Viti: 2007

 • No Reservations

  Image No Reservations (2007)
  HD
  No Reservations (2007)
  Një shefe kuzhine e fiksuar me perfeksionin mundohet të rrisë vajzën e motrës, që ka ndërruar jetë, teksa një shef tjetër kërcënon t'i marrë kuzhinën pa rregulla.
  Image No Reservations (2007)
 • Stardust

  Image Stardust (2007)
  HD
  Stardust (2007)
  Në qytetin e Stormholdit, Tristani i premton Viktorias, dashurisë së tij, një yll nga bota magjike përtej Murit. Por nuk e dinte që aventurat e tij dhe dashuria e tij e vërtetë do të fshiheshin pas atij muri.
  Image Stardust (2007)
 • Knocked Up

  Image Knocked Up (2007)
  HD
  Knocked Up (2007)
  Gazetarja, që po ngjit shkallët e karrierës, Alisona Skot, ndeshet me një pengesë serioze në jetën e saj, pasi kalon një natë me të papërgjegjshmin, Ben Ston. Pasi ngelet shtatzënë, jo vetëm vendos ta mbajë fëmijën, por edhe t'i japë Benit një mundësi për të qenë baba i denjë.
  Image Knocked Up (2007)
 • Chak de! India

  Image Chak de! India (2007)
  HD
  Chak de! India (2007)
  Kabir Khan është trajneri i Ekipit Kombëtar të Hokejit Indian të femrave dhe ëndrra e tij është të bëjë që ekipi i vajzave të fitojë kupën e botës kundër të gjitha mosmarrëveshjeve.
  Image Chak de! India (2007)
 • Love in the Time of Cholera

  Image Love in the Time of Cholera (2007)
  HD
  Love in the Time of Cholera (2007)
  Një rrëfim përjetësie. Një rrëfim për dashurinë që sfidon kohën, plakjen dhe vdekjen. Një rrëfim, ku pritja merr kuptim dhe jeta nuk njeh limite. Bazuar në romanin me të njëjtin titull të autorit fitues të çmimit Nobel, Gabriel Garcia Marquez.
  Image Love in the Time of Cholera (2007)
 • August Rush

  Image August Rush (2007)
  HD
  August Rush (2007)
  Një dramë e cila është si një përrallë zanash, ku një djalë jetim përdor dhuntinë e tij (muzikën) si çelës për gjetjen e prindërve biologjik.
  Image August Rush (2007)
 • City of Men

  Image City of Men (2007)
  HD
  City of Men (2007)
  Dy shokë të ngushtë, Acerola dhe Laranjinha, gati për të mbushur 18 vjeç, zbulojnë për të shkuarat e baballarëve të tyre, të cilat do t'a trondisin miqësinë e tyre. Dhe e gjithë kjo ndodh në mes të një lufte të ashpër mes bandave të drogës në lagjet famëkeqe të RIO-s.
  Image City of Men (2007)
 • The Invincible Iron Man – I pathyeshmi, Njeri i Hekurt

  Image The Invincible Iron Man (2007) – I pathyeshmi, Njeri i Hekurt
  HD
  The Invincible Iron Man (2007) – I pathyeshmi, Njeri i Hekurt
  I pathyeshmi, Njeri i Hekurt Dublim Shqip Ai është një hero i pathyeshëm, gjithmonë i gatshëm të hidhet në sulm, kur e kërkon nevoja. I tëri në hekur, Njeriu i Hekurt, nis një aventure të jashtëzakonshme ne Orientin e larget dhe mistik.
  Image The Invincible Iron Man (2007) – I pathyeshmi, Njeri i Hekurt
 • Enchanted

  Image Enchanted (2007)
  HD
  Enchanted (2007)
  Princesha Zhizell dëbohet nga mbretëria prej njerkës së ligë të të dashurit të saj. Më pas ajo transportohet në botën e vërtetë, në New York, ku takohet me një avokat dhe bie në dashuri me të.
  Image Enchanted (2007)
 • Borderland

  Image Borderland (2007)
  HD
  Borderland (2007)
  Gjatë udhëtimit në një qytet kufitar meksikan, tre studentë pengohen nga një grup satanik që masakrojnë dhe vrasin turistët.
  Image Borderland (2007)
 • Stuart: A Life Backwards

  Image Stuart: A Life Backwards (2007)
  HD
  Stuart: A Life Backwards (2007)
  Një shkrimtar bën një vështrim pas në jetën e mikut të tij, Stjuart, një alkoolist i pastrehë që përjetoi një ngjarje traumatike në fëmijërinë e tij.
  Image Stuart: A Life Backwards (2007)
 • Trade

