Viti: 2008

 • The House Bunny

  Image The House Bunny (2008)
  HD
  The House Bunny (2008)
  Pasi Lepurushen e Playboi-t, Shellin, e përzënë nga vila Playboy, ajo gjen punë si kujdestare për një shoqëri studentore vajzash, të mbushur plot me vajza të çuditshme.
  Image The House Bunny (2008)
 • Sons of Anarchy Sezoni 1

  Image Sons of Anarchy Sezoni 1
  HD
  Sons of Anarchy Sezoni 1
  Një motorist përpiqet të ekuilibrojë të qenit baba dhe të ishte i përfshirë në një klub të jashtëligjshëm motorësh.
  Image Sons of Anarchy Sezoni 1
 • Untraceable

  Image Untraceable (2008)
  HD
  Untraceable (2008)
  Agjentes së FBI-së, Jennifer Marsh i është dhënë një detyrë të ndjekë dhe zbulojë një vrasës të pagjurmueshëm i cili publikon video të drejtpërdrejta të viktimave të tij në internet. Me kalimin e kohës, ndjekja bëhet edhe më personale.
  Image Untraceable (2008)
 • Twilight

  Image Twilight (2008)
  HD
  Twilight (2008)
  Bella Suan ka qenë gjithmonë paksa ndryshe nga të tjerët. S’ka qenë kurrë nga ata që ndjekin turmën. Kur mamaja e saj rimartohet dhe Bella zgjedh të jetojë me babain e saj në qytezën e vogël të Forksit ku bie vazhdimisht shi, nuk pret që të ndryshojë ndonjë gjë e madhe. Por ja që gjërat ndryshojnë kur ajo njihet me…
  Image Twilight (2008)
 • Mamma Mia!

  Image Mamma Mia! (2008)
  HD
  Mamma Mia! (2008)
  Historia e një vajze që kërkon të gjej babanë e saj të vërtetë, e treguar me këngët e grupit të famshëm ABBA.
  Image Mamma Mia! (2008)
 • The Wave a.k.a Die Welle

  Image The Wave (2008) a.k.a Die Welle
  HD
  The Wave (2008) a.k.a Die Welle
  Rainerit i është dhënë detyra të mësojë nxënësit e tij për gjendjen autokratike gjatë një projekti një javor. I preferuar në mesin e fëmijëve, Raineir vendos t'i lërë studentët e tij të drejtojnë me temën dhe ai u kërkon atyre të ndërtojnë autokracinë e tyre. Sidoqoftë, kur fëmijët fillojnë të formojnë një grupim shumë të ngjashëm me Gjermaninë naziste, Raineri…
  Image The Wave (2008) a.k.a Die Welle
 • Saw V

  Image Saw V (2008)
  HD
  Saw V (2008)
  Agjenti special Peter Strahm do të fillojë hetimet e tij në lidhje me Xhigsoun dhe dalëngadalë do të arrijë të zbulojë bashkëpunëtorin e fshehur të tij.
  Image Saw V (2008)
 • Muay Thai Giant

  Image Muay Thai Giant (2008)
  HD
  Muay Thai Giant (2008)
  Një film aksion rreth një gjigandi mbi 2 metra të gjatë, i cili mëson artin marcial Muai Tai për të zgjidhur një çështje diamantësh të grabitur.
  Image Muay Thai Giant (2008)
 • The Midnight Meat Train

  Image The Midnight Meat Train (2008)
  HD
  The Midnight Meat Train (2008)
  'Treni i mishit të mesnatës': Një fotograf duke ndjekur persona të pa rëndësishëm për foto arti, pa dashur ai bie në rrugën e vrasësit të quajtur 'kasapi', i cili vret udhëtarët e natës në metro, duke i therur ata në mënyrat më të tmerrshme.
  Image The Midnight Meat Train (2008)
 • Dostana

  Image Dostana (2008)
  HD
  Dostana (2008)
  Dy djem shtiren sikur nuk janë të interesuar për vajza në mënyrë që të marrin një apartament nga një grua në Majemi. Kur të dy bien në dashuri me shoqen e tyre të dhomës, të qeshurat pasojnë tek ata përpiqen ta bindin që nuk janë të interesuar pas saj dhe në fshehtësi ata përpiqen ti fitojnë zemrën.
  Image Dostana (2008)
 • Center Stage: Turn It Up

  Image Center Stage: Turn It Up (2008)
  HD
  Center Stage: Turn It Up (2008)
  Një balerinë e vetë-trajnuar në rrugët e Detroitit bashkë me një grup hip-hopi ekstrem dhe me ndihmën e një ish lojtari hokei të kthyer tashmë në kërcimtar, ka ende mundësinë që ta bëjë ëndrrën e saj realitet, (të arrijë akademinë më prestigjioze të baletit në Nju Jork, etj...).
  Image Center Stage: Turn It Up (2008)
 • Ichi

