Viti: 2003

 • Tears of the Sun

  Image Tears of the Sun (2003)
  HD
  Tears of the Sun (2003)
  Një komandant i forcave speciale, e udhëheq skuadrën e tij në një mision në xhunglën Nigeriane, për të shpëtuar një doktoreshë, e cila do t’i bashkohet skuadrës vetëm nëse ata bien dakord të shpëtojnë bashkë me të edhe 70 refugjatë.
  Image Tears of the Sun (2003)
 • Malibu’s Most Wanted

  Image Malibu’s Most Wanted (2003)
  HD
  Malibu’s Most Wanted (2003)
  Një senator, në mënyrë që të bindi djalin e tij, një bardhosh të pasur që i duket vetja zezak, ta lërë ëndrrën e rrepit, paguan disa aktorë me ngjyrë që ta rrëmbejnë e ta frikësojnë për vdekje...
  Image Malibu’s Most Wanted (2003)
 • Memories of Murder

  Image Memories of Murder (2003)
  HD
  Memories of Murder (2003)
  Në vitin 1986, në provincën e Gyeonggi, në Korenë e Jugut, një grua e re dhe e bukur është gjetur e vdekur, përdhunuar dhe lidhur  me të brendshme e saj.
  Image Memories of Murder (2003)
 • Twentynine Palms +18

  Image Twentynine Palms (2003) +18
  HD
  Twentynine Palms (2003) +18
  KUJDES! FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE DHE NUDITET! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! David është nje fotograf i pavarur dhe Katia nje e papunë të cilë jetojnë ne Los Anxhelos por ata nisen drejt shkretëtirës se Kalifornisë. Rrugës ata eksperimentojnë si çift ne natyrë ose kudo.
  Image Twentynine Palms (2003) +18
 • Daredevil

  Image Daredevil (2003)
  HD
  Daredevil (2003)
  Një djalosh që verbohet që në moshë të vogël fiton përmirësim të shqisave të tjera dhe luton krimin si superhero me kostumin e djallit.
  Image Daredevil (2003)
 • Swimming Pool +18

  Image Swimming Pool (2003) +18
  HD
  Swimming Pool (2003) +18
  Një autore britanik e librave misteriozë viziton shtëpinë e botuesit të saj në jug të Francës, ku bashkëjetesa e saj me vajzën e tij të pazakontë nis disa dinamika të ndjeshme.
  Image Swimming Pool (2003) +18
 • National Security

  Image National Security (2003)
  HD
  National Security (2003)
  Ërl dhe Henk nuk arrijnë të bëhen policë dhe fillojnë punë si roje sigurie. Dy rojet e hallakatur do të bashkëpunojnë për të rrëzuar një rreth trafikimi.
  Image National Security (2003)
 • The Matrix Revolutions

  Image The Matrix Revolutions (2003)
  HD
  The Matrix Revolutions (2003)
  Qyteti i njerëzve, Zioni, mbron veten nga pushtimi masiv i makinerive teksa Nio lufton për t'i dhënë fund luftës në një tjetër front, duke u ndeshur në të njëjtën kohë me agjentin Smith.
  Image The Matrix Revolutions (2003)
 • The Matrix Reloaded

  Image The Matrix Reloaded (2003)
  HD
  The Matrix Reloaded (2003)
  Nio dhe liderët e rebelëve llogarisin se kanë 72 orë deri sa 250 mijë provëza të zbulojnë Zionin dhe ta shkatërrojnë atë dhe banorët. Gjatë kësaj kohe Nio duhet të vendosë si të shpëtojë Trinitin nga fati i zi në ëndrrat e tij.
  Image The Matrix Reloaded (2003)
 • How to Lose a Guy in 10 Days

  Image How to Lose a Guy in 10 Days (2003)
  HD
  How to Lose a Guy in 10 Days (2003)
  Benxhamin Beri është drejtor ekzekutiv marketingu, që i pëlqen shumë femrat. Për të marrë në dorë një fushatë të rëndësishme vë bast se mund ta bëjë këdo të dashurohet pas tij. Endi Enderson,një gazetare që duhet të shkruajë një artikull të quajtur: "Si të humbasësh një burrë në dhjetë ditë". Takohen në një lokal pak pasi është venë basti, si…
  Image How to Lose a Guy in 10 Days (2003)
 • Johnny English

  Image Johnny English (2003)
  HD
  Johnny English (2003)
  Pas një sulmi të papritur në MI5, Xhoni English, spiuni më i bindur dhe jo i sinqertë i Britanisë, bëhet spiun i vetëm i Britanisë.
  Image Johnny English (2003)
 • The Hunted

  Image The Hunted (2003)
  HD
  The Hunted (2003)
  Një thriller që ka në qendër të tij një vrasës të trajnuar dhe trajnuesin e tij. Vrasësi Hallam (Benicio Del Toro), përndiqet nga makthet, që nga pjesëmarrja e tij në luftën e Kosovës dhe, ai nuk arrin dot t’i japë fund manisë së tij për të vrarë… Tashmë, mësuesi do të jetë përballë nxënësit, në një rivalitet ku herë pas…
  Image The Hunted (2003)
 • Cradle 2 the Grave

