Viti: 2002

 • Changing Lanes

  Image Changing Lanes (2002)
  HD
  Changing Lanes (2002)
  Në Nju Jork një avokat i ri dhe një biznesmen përfshihen në një aksident të vogël automobilistik dhe zemërimi i tyre përshkallëzohet në konflikt.
  Image Changing Lanes (2002)
 • The Tuxedo

  Image The Tuxedo (2002)
  HD
  The Tuxedo (2002)
  Një shofer i pa fate duhet të marre rolin e një Agjenti Sekret duke përdore aftësitë e tija luftarake.
  Image The Tuxedo (2002)
 • Star Trek: Nemesis

  Image Star Trek: Nemesis (2002)
  HD
  Star Trek: Nemesis (2002)
  Sipërmarrja është thirrur në botën e Romulusit, duke u hequr sikur ata donin të negocionin për një Traktat Paqeje. Kapiteni Pikard dhe ekuipazhi i tij zbulojnë kërcënimin serioz që i kanoset Tokës, pasi Pretor (udhëheqësi) Shinzon ka në plan të sulmojë atë.
  Image Star Trek: Nemesis (2002)
 • The Santa Clause 2

  Image The Santa Clause 2 (2002)
  HD
  The Santa Clause 2 (2002)
  Skot Kalvin ka qenë një Babagjysh modest për dhjetë vjet, por gjithçkaje mund t'i vijë fundi nëse nuk gjen një Babagjyshe. Punët vështirësohen kur ky kusht duhet përmbushur para mbrëmjes së Krishtlindjeve.
  Image The Santa Clause 2 (2002)
 • Equilibrium

  Image Equilibrium (2002)
  HD
  Equilibrium (2002)
  Filmi tregon për një të ardhme shtypëse, ku një njeri i ngarkuar me zbatimin e ligjit ngrihet për të rrëzuar sistemin dhe shtetin, sepse të gjitha format e ndjenjës janë të paligjshme.
  Image Equilibrium (2002)
 • Phone Booth

  Image Phone Booth (2002)
  HD
  Phone Booth (2002)
  Publicisti Stu Shepard mbahet peng në një kabinë telefonike nga një i çmendur i armatosur.
  Image Phone Booth (2002)
 • Road to Perdition

  Image Road to Perdition (2002)
  HD
  Road to Perdition (2002)
  Besimi vihet në sprovë, kur djali i një vrasësi me pagesë shikon për herë të parë ç’bënte i ati për të siguruar jetesën.
  Image Road to Perdition (2002)
 • Windtalkers

  Image Windtalkers (2002)
  HD
  Windtalkers (2002)
  Dy marina amerikan janë në Luftën e Dytë Botërore të cilit janë caktuar për të mbrojtur një marinar të Navajo, që duhet përdorur gjuhen e ti si një radio Cypher të pathyeshme.
  Image Windtalkers (2002)
 • Unfaithful +16

  Image Unfaithful (2002) +16
  HD
  Unfaithful (2002) +16
  Jeta e një çifti të martuar në Nju Jork tronditet pasi gruaja përfshihet në një marrëdhënie jashtëmartesore...
  Image Unfaithful (2002) +16
 • Red Dragon

  Image Red Dragon (2002)
  HD
  Red Dragon (2002)
  Një agjent i pensionuar i FBI-së me dhunti psikologjike është caktuar për të ndihmuar në gjetjen e "Zanës së dhëmbëve", një vrasës serial misterioz. Ai ndihmohet nga i burgosuri Dr. Hanibal "Kanibali" Lekteri.
  Image Red Dragon (2002)
 • Treasure Planet – Planeti i Thesarit

  Image Treasure Planet (2002) – Planeti i Thesarit
  HD
  Treasure Planet (2002) – Planeti i Thesarit
  Planeti i Thesarit Dublim Shqip Historia e të riut Jim Houkins, i cili e ëndërron jetën të mbushur me aventura në planete të tjera legjendare. Kur ai takon Billi Bons, jeta e tij merr një kthesë të madhe pasi ai zbulon se Planeti i Thesarit mund të jetë i vërtetë.
  Image Treasure Planet (2002) – Planeti i Thesarit
 • Minority Report

