Viti: 2004

 • Modigliani

  Image Modigliani (2004)
  FULL HD
  Modigliani (2004)
  Historia e rivalitetit të hidhur të Amedeo Modiglianit me Pablo Picasso dhe romancës së tij tragjike me Jeanne Hebuterne.
  Image Modigliani (2004)
 • Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events

  Image Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events (2004)
  HD
  Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events (2004)
  Kur prindërit e tyre vdesin në një zjarr masiv, tre fëmijë dërgohen të jetojnë në kujdestarinë e kushëririt të tyre, kontit Olaf. Por shpejt, ata zbulojnë se ai është vetëm pas parave të tyre.
  Image Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events (2004)
 • Along Came Polly

  Image Along Came Polly (2004)
  HD
  Along Came Polly (2004)
  Jo të gjitha martesat zgjasin, por ajo e Rubenit nuk kaloi dot as ditën e parë të muajit të mjaltit. Edhe pse i shkatërruar emocionalisht, ai vendos t'ia nisë nga e para dhe kupton, se jeta ndjek planet e saj.
  Image Along Came Polly (2004)
 • Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

  Image Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)
  HD
  Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)
  Ron Burgendi është prezantuesi më i njohur i lajmeve në San Diego gjatë viteve 1970. Por çdo gjë ndryshon për të dhe për ekipin e tij kur në staf bashkohet një femër e bukur dhe joshëse.
  Image Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004)
 • You Got Served

  Image You Got Served (2004)
  HD
  You Got Served (2004)
  Dejvidi dhe Elgini shokë dhe partnerë në kërcimet e rrugës, prishin marrëdhënien pas një keqkuptimi. Beteja më e madhe vjen në qytet dhe duhet të zgjidhet grupi më i mirë i kërcimit. Sfida mes grupeve tjera konkurrente, a do t'i përmirësojë apo përkeqësojë marrëdhëniet mes Dejvidit dhe Elginin?
  Image You Got Served (2004)
 • Shaun of the Dead

  Image Shaun of the Dead (2004)
  HD
  Shaun of the Dead (2004)
  Një burrë vendos ta ndryshojë jetën e tij në agoni duke rifituar ish-të dashurën e tij, duke rregulluar marrëdhënien me nënën e tij dhe duke u marrë me një komunitet të tërë të vdekurish të rikthyer në jetë për të ngrënë të gjallët.
  Image Shaun of the Dead (2004)
 • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

  Image Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)
  HD
  Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)
  Kur marrëdhënia e tyre kalon në krizë, një çift ndërmerr një procedurë mjekësore për ta fshirë njeri tjetrin nga kujtesa...
  Image Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)
 • Dawn of the Dead

  Image Dawn of the Dead (2004)
  HD
  Dawn of the Dead (2004)
  Një ribërje e filmit zombi të 1978 me të njëjtin emër. I cili tregon për një grup njerëzish të mbijetuar që gjejnë strehë në një qendër tregtare pasi bota mbushet me zombi agresivë, që hanë mish. Por kur rreziku iu afrohet shumë, ata vendosin të shkojnë në portin më të afërt. Tani duhet të ndiqni filmin nëse ata do ia…
  Image Dawn of the Dead (2004)
 • The Terminal

  Image The Terminal (2004)
  HD
  The Terminal (2004)
  Një turist nga Evropa Lindore e gjen veten të bllokuar në aeroportin JKF në Nju Jork. Ai detyrohet të qëndrojë aty dhe të përballet me sfidat por dhe me të papritura.
  Image The Terminal (2004)
 • The Motorcycle Diaries

  Image The Motorcycle Diaries (2004)
  HD
  The Motorcycle Diaries (2004)
  Dramatizimi i një udhëtimi me motor që Che Guevara bëri në rininë e tij, gjatë të cilit ai gjeti motivin e jetës së tij.
  Image The Motorcycle Diaries (2004)
 • The Incredibles

  Image The Incredibles (2004)
  HD
  The Incredibles (2004)
  Bob Parri (zoti Fantastik) dhe bashkëshortja e tij, Helena (Elastika), detyrohen të tërhiqen dhe të bëjnë një jetë të thjeshtë bashkë me tre fëmijët e tyre. I etur për t’iu kthyer jetës së dikurshme, Bobi shfrytëzon mundësinë që i jepet nga një komunikim misterioz. Por, shumë shpejt do të zbulojë se familja e tij dhe gjithë bota është në rrezik…
  Image The Incredibles (2004)
 • Layer Cake