  Image Ichi (2008)
  HD
  Ichi (2008)
  Içi është një grua e verbër, e cila endet nëpër qytet me shamisenin e saj (kitarë japoneze me tre tela), por ajo ka aftësi shpate të jashtëzakonshme me të cilat lufton jakuzat dhe të ligjtë e tjerë.
  Image Ichi (2008)
 • Appaloosa

  Image Appaloosa (2008)
  HD
  Appaloosa (2008)
  Dy miq punojnë si sherifë në një qytet të vogël që po vuan nga sundimi i një kaubojsi. Atyre do u komplikohet puna nga ardhja e një vejushe të re.
  Image Appaloosa (2008)
 • North Face

  Image North Face (2008)
  HD
  North Face (2008)
  Bazuar në një histori të vërtetë, North Face është një dramë mbijetese në lidhje me një konkurs për të ngjitur fytyrën më të rrezikshme shkëmbore në Alpe. E vendosur në vitin 1936, pasi propaganda naziste u bën thirrje alpinistëve të vendit të pushtojnë fytyrën e masivit zviceran, Eigerin, dy alpinistë gjermanë të etur fillojnë sfidën e tyre të guximshme.
  Image North Face (2008)
 • The Spiderwick Chronicles

  Image The Spiderwick Chronicles (2008)
  HD
  The Spiderwick Chronicles (2008)
  Pas zhvendosjes me mamanë e tyre në qytezën Spajdëruik, binjakët Xhared dhe Simon Grace së bashku me motrën e tyre Mel, do ta gjejnë veten në një botë alternative të mbushur me zana dhe krijesa magjike.
  Image The Spiderwick Chronicles (2008)
 • 21

  Image 21 (2008)
  HD
  21 (2008)
  Një stuhi e frikshme lëshon disa specie ne toke, krijesa te cilat janë te etura për gjak. Ngjarja ndodh ne një qytet, ku një grup i vogël i qytetareve mbeten të mbyllur në një supermarket dhe luftojnë për te mbijetuar...
  Image 21 (2008)
 • WALL·E

  Image WALL·E (2008)
  HD
  WALL·E (2008)
  Një robot përgjegjës për pastrimin e Tokës së mbuluar nga mbetjet, dashurohet me një robot tjetër. Së bashku do të nisen në një aventurë që do të ndryshojë fatin e njerëzimit...
  Image WALL·E (2008)
 • Bronson

  Image Bronson (2008)
  FULL HD
  Bronson (2008)
  Një i ri që u dënua me shtatë vjet burg për vjedhjen e një zyre postare, përfundon duke kaluar tre dekada në izolim. Gjatë kësaj kohe, personaliteti i tij zëvendësohet nga alter-egoja e tij, Charles Bronson.
  Image Bronson (2008)
 • College Road Trip

  Image College Road Trip (2008)
  HD
  College Road Trip (2008)
  Një studente e gjimnazit vendos të udhëtoje neper të gjithë shtetin për të gjetur kolegjin e saj perfekt.
  Image College Road Trip (2008)
 • Hellboy II: The Golden Army

  Image Hellboy II: The Golden Army (2008)
  HD
  Hellboy II: The Golden Army (2008)
  Në këtë aventurë HellBoy (Ron Perlman) dhe skuadra e tij duhet të shpëtojë botën nga krijesat rebele dhe Princi Nuada (Luke Goss).
  Image Hellboy II: The Golden Army (2008)
 • Vicky Cristina Barcelona +18

  Image Vicky Cristina Barcelona (2008) +18
  HD
  Vicky Cristina Barcelona (2008) +18
  Viki dhe Kristina janë dy shoqe të ngushta shumë të ndryshme nga njëra-tjetra. Pasi vendosin të shkojnë në Barcelonë për pushimet verore, plot surpriza i presin andej, ku të dyja përjetojnë ndjenja të reja që i tundojnë të largohen nga realiteti.
  Image Vicky Cristina Barcelona (2008) +18
 • Nick and Norah’s Infinite Playlist

  Image Nick and Norah’s Infinite Playlist (2008)
  HD
  Nick and Norah’s Infinite Playlist (2008)
  Nxënësi i shkollës së mesme Nick Oleri, anëtar i grupit të rrokut "Të neveritshmit", takon Nora Silverberg kur ajo i kërkon të jetë i dashuri i saj për pesë minuta.
  Image Nick and Norah’s Infinite Playlist (2008)
 • The Red Baron

  Image The Red Baron (2008)
  HD
  The Red Baron (2008)
  Richthofen shkon në luftë si mijëra njerëz të tjerë. Si pilotë luftarakë, ata bëhen heronj kultesh për ushtarët në fushat e betejës. Të shënuar nga sjellja sportive, saktësia teknike dhe pasuria kalorësie, ata kanë kodin e tyre të nderit. Para shumë kohe ai fillon të kuptojë se statusi i tij heroi është mashtrues. Dashuria e tij për Kate, një infermiere,…
  Image The Red Baron (2008)