Viti: 2009

 • Underworld: Rise of the Lycans

  Image Underworld: Rise of the Lycans (2009)
  HD
  Underworld: Rise of the Lycans (2009)
  Ky film gjurmon origjinën e armiqësisë së lashtë midis vampirëve aristokratë të njohur si Shpërndarësit e Vdekjes dhe skllevërve të tyre të dikurshëm, Likanëve. Në Epokën e Errët, një likan i ri me emrin Lusian (Sheen) shfaqet ndërkohë që një udhëheqës i fuqishëm grumbullon njerëzit-ujqër për t’u ngritur kundër Viktorit (Nighy), mbretit të pamëshirshëm vampir i cili i ka kthyer…
  Image Underworld: Rise of the Lycans (2009)
 • Van Wilder: Freshman Year

  Image Van Wilder: Freshman Year (2009)
  HD
  Van Wilder: Freshman Year (2009)
  Van Uilldër fillon vitin e parë të studimeve në Kolegjin Kollixh dhe i hyn një aventure për të liruar shkollën nga shtypja seksuale dhe moslejimi i festave , duke bërë ndërkohë për vete vajzën më të bukur të kampusit.
  Image Van Wilder: Freshman Year (2009)
 • The Final Destination

  Image The Final Destination (2009)
  HD
  The Final Destination (2009)
  Niku arrin të parandalojë një aksident dramatik që mund të shkaktonte shumë viktima gjatë një gare automobilistike. Falë ndërhyrjes së tij, disa njerëz duket se kanë shpëtuar për mrekulli, por deri kur... Vdekja ka vendosur ta çojë deri në fund misionin e saj.
  Image The Final Destination (2009)
 • Angels & Demons

  Image Angels & Demons (2009)
  HD
  Angels & Demons (2009)
  Profesori i simboleve i Harvardit Robert Langdon punon në zgjidhjen e një vrasjeje dhe në parandalimin e një akti terrorist ndaj Vatikanit.
  Image Angels & Demons (2009)
 • Triangle

  Image Triangle (2009)
  HD
  Triangle (2009)
  Historia rrotullohet rreth pasagjerëve të një udhëtimi me "jaht" në Oqeanin Atlantik, të cilët teksa përballen me kushte misterioze të motit, hidhen tek një anije tjetër, duke sjellë kështu shkatërrim në det të hapur.
  Image Triangle (2009)
 • Watchmen

  Image Watchmen (2009)
  HD
  Watchmen (2009)
  Në vitin 1985 zhvillohen ngjarje alternative (të imagjinuara) ku vrasja e një kolegu super-hero e detyron detektivin Rorsçak ti futet hetimeve. Ai do zbuloje që…
  Image Watchmen (2009)
 • Transformers: Revenge of the Fallen

  Image Transformers: Revenge of the Fallen (2009)
  HD
  Transformers: Revenge of the Fallen (2009)
  Forcat e Deseptikonëve kthehen në Tokë në një mision për të marrë të burgosur Sem Uituikin, pasi heroi i ri mëson të vërtetën për origjinat e lashta të Transformersave. Duke u bashkuar në misionin për shpëtimin e njerëzimit është Optimus Praimi, i cili formon një aleancë me ushtritë ndërkombëtare për një betejë të dytë epike.
  Image Transformers: Revenge of the Fallen (2009)
 • Avatar

  Image Avatar (2009)
  Avatar (2009)
  Një marinës paraplegjik shkon me mision ne planetin Pandora, ne dyshim nëse duhet te ndjeke urdhrat apo te mbroje ketë planet te cilin e ndien si shtëpinë e tij.
  Image Avatar (2009)
 • American Pie Presents: The Book of Love

  Image American Pie Presents: The Book of Love (2009)
  HD
  American Pie Presents: The Book of Love (2009)
  Tre djem të virgjër zbulojnë Biblën të fshehur në librarinë e shkollës së tyre. Fatkeqësisht për ta, libri është i shkatërruar me këshilla të papërfunduara.
  Image American Pie Presents: The Book of Love (2009)
 • Spread

  Image Spread (2009)
  HD
  Spread (2009)
  Niki është një mashtrues seksual, një parazit që adhuron kënaqësitë e jetës dhe që e di shumë mirë se vlerat e tija më të mëdha janë pamja dhe forca e tij seksuale, të cilat i përdor për të joshur zemrat e femrave më të pasura të qytetit për të shijuar stilin e tyre të jetesës. Duke u dhënë femrave atë…
  Image Spread (2009)
 • Vengeance

  Image Vengeance (2009)
  HD
  Vengeance (2009)
  Kur familja e vajzës së një kuzhinieri francez pëson pas një sulm të dhunshëm në Hong Kong ku mbeten të vdekur bashkëshorti dhe dy fëmijët e saj, ai betohet për hakmarrje. Në ndihmë të tij bashkohen tre gjuajtës të cilët punojnë për mafian...
  Image Vengeance (2009)
 • Inglourious Basterds

