Viti: 2000

 • O Brother, Where Art Thou?

  Image O Brother, Where Art Thou? (2000)
  HD
  O Brother, Where Art Thou? (2000)
  Ulysses Everett McGill dhe shokët e tij Delmar dhe Pete, arratisen nga burgu për të gjetur një thesar që Ulysses ka groposur para se të arrestohej...
  Image O Brother, Where Art Thou? (2000)
 • Traffic

  Image Traffic (2000)
  HD
  Traffic (2000)
  Një gjykatës konservativ është caktuar nga Presidenti për të drejtuar luftën në rritje kundër drogës në Amerikë, vetëm për të zbuluar se vajza e tij adoleshente ka krijuar varësi ndaj saj. Dy agjentë të D.E.A-s mbrojnë një informues. Gruaja e një mbreti të burgosur të drogës mundohet të vazhdojë biznesin e familjes.
  Image Traffic (2000)
 • Center Stage

  Image Center Stage (2000)
  HD
  Center Stage (2000)
  Një grup prej 12 adoleshentësh me prejardhje të ndryshme regjistrohen në Akademinë e Baletit Amerikan në Nju Jork. Për t'u bërë balerinë, secili përballet me problemet dhe stresin e stërvitjes dhe ecjen përpara në botën e vallëzimit.
  Image Center Stage (2000)
 • Cheeky +18

  Image Cheeky (2000) +18
  HD
  Cheeky (2000) +18
  FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE DHE NUDITET! NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEC! Ndërsa kërkonte një apartament në Londër për të dashurin e saj venecian, Karla merr me qera një apartament me pamje nga Thames. Atje ajo takohet me agjenten e pasurive të patundshme super të eksituar dhe lesbike, Moirën.
  Image Cheeky (2000) +18
 • Tweety’s High-Flying Adventure – Aventura Fluturuese e Tvitit

  Image Tweety’s High-Flying Adventure (2000) – Aventura Fluturuese e Tvitit
  HD
  Tweety’s High-Flying Adventure (2000) – Aventura Fluturuese e Tvitit
  Aventura Fluturuese e Tvitit Dublim Shqip Një tipar i animuar me gjatësi të plotë, me stilin e vogël të zogut të verdhë. Kur Col. Rimfire njofton në Looney Club besimin e tij se macet janë kafshët më inteligjente, Granny, duke shpresuar të mbledhë para të mjaftueshme për të shpëtuar një park aty pranë për fëmijë, bën një bast se Tweety…
  Image Tweety’s High-Flying Adventure (2000) – Aventura Fluturuese e Tvitit
 • The Road to El Dorado – Rruga për në El Dorado

  Image The Road to El Dorado (2000) – Rruga për në El Dorado
  HD
  The Road to El Dorado (2000) – Rruga për në El Dorado
  Rruga për në El Dorado Dublim Shqip Dy mashtruesve u bie në duar një hartë për në qytetin e artë të artë, El Dorado.
  Image The Road to El Dorado (2000) – Rruga për në El Dorado
 • Shanghai Noon

  Image Shanghai Noon (2000)
  HD
  Shanghai Noon (2000)
  Një prej rojave perandorake të Kinës, udhëton në Perëndimin e Egër për të shpëtuar një princeshë të rrëmbyer. Pas një sërë ndodhish, do i duhet të luftojë krah një banditi, për të rrëzuar një tradhtar të rojave dhe shefin e tij të korruptuar.
  Image Shanghai Noon (2000)
 • Get Carter

  Image Get Carter (2000)
  HD
  Get Carter (2000)
  Xhek Karterit i duhet të lëshojë të gjitha potencialet e pistoletës hakmarrëse pasi del nga jeta e tij e vetmuar dhe shkon tek kunata dhe mbesa e tij për të hetuar vdekjen misterioze të vëllait të tij...
  Image Get Carter (2000)
 • Battle Royale

  Image Battle Royale (2000)
  HD
  Battle Royale (2000)
  Në të ardhmen, qeveria japoneze rrëmben një klasë me nxënës të klasës së nëntë dhe i detyron të vrasin njeri tjetrin duke fituar dhe mbijetuar vetëm një në fund...
  Image Battle Royale (2000)
 • Rape Me a.k.a Baise moi +18

  Image Rape Me (2000) a.k.a Baise moi +18
  HD
  Rape Me (2000) a.k.a Baise moi +18
  KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! "Më Përdhuno" : Dy vajza të margjinalizuara nga shoqëria fillojnë një tur seksi dhe dhune, duke thyer rregulla, duke vrarë burra ...
  Image Rape Me (2000) a.k.a Baise moi +18
 • Cast Away