  Image Trade (2007)
  HD
  Trade (2007)
  Një polic teksan, vajza e të cilit mund të jetë shitur si skllave seksuale, bashkohet me një djalë meksikan për të gjetur motrën e djalit, e cila është rrëmbyer. Në grackën e trafikantëve, bie edhe një polake, së cilës i është premtuar një jetë më e mirë në Amerikë...
  Image Trade (2007)
 • Arn: The Knight Templar

  Image Arn: The Knight Templar (2007)
  HD
  Arn: The Knight Templar (2007)
  Arn, është një djale i një fisi të rangut të lartë Suedez ai dërgohet në një manastir për tu edukuar për token e tyre të shenjtë si një kalorës për të ndaluar, rreziqet që do t'ju kanosen...
  Image Arn: The Knight Templar (2007)
 • The Killing Gene a.k.a W delta Z

  Image The Killing Gene (2007) a.k.a W delta Z
  The Killing Gene (2007) a.k.a W delta Z
  Një seri vrasjesh po ndodhin në qytet. Disa prej viktimave kanë të gdhëndur në trup e tyre një ekuacion të çuditshëm (WAZ). Ky ekuacion detyron çdo viktimë të sakrifikojë veten ose të dashurit e tyre. Policia duhet ta zbulojë këtë vrasës, para se ai/ajo të arrijë në fund të ekuacionit. A do të mundet detektivi Edi Argo t’i japë fund…
  Image The Killing Gene (2007) a.k.a W delta Z
 • Surf’s Up – Bota e Sërfit

  Image Surf’s Up (2007) – Bota e Sërfit
  HD
  Surf’s Up (2007) – Bota e Sërfit
  Bota e Sërfit Dublim Shqip Kodi Maverik është një pinguin nga Shiverpuli, që do të ndërmarrë një aventurë ku do të marrë pjesë në një turne sërfi me pinguinë nga e gjithë bota.
  Image Surf’s Up (2007) – Bota e Sërfit
 • Lolita’s Club +18

  Image Lolita’s Club (2007) +18
  HD
  Lolita’s Club (2007) +18
  KUJDES: FILMI PËRMBAN NUDITET DHE SKENA EROTIKE! Jetët e dy vëllezërve kryqëzohen dramatikisht kur Rauli, një polic i dhunshëm vihet në shenjë nga bandat e prostitucionit. Kurse vëllai tjetër, që vuan nga shëndeti mendor, Valentini, punon në një shtëpi publie si kamerier.
  Image Lolita’s Club (2007) +18
 • No Country for Old Men

  Image No Country for Old Men (2007)
  HD
  No Country for Old Men (2007)
  Dhuna dhe konfliktet fillojnë pasi një gjuetar e gjen veten në një marrëveshje droge të shkuar keq dhe me më shumë se dy milionë dollarë para të thata, në afërsi të Rio Grandes.
  Image No Country for Old Men (2007)
 • Lust, Caution +18

  Image Lust, Caution (2007) +18
  HD
  Lust, Caution (2007) +18
  Gjatë Luftës së II Botërore, një vajzë përfshihet në një intrigë romantike me një politikan të shquar, zotin Ji.
  Image Lust, Caution (2007) +18
 • The Nines

  Image The Nines (2007)
  HD
  The Nines (2007)
  Një aktor në telashe, një skenarist dhe një dizajner i mirënjohur lojërash kompjuterike i gjejnë jetët e tyre të ndërlidhura në mënyra misterioze dhe shqetësuese.
  Image The Nines (2007)
 • The Mist

  Image The Mist (2007)
  HD
  The Mist (2007)
  Një stuhi e frikshme lëshon disa specie ne toke, krijesa te cilat janë te etura për gjak. Ngjarja ndodh ne një qytet, ku një grup i vogël i qytetareve mbeten të mbyllur në një supermarket dhe luftojnë për te mbijetuar...
  Image The Mist (2007)
 • Sex and Breakfast

  Image Sex and Breakfast (2007)
  HD
  Sex and Breakfast (2007)
  Një shkrimtare nga Nju Jorku për seksin dhe dashurin më në fund është duke u martuar me Z. Big. Por tre të dashurat e saj më të mira duhet ta ngushëllojnë atë pasi njëra prej tyre pa dashje çon zotin Big që ta braktis atë.
  Image Sex and Breakfast (2007)
 • Boy A

  Image Boy A (2007)
  HD
  Boy A (2007)
  Nëpërmjet këtij filmi, vjen historia e Xhejkut, një i ri që sapo është liruar nga burgu. Pas dënimit për kryerjen e një krimi të dhunshëm kur ishte fëmijë, Xhejku përpiqet të ambjentohet me jetën e përditshme, por e shkuara, e ndjek kudo…
  Image Boy A (2007)