Viti: 1999

 • 8MM +18

  Image 8MM (1999) +18
  HD
  8MM (1999) +18
  Një vejushë e pasur kontakton detektivin privat Tomas Uellis dhe kërkon që ai të përcaktojë nëse filmi 8MM, që tregon vrasjen e një vajze, është i vërtetë.
  Image 8MM (1999) +18
 • Magnolia

  Image Magnolia (1999)
  HD
  Magnolia (1999)
  Një mozaik epik i disa personave të ndërlidhur në kërkim të dashurisë, faljes dhe kuptimit të jetës në Luginën e San Fernandos.
  Image Magnolia (1999)
 • Blue Streak

  Image Blue Streak (1999)
  HD
  Blue Streak (1999)
  Përpara se të arrestohej, një hajdut fsheh një diamant në një vend të sigurt. Pas lirimit nga burgu ai shkon ta kërkojë, po ai vend tashmë është kthyer në një stacion policie. Si do ta marrë mbrapsht diamantine e tij?
  Image Blue Streak (1999)
 • The Hurricane

  Image The Hurricane (1999)
  HD
  The Hurricane (1999)
  Historia e vërtetë e Rubin 'Uragani' Carter, një boksier i burgosur padrejtësisht për një vrasje që nuk e ka kryer, dhe ndihma e jashtëzakonshme e njerëzve që e mbështetën për të vërtetuar pafajsinë e tij.
  Image The Hurricane (1999)
 • Notting Hill

  Image Notting Hill (1999)
  HD
  Notting Hill (1999)
  Jeta e Uilliam Thakerit ndryshon rrënjësisht kur një ditë, në librarinë e tij të vogël shfaqet aktorja amerikane më e famshme e momentit. Ky takim rastësor shndërrohet në një ndjenjë të fortë, por të dy duhet të kalojnë shumë pengesa...
  Image Notting Hill (1999)
 • The Iron Giant – Gjigandi i Hekurt

  Image The Iron Giant (1999) – Gjigandi i Hekurt
  HD
  The Iron Giant (1999) – Gjigandi i Hekurt
  Gjigandi i Hekurt Dublim Shqip Një robot gjigant alien përplaset afër qytetit të vogël Rokwell në vitin 1957. Duke eksploruar zonën, një djalë 9-vjeçar, Hogarti, zbulon robotin dhe së shpejti krijon një miqësi me të. Por gjërat do të ndryshojnë kur një agjent qeveritar nuhat ekzistencën e robotit.
  Image The Iron Giant (1999) – Gjigandi i Hekurt
 • The Matrix

  Image The Matrix (1999)
  HD
  The Matrix (1999)
  Një haker kompjuterash mëson për disa rebelë të mistershëm rreth vërtetësisë së realitetit të tij dhe rolit të tij në luftën kundër kontrolluesve.
  Image The Matrix (1999)
 • Ravenous

  Image Ravenous (1999)
  HD
  Ravenous (1999)
  Në një kamp të largët ushtarak në shekullin e 19-të, kapiteni Xhon Bojd dhe trupat e tij hyjnë në një mision shpëtimi i cili merr një kthesë të errët kur atyre u zë pritë një kanibal sadist.
  Image Ravenous (1999)
 • Pokemon: Filmi i Parë – Mewtwo Godet Përsëri

  Image Pokemon: Filmi i Parë – Mewtwo Godet Përsëri (1998)
  HD
  Pokemon: Filmi i Parë – Mewtwo Godet Përsëri (1998)
  Pokemon: Filmi i Parë - Mewtwo Godet Përsëri (1998) Dublim Shqip Pokémon: The First Movie - Mewtwo Strikes Back (1998) Shkencëtarët krijojnë gjenetikisht një Pokemon të ri, Mewtwo, por rezultatet janë të tmerrshme dhe shkatërruese.
  Image Pokemon: Filmi i Parë – Mewtwo Godet Përsëri (1998)
 • The Sixth Sense