  Image Layer Cake (2004)
  HD
  Layer Cake (2004)
  Një trafikanti droge i suksesshëm i jepet një detyrë e vështirë nga shefi i tij në prag të tërheqjes së tij nga kjo punë...
  Image Layer Cake (2004)
 • The Passion of the Christ

  Image The Passion of the Christ (2004)
  HD
  The Passion of the Christ (2004)
  Filmi tregon për 12-të orët e fundit të jetës së Jezusit të Nazaretit, ditën e kryqëzimit të tij në Jerusalem.
  Image The Passion of the Christ (2004)
 • Tae Guk Gi: The Brotherhood of War

  Image Tae Guk Gi: The Brotherhood of War (2004)
  HD
  Tae Guk Gi: The Brotherhood of War (2004)
  Kur dy vëllezër detyrohen të marrin pjesë në Luftën Koreane, vëllai i madh vendos të ndërmarrë misionet më të rrezikshme për të mbrojtur më të voglin nga betejat e ashpra.
  Image Tae Guk Gi: The Brotherhood of War (2004)
 • Man on Fire

  Image Man on Fire (2004)
  HD
  Man on Fire (2004)
  Në Meksikë, një ish-vrasës betohet për hakmarrje ndaj atyre që i kryen një akt shumë të keq familjes për të cilën ishte punësuar për ta mbrojtur.
  Image Man on Fire (2004)
 • Winx Club

  Image Winx Club
  HD
  Winx Club
  Në një univers magjik, shtrigat, luftëtarët fillojnë të luftojnë në emër të së mirës kundër të keqes! Në një shkollë magjike, pesë vajza adoleshente janë zgjedhur për të mbrojtur universin me magjinë e tyre.
  Image Winx Club
 • Downfall

  Image Downfall (2004)
  HD
  Downfall (2004)
  Në Prill të vitit 1945, Gjermania qëndron në prag të humbjes kundër ushtrise Sovjetike, dhe është drejt izolimit nga perëndimi dhe në jug. Berlini, kryeqyteti i Rajhut të Tretë, po bie në duar të Sovjetikëve, Adolf Hitler, këmbëngul se Gjermania do të vazhdojë të korrë fitore, dhe urdhëron gjeneralët e tij të luftojnë deri në ushtarin e fundit. "Downfall -…
  Image Downfall (2004)
 • Mulan II Dublim Shqip

  Image Mulan II (2004) Dublim Shqip
  HD
  Mulan II (2004) Dublim Shqip
  Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyjë, dhe kurse mongolët sulmojnë befasishëm.
  Image Mulan II (2004) Dublim Shqip
 • Antares 18+

  Image Antares (2004) 18+
  HD
  Antares (2004) 18+
  KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA TË FORTA EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! Një përplasje vdekjeprurëse shpalos tre histori të ndërthurura të femrave në pika krize. Një infermiere me një familje të qetë rizbulon pasionin me një tregtar. Një shitëse shtiret se është shtatzënë për të mbajtur të dashurin e saj. Një grua e divorcuar nga…
  Image Antares (2004) 18+
 • Mean Girls

  Image Mean Girls (2004)
  HD
  Mean Girls (2004)
  Kedi Heron shkon shumë mirë me plastiket, një grup dominues vajzash në shkollën e saj të re, deri sa bën gabimin dhe bie në dashuri me Aron Samuels, ish-të dashurin e plastikes kryesore Rexhina Xhorxh.
  Image Mean Girls (2004)
 • Christmas with the Kranks

  Image Christmas with the Kranks (2004)
  HD
  Christmas with the Kranks (2004)
  Me vajzën e tyre të larguar, Krenkët vendosin të mos i festojnë Krishtlindjet bashkë deri në momentin që ajo vendos të kthehet në shtëpi. Kjo shkakton një rrëmujë të madhe sepse ata tani duhet të organizojnë festën në minutën e fundit.
  Image Christmas with the Kranks (2004)