për tapetin e tij të prishur dhe duke bërë këtë gjë ai ngatërrohet në një gjë më të madhe së bashku me shokët e tij.
  Image The Big Lebowski (1998)
 • Who Am I?

  Image Who Am I? (1998)
  HD
  Who Am I? (1998)
  Një agjent sekret humbet kujtesën pasi bie nga një helikopter. Operativë të agjencive të tjera vihen në ndjekje të tij, por ai nuk ia ka idenë pse.
  Image Who Am I? (1998)
 • Knock Off

  Image Knock Off (1998)
  HD
  Knock Off (1998)
  Një stilist mode (Jean Claude Van Damme) duhet të bashkojë forcat me agjentët CIA-s për të luftuar terrorizmin.
  Image Knock Off (1998)
 • Lock, Stock and Two Smoking Barrels

  Image Lock, Stock and Two Smoking Barrels
  HD
  Lock, Stock and Two Smoking Barrels
  Një lojë pokeri ngatërruese zë në kurth katër shokë, banditë, kultivues të barit, fajdexhinj dhe mbledhës të borxheve dhe i përplas përballë njëri-tjetrit në ndodhi të papritura, gjithçka për hir të parave, barit dhe dy shotganëve antikë.
  Image Lock, Stock and Two Smoking Barrels
 • The Thin Red Line

  Image The Thin Red Line (1998)
  HD
  The Thin Red Line (1998)
  Çfarë është kjo luftë, në zemër të natyrës? Pse kërkon natyra të sfidojë veten? Pse lufton toka kundër detit? Ka ndonjë fuqi hakmarrëse natyra?Mos vallë ka më shumë se një fuqi të tillë?
  Image The Thin Red Line (1998)
 • BASEketball

  Image BASEketball (1998)
  BASEketball (1998)
  Dy shokë fëmijërie bëhen sportistë profesionistë të një sporti të quajtur Bejsketboll, një përzierje midis bejsbollit dhe basketbollit dhe duhet të shmangin edhe ndikimin e një biznesmeni që kërkon të prishë ekipin dhe ëndrrën e tyre.
  Image BASEketball (1998)
 • Meet Joe Black

  Image Meet Joe Black (1998)
  HD
  Meet Joe Black (1998)
  Vdekja, i cili merr formën e një djali të ri, i kërkon një drejtori të medies që të jetë udhërrëfyes për ta mësuar atë rreth jetës në Tokë. Dhe gjatë kësaj kohe, ai bie në dashuri me vajzën e tij.
  Image Meet Joe Black (1998)
 • The Man in the Iron Mask

  Image The Man in the Iron Mask (1998)
  The Man in the Iron Mask (1998)
  Vëllai binjak i mbretit do të rikthehet pas shumë vitesh për të marrë fronin që i takon, me ndihmën e Musketjerëve Legjendar.
  Image The Man in the Iron Mask (1998)
 • Saving Private Ryan

  Image Saving Private Ryan (1998)
  HD
  Saving Private Ryan (1998)
  Pas një zbarkimi të dështuar në Normandi, një grup ushtarësh amerikanë duhet të shkojnë pas linjave të armikut për të shpëtuar një paratrup që ka humbur të tre vëllezërit e tjerë në luftë.
  Image Saving Private Ryan (1998)
 • Fallen

  Image Fallen (1998)
  HD
  Fallen (1998)
  Homicide detective John Hobbes witnesses the execution of serial killer Edgar Reese. Soon after the execution the killings start again, and they are very similar to Reese's style.
  Image Fallen (1998)
 • The Replacement Killers

  Image The Replacement Killers (1998)
  The Replacement Killers (1998)
  Kur dështoi të vriste persona të tjerë për shkak të ndërgjegjes së tij, një vrasës i shqetësuar kërkon ndihmë nga një falsifikuese për të marrë letrat për në Kinë.
  Image The Replacement Killers (1998)