  Image Cast Away (2000)
  HD
  Cast Away (2000)
  Çak Noldan, një mekanik i FedEx-it dhe një njeri të cilit jeta i rrjedh e qetë, gjendet i vetëm në një ishull të vetmuar pas rrëzimit të aeroplanit që po udhëtonte.
  Image Cast Away (2000)
 • Romeo Must Die

  Image Romeo Must Die (2000)
  HD
  Romeo Must Die (2000)
  Një polic hakmarrës kërkon vrasësin e vëllait të tij dhe bie në dashuri me vajzën e një biznesmeni i cili është i përfshirë në një para-marrëveshje me babain e tij.
  Image Romeo Must Die (2000)
 • Unbreakable

  Image Unbreakable (2000)
  HD
  Unbreakable (2000)
  Në orën 15:15, një tren me 118 pasagjerë në bord përplaset me një tren mallrash me 6-të anëtarë të ekuipazhit. Përplasja është e jashtëzakonshme. I vetmi i mbijetuar është Dejvidi, një njeri që ka dalë më shumë se një herë i padëmtuar nga disa incidentet. Elija, një individ i detyruar të jetojë në karrocë për shkak të brishtësisë së kockave,…
  Image Unbreakable (2000)
 • American Psycho

  Image American Psycho (2000)
  HD
  American Psycho (2000)
  Një shef ekzekutiv pasanik i investimeve bankare të Nju Jorkut, Patrik Beitmen, e fsheh egon e tij psikopatike nga kolegët dhe miqtë ndërkohë që zhytet akoma më shumë në fantazitë e dhunshme dhe hedoniste.
  Image American Psycho (2000)
 • Mission: Impossible II

  Image Mission: Impossible II (2000)
  HD
  Mission: Impossible II (2000)
  Një agjent sekret dërgohet në Sidnei, për të gjetur dhe shkatërruar një sëmundje të modifikuar gjenetikisht të quajtur "Kimera".
  Image Mission: Impossible II (2000)
 • Reindeer Games

  Image Reindeer Games (2000)
  HD
  Reindeer Games (2000)
  Pasi ka qenë i burgosur për 6 vjet për vjedhje makinash, Rudi Dankan(Ben Affleck) është ditë larg nga lirimi siç është dhe shoku i tij i qelisë Niku (James Frain) i cili është duke vuajtur një dënim 2 vjeçar nën akuza të tjera. Niku ka një seri fotografish të marra si pasojë e një korrespondence romantike me një vajzë të…
  Image Reindeer Games (2000)
 • Me, Myself & Irene

  Image Me, Myself & Irene (2000)
  HD
  Me, Myself & Irene (2000)
  Një polic i këndshëm e me ç'rregullim shkëputës të identitetit, duhet të mbrojë një grua që po ia mbath nga ish i dashuri dhe bashkëpunëtorët e tij.
  Image Me, Myself & Irene (2000)
 • The Beach

  Image The Beach (2000)
  HD
  The Beach (2000)
  Riçardi njëzetë vjeçar udhëton në Tajlandë dhe e gjen veten në zotërim të një harte të çudtshme. Thuhet se ajo të çon në një plazh të vetmuar me bukuri të rallë. I emocionuar nga kjo gjetje ai niset për ta gjetur...
  Image The Beach (2000)
 • Final Destination

  Image Final Destination (2000)
  HD
  Final Destination (2000)
  Një vegim të tmerrshëm i shfaqet një adoleshenti për miqtë e tij që do të vdesin në një aksident ajror dhe ai parandalon aksidentin, por duket se Vdekja ka vendosur t'i gjejë ata, një nga një.
  Image Final Destination (2000)
 • Scary Movie

  Image Scary Movie (2000)
  HD
  Scary Movie (2000)
  Një vit pasi zhdukën trupin e një burri që vranë pa dashje, një grup adoleshentësh budallenj ndiqen nga një vrasës serial i paaftë.
  Image Scary Movie (2000)
 • Shaft

  Image Shaft (2000)
  HD
  Shaft (2000)
  Detektivi i policisë së Nju Jorkut Xhon Shaft merr një mision personal që djali i një pasaniku të pronave të patundshme të shkojë para drejtësisë pasi kryen një vrasje për motive racore.
  Image Shaft (2000)