  Image Minority Report (2002)
  FULL HD
  Minority Report (2002)
  Në një të ardhme, ku një njësi speciale e policisë është në gjendje ti arrestojë vrasësit para se të ndodhë vrasja, një oficer nga kjo njësi do të akuzohet për një vrasje në të ardhmen.
  Image Minority Report (2002)
 • John Q

  Image John Q (2002)
  HD
  John Q (2002)
  Xhoni, babai i një djali të cilit nuk i mjafton siguracioni i shëndetit për të kryer një transplant në zemër, detyrohet të mbajë peng stafin e spitalit derisa doktorët të kryejnë operacionin.
  Image John Q (2002)
 • Spirit: Stallion of the Cimarron – Hamshori

  Image Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) – Hamshori
  HD
  Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) – Hamshori
  Hamshori Dublim Shqip Ndërsa një hamshor i egër udhëton nëpër kufijtë e Perëndimit të egër, ai miqësohet me një njeri djalosh dhe gjen dashurinë e vërtetë me një pelë.
  Image Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) – Hamshori
 • Ice Age – Epoka e Akullnajave 1

  Image Ice Age (2002) – Epoka e Akullnajave 1
  HD
  Ice Age (2002) – Epoka e Akullnajave 1
  Epoka e Akullnajave 1 Dublim Shqip Gjatë epokës së akullnajave, një tigër, një përtac, dhe një mamuth leshtor gjetën një foshnjë të humbur prej njeriu, dhe përpiqen ta kthejnë atë te fisi i tij.
  Image Ice Age (2002) – Epoka e Akullnajave 1
 • Panic Room

  Image Panic Room (2002)
  HD
  Panic Room (2002)
  Megi Altman dhe vajza e saj, luajnë një lojë vdekjeprurëse si "macja dhe miu" me tre kriminelë, në një dhomë paniku e cila është ndërtuar si strehë në rast grabitjesh. Por mos vallë dhoma është pika kyç që tre banditët kërkojnë? Këtë do e zbuloni pasi të keni parë filmin...
  Image Panic Room (2002)
 • State Property

  Image State Property (2002)
  HD
  State Property (2002)
  Për të arritur Ëndrrën Amerikane dhe pushtetin, Binsi me bandën e tij, pushtojnë qytetin duke bere masakra. Por a do t'ia arrije ai te gjeje një zgjidhje kur has vështirësi me bande e te Paprekshmit (Jay-Z)? Shikoni filmin për më tepër...
  Image State Property (2002)
 • Black Angel +18

  Image Black Angel (2002) +18
  HD
  Black Angel (2002) +18
  FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA: Gruaja e një udhëheqësi fashist magjepset nga një oficer i ushtrisë naziste gjermane.
  Image Black Angel (2002) +18
 • Bend It Like Beckham

  Image Bend It Like Beckham (2002)
  HD
  Bend It Like Beckham (2002)
  Një vajzë indiane rebelohet dhe del kundër traditave të familjes së saj, duke u futur në një skuadër futbolli.
  Image Bend It Like Beckham (2002)
 • 28 Days Later…

  Image 28 Days Later… (2002)
  HD
  28 Days Later… (2002)
  Katër javë pas përhapjes së një virusi të pashërueshëm në mënyrë misterioze në gjithë Mbretërinë e Bashkuar, një pjesë e vogël e të mbijetuarve përpiqen për të gjetur vendin e shenjtë.
  Image 28 Days Later… (2002)
 • The Lord of the Rings: The Two Towers

  Image The Lord of the Rings: The Two Towers (2002)
  HD
  The Lord of the Rings: The Two Towers (2002)
  Teksa Frodo dhe Semi i afrohen Mordorit me ndihmën e Gollumit, vëllazëria e ndarë i bën ballë aleatit të ri të Sauronit, Sarumanit, dhe hordhisë së tij të Isengardit.
  Image The Lord of the Rings: The Two Towers (2002)
 • Narc

  Image Narc (2002)
  HD
  Narc (2002)
  Kur nuk ka më gjurmë për të ndjekur në vrasjen e një polici të fshehtë, një ish oficer i anti-drogës joshet për t'u kthyer përsëri në punë për ta zgjidhur këtë çështje...
  Image Narc (2002)