  Image Inglourious Basterds (2009)
  HD
  Inglourious Basterds (2009)
  U RREGULLUA! Në Francën e pushtuar nga Nazistët gjatë Luftës së Dytë Botërore, një plan për të vravë liderin e Nazistëve nga një grup ushtarësh çifut të SHBA-së rastësis me planin hakmarrës të pronarit të teatrit ndaj të njëjtit njeri.
  Image Inglourious Basterds (2009)
 • Ninja Assassin

  Image Ninja Assassin (2009)
  HD
  Ninja Assassin (2009)
  Raizo është një nga vrasësit më të mëdhenj në botë. Banda Ozunu, një shoqëri sekrete e cila është e panjohur nga të gjithë, megjithëse që nja e saj quhet legjendë, e kishte marrë nga rrugët që kur ishte fëmijë dhe e kishte stërvitur që të bëhej një vrasës i pamëshirshëm. Por vrasjet e pamëshirshme që bëheshin dhe pikërisht vrasja e…
  Image Ninja Assassin (2009)
 • A Prophet

  Image A Prophet (2009)
  HD
  A Prophet (2009)
  Kur Malik El Xhebina, dënohet me gjashtë vjet burg, ai nuk mund të lexojnë dhe as të shkruajnë. Aty në burg Maliku bëhet hamall nga kreu i bandës Korsikane i cili sundon burgun dhe kur merr liri-dalje kryen disa misione për të. Por Malik është i guximshëm e i mençur, dhe në fshehtësi ai zhvillon planet e tij...
  Image A Prophet (2009)
 • Sherlock Holmes

  Image Sherlock Holmes (2009)
  HD
  Sherlock Holmes (2009)
  Detektivi Sherlock Holmes dhe partneri i tij Watson përfshihen në një beteje mes forcës dhe zgjuarsisë me një dyshim se kush është kërcenim për gjithë Anglinë.
  Image Sherlock Holmes (2009)
 • Saw VI

  Image Saw VI (2009)
  HD
  Saw VI (2009)
  Agjenti Special Strahm ka vdekur dhe Dedektivi Hofman del në pah që është pasuesi i pasfiduar i trashëgimisë së Xhigso. Megjithatë, kur FBI-ja i afrohet Hofmanit, ai është i detyruar të vërë në lëvizje një lojë, dhe plani i madh i Xhigso më në fund kuptohet.
  Image Saw VI (2009)
 • G.I. Joe: The Rise of Cobra

  Image G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009)
  HD
  G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009)
  G.I. JOE është një njësi operacionesh speciale lartësisht e stërvitur dhe tepër sekrete e përbërë nga burra e gra nga i gjithë globi. Zyrtarisht, këta luftëtarë nuk ekzistojnë. Janë të paktë ata që dinë të vërtetën se G.I. JOE luftojnë një luftë sekrete, si radha e parë dhe e fundit e mbrojtjes kundër forcave që kërkojnë të fusin botën brenda…
  Image G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009)
 • Lebanon

  Image Lebanon
  HD
  Lebanon
  Gjatë Luftës së Parë Liban në vitin 1982, një tank i vetëm dhe një togë e paratrupave janë dërguar për të kërkuar një qytet armiqësor.
  Image Lebanon
 • The Hangover

  Image The Hangover (2009)
  HD
  The Hangover (2009)
  Pas një nate feste beqarisë tre shokët zgjohen të humbur nga parti në Las Vegas, ku njëri nga ta zhduket ata duhet të bëjnë rrugëtimi nëpër qytet për të gjetur mikun e tyre para dasmës së tij.
  Image The Hangover (2009)
 • Next Day Air

  Image Next Day Air (2009)
  HD
  Next Day Air (2009)
  Dy kriminelë të paaftë janë dorëzuar gabimisht një paketë kokainë dhe mendoj se ata kanë goditur çmim i parë, duke shkaktuar një seri ngjarjesh që ndryshon jetën e dhjetë njerëzve përgjithmonë.
  Image Next Day Air (2009)
 • Miss March

  Image Miss March (2009)
  HD
  Miss March (2009)
  Një djalë zgjohet nga një komë katër vjeçare dhe zbulon se e dashura e tij e virgjër dhe e pafajshme e gjimnazit është modele në një prej revistave më të mëdha në botë. Ai bashkë me shokun e tij vendosin të prishin festën e revistës dhe të fitojë përsëri zemrën e saj.
  Image Miss March (2009)
 • Red Cliff II

  Image Red Cliff II (2009)
  HD
  Red Cliff II (2009)
  Në këtë vazhdim, ministër i parë Cao Cao bind perandori Han për të filluar një luftë kundër të dy Mbretërive, Xu dhe Wu, të cilat janë bërë të forcave aleate.
  Image Red Cliff II (2009)