  Image Cradle 2 the Grave (2003)
  Cradle 2 the Grave (2003)
  Vajza e një hajduti xhevahiresh është marr peng pasi ai vjedh një koleksion diamantesh të zinj, te cilat nuk janë ashtu siç duken.
  Image Cradle 2 the Grave (2003)
 • Love Actually

  Image Love Actually (2003)
  HD
  Love Actually (2003)
  Një histori  ndërthurur e marrëdhënieve të dashurisë, protagonistet e kësaj historie janë çifte shume të ndryshëm nga njeri tjetri: këto histori kane të përbashkëte faktin qe zhvillohen njëkohësisht, duke nisur 5 jave para krishtlindjeve.
  Image Love Actually (2003)
 • Jeepers Creepers II

  Image Jeepers Creepers II (2003)
  HD
  Jeepers Creepers II (2003)
  Ditë pas ndodhisë së parë në qarkun Poho, një skuadër basketbolli, sulmohet nga “Kthetra”, krijesa mishngrënëse. Në ditën e 23-të të terrorit, krijesa, s’do të ndalet para asgjëje...
  Image Jeepers Creepers II (2003)
 • Kill Bill: Vol. 1

  Image Kill Bill: Vol. 1 (2003)
  HD
  Kill Bill: Vol. 1 (2003)
  Një nuse zgjohet nga koma për katër vjet, foshnja që mbante në bark ka vdekur. Tani asaj i mbetet të hakmerret ndaj skuadrës së vrasësve që e tradhtoi, në të cilën bënte pjesë.
  Image Kill Bill: Vol. 1 (2003)
 • Finding Nemo – Në Kërkim të Nemos

  Image Finding Nemo (2003) – Në Kërkim të Nemos
  HD
  Finding Nemo (2003) – Në Kërkim të Nemos
  Në Kërkim të Nemos (2003) Dublim Shqip Pasi djali i tij kapet mbi Shkëmbin e Madh  dhe dërgohet në Sidnej, një peshk i ndrojtur niset për një udhëtim për ta sjellë atë në shtëpi.
  Image Finding Nemo (2003) – Në Kërkim të Nemos
 • Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life

  Image Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003)
  HD
  Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003)
  Aventurierja Lara Croft shkon në një kërkim për të shpëtuar Kutinë mitike të Pandorës para një shkencëtari të keq dhe rekruton një ish-Marins të kthyer në mercenar për ta ndihmuar.
  Image Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003)
 • Bulletproof Monk

  Image Bulletproof Monk (2003)
  HD
  Bulletproof Monk (2003)
  Një murg tibetian bëhet udhëheqësi i një djali nga rrugët dhe e mëson se si të mbrojë një pergamenë që zotëron vargjet për pushtetin e plotë.
  Image Bulletproof Monk (2003)
 • Shanghai Knights

  Image Shanghai Knights (2003)
  HD
  Shanghai Knights (2003)
  Londër 1880. Një rebel kinez vret babanë e Çon Ueing, funksionarin e lartë të oborrit perandorak. Më pa vrasësi ia mbath në Angli, por Çon Ueing dhe shoku i tij Roi O'Bënon e ndjekin për t'u hakmarrë. Pasi mbërrijnë në Londër, ata zbulojnë se ekziston një komplot për të shfarosur anëtarët e familjes mbretërore...
  Image Shanghai Knights (2003)
 • Private +18

  Image Private (2003) +18
  HD
  Private (2003) +18
  Një përmbledhje historish që flasin për eroticizmin dhe për preferencat seksuale te femrës moderne.
  Image Private (2003) +18
 • Freddy vs. Jason

  Image Freddy vs. Jason (2003)
  HD
  Freddy vs. Jason (2003)
  Fredi Kruger dhe Xhejzon Vuhres rikthehen të terrorizojnë adoleshentët, vetëm se këtë herë do të luftojnë njeri-tjetrin.
  Image Freddy vs. Jason (2003)
 • Dogville

  Image Dogville (2003)
  HD
  Dogville (2003)
  Një grua që ia mbath nga një bandë keqbërësish pranohet pa dëshirë nga njerëzit e një qyteti të vogël në Kolorado. Ajo pranon të punojë për ta si këmbim, por kupton se mbështetja e tyre ka një çmim, ndërkohë që sekreti i saj i rrezikshëm është afër...
  Image Dogville (2003)
 • The Lord of the Rings: The Return of the King

  Image The Lord of the Rings: The Return of the King (2003)
  HD
  The Lord of the Rings: The Return of the King (2003)
  Gandalfi dhe Aragorni udhëheqin Botën e Njerëzve kundër ushtrisë së Sauronit për ta hequr vëmendjen nga Frodo dhe Semi teksa ata i afrohen malit të Vdekjes me Unazën e Vetme.
  Image The Lord of the Rings: The Return of the King (2003)