  Image The Sixth Sense (1999)
  HD
  The Sixth Sense (1999)
  Një djalë i cili komunikon me shpirtrat që nuk e di se ata janë të vdekur kërkon ndihmën e një psikologu të dëshpëruar për fëmijë.
  Image The Sixth Sense (1999)
 • Gorgeous

  Image Gorgeous (1999)
  HD
  Gorgeous (1999)
  Një vajzë romatike udhëton në Hong Kong në kërkim të dashurisë dhe takon një luftëtar profesionist me të cilin dashurohet.
  Image Gorgeous (1999)
 • Analyze This

  Image Analyze This (1999)
  HD
  Analyze This (1999)
  Një komedi për një psikiatër, pacienti numër një i të cilit është një shef bandash i pasigurt.
  Image Analyze This (1999)
 • Inferno

  Image Inferno (1999)
  HD
  Inferno (1999)
  Një familje dhe një bandë e trafikantëve të drogës komandojnë në një qytet në shkretëtirë. Por kur një ish-ushtar elite i cili ndihet fajtor për vdekjen e një miku dhe që dëshiron të ndihmojë gruan e ve arrin atje, shkakton një grindje mes dy bandave.
  Image Inferno (1999)
 • Cruel Intentions

  Image Cruel Intentions (1999)
  HD
  Cruel Intentions (1999)
  I KESHILLUESHEM PER SHIKUES MBI 16 VJEÇ! Një vëlla dhe një motër të pasur vënë një bast: kush do ta zhvirgjërojë i pari nga të dy vajzën e drejtorit të shkollës.
  Image Cruel Intentions (1999)
 • The Green Mile

  Image The Green Mile (1999)
  HD
  The Green Mile (1999)
  Jeta e rojeve në burgun e të dënuarve me vdekje ndryshon kur vi një i burgosur i ri me ngjyre, i cili akuzohet për vrasjen e fëmijëve, por sidoqoftë ka ne vete një dhurate misterioze.
  Image The Green Mile (1999)
 • Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

  Image Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999)
  HD
  Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999)
  Dr. Evil është kthyer dhe ka shpikur një makine te re kohe qe e lejon atë te kthehet ne vitet gjashtëdhjetë dhe te vjedh “joshjen” e Austin Pauers, duke e len atë “impotent”.
  Image Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999)
 • Fight Club

  Image Fight Club (1999)
  HD
  Fight Club (1999)
  Një punonjës zyre, i cili vuan nga pagjumësia, kërkon një mënyrë për të ndryshuar jetën e tij. Ai takohet me një prodhues sapuni të djallëzuar dhe të dy formojnë një klub për ndeshje ilegale e cila zhvillohet më pas në diçka më tepër...
  Image Fight Club (1999)
 • The Mummy

  Image The Mummy (1999)
  HD
  The Mummy (1999)
  Një amerikan që shërben në Legjionin e Jashtëm Francez, gjatë një gërmimi arkeologjik në qytetin antik të Hamunaptrës ngjall rastësisht një mumje që shkakton kërdi mbi të dhe ekuipazhin e tij.
  Image The Mummy (1999)
 • American Beauty

  Image American Beauty (1999)
  HD
  American Beauty (1999)
  Lester Burnham, një burrë i dëshpëruar në gjysmë të jetës, mundohet ta kthejë jetën mbrapsht duke krijuar një lidhje me shoqen tërheqëse të vajzës.
  Image American Beauty (1999)
 • Entrapment

  Image Entrapment (1999)
  Entrapment (1999)
  Një agjente e sigurimit është dërguar nga punëdhënësi i saj për të gjetur dhe për të ndihmuar për të kapur një hajdut arti.
  Image Entrapment (1999)
 • The Boondock Saints

  Image The Boondock Saints (1999)
  HD
  The Boondock Saints (1999)
  Dy vëllezër binjakë vendosin të heqin çlirojnë Bostonin nga një njeri i keq teksa ndiqen nga një agjent i FBI-së.
  Image The Boondock Saints (1999)