Viti: 2009

 • Fast & Furious 4

  Image Fast & Furious 4 (2009)
  HD
  Fast & Furious 4 (2009)
  Brian O’Conner, tani një nën-punës i FBI ne Los Angeles, bashkëpunon me Dominic Toretto për te kapur një importues heroine, duke u infiltruar.
  Image Fast & Furious 4 (2009)
 • The Last House on the Left

  Image The Last House on the Left (2009)
  HD
  The Last House on the Left (2009)
  Pasi një nga bandë psikopatësh rrëmbejnë dhe sulmojnë brutalisht dy vajza, gjejnë strehim në një shtëpi pushimi që i përket prindërve të një prej viktimave. Kur e ëma dhe i ati i viktimës mësojnë histori tragjike, bëjnë që tre të huajit të mallkoj ditën që hynë në shtëpinë e fundit në të majtë.
  Image The Last House on the Left (2009)
 • 2012

  Image 2012 (2009)
  HD
  2012 (2009)
  Asnjëherë në historinë e njerëzimit nuk ka pasur një datë me kaq rëndësi dhe kaq të përfolur sa 21/12/2012. Ngjarje apokalptike po shkatërrojnë botën... Qytete që rrënohen dhe kontinente që zhduken brenda çastit nga fatkeqësi natyrore po rrezikojnë ekzistencën e njerëzimit. Kjo është përpjekja epike e një grupi të mbijetuarish që kërkojnë të gjejnë një zgjidhje para se të jetë…
  Image 2012 (2009)
 • The Boondock Saints II: All Saints Day

  Image The Boondock Saints II: All Saints Day (2009)
  HD
  The Boondock Saints II: All Saints Day (2009)
  Të fajësuar pa të drejtë nga një kriminel për vrasjen e një prifti, vëllezërit MekManus duhet të dalin prej andej nga janë fshehur për të luftuar për drejtësi në Boston.
  Image The Boondock Saints II: All Saints Day (2009)
 • The Villain aka Le vilain

  Image The Villain (2009) aka Le vilain
  HD
  The Villain (2009) aka Le vilain
  Me rivalë të armatosur që e ndjekin, një grabitës banke guximtar strehohet në një rezidencë të qetë ku banon akoma nëna e tij. Një biznesmen i paskrupullt po blen lagjen për ta kthyer në një distrikt bankash, por nëna e djalit udhëheq rezistencën e lagjes...
  Image The Villain (2009) aka Le vilain
 • My Life in Ruins

  Image My Life in Ruins (2009)
  My Life in Ruins (2009)
  Vardalos jep një performancë joshëse si Xhiorxhia, një profesore historie të pushuar nga puna e të kthyer në cicerone të një grupi të pagdhendur turistësh gazmorë. Xhiorxhias i ka ardhur në majë të hundës kjo punë dhe është gati të japë dorëheqjen - derisa shoku i saj i ri Ërvi (Dreyfuss) i hap sytë dhe zemrën ndaj një fakti të…
  Image My Life in Ruins (2009)
 • Friday the 13th

  Image Friday the 13th (2009)
  Friday the 13th (2009)
  Një grup adoleshtësh të rinj zbulojnë një kamp të paautorizuar në liqenin e kristaltë, ku shumë shpejt hasin Xheison Vurhis-in dhe qëllimet e tij vdekjeprurëse.
  Image Friday the 13th (2009)
 • I Love You, Beth Cooper

  Image I Love You, Beth Cooper (2009)
  I Love You, Beth Cooper (2009)
  Një i ri i deklaron dashurinë e tij vajzës më të nxehtë dhe më të popullarizuar në shkollë "Beth Cooper" gjatë fjalimit të tij të diplomimit, për habinë e tij, Beth shfaqet në derën e tij atë natë dhe vendos për ti dhënë atij natën më të mirë të jetës së tij.
  Image I Love You, Beth Cooper (2009)
 • The Marine 2

  Image The Marine 2 (2009)
  The Marine 2 (2009)
  Në një udhëtim të cilën, rreshteri i marinsave Xho Linud (DiBiase) dhe gruaja e tij Robin marrin pjesë në një festë VIP kur katastrofa qëllon. Disa terroristë të pamëshirshëm shfaqen në festë dhe marrin peng një numër njerëzish – duke përfshirë Robinin! I vetëm në një vend të huaj pa përforcime, Linudi duhet të mbështetet te stërvitja e tij si…
  Image The Marine 2 (2009)
 • Gamer

  Image Gamer (2009)
  Gamer (2009)
  Në të ardhmen një lojë e kontrollit të mendjes, vdekje të përgjakshme janë të detyruara të luftohen në një ambjent të shkretë.
  Image Gamer (2009)
 • Street Fighter: The Legend of Chun-Li

  Image Street Fighter: The Legend of Chun-Li (2009)
  Street Fighter: The Legend of Chun-Li (2009)
  Mbahuni fortë për aksionin emocionues dhe rrëqethës të Street Fighter: The Legend of Chun-Li, që përfshinë edhe një skenë krejt të re! I bazuar në seritë e njohura të video-lojës Street Fighter, kjo aventurë e fuqishme e arteve marciale eksploron origjinat e universit të Street Fighter nëpërmjet Çun-Lisë, e cila hakmerret për vdekjen e babait të saj në duart e…
  Image Street Fighter: The Legend of Chun-Li (2009)
 • The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest

  Image The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest (2009)
  The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest (2009)
  Lisbeth po rikuperohet në një spital dhe pritet të rikuperohet, që të shkojë në gjyq për tre vrasje. Mikael duhet të vërtetojë pafajësinë e saj, por Lisbeth duhet të jetë e gatshme të ndajë detajet e eksperiencës së neveritshme me gjykatën.
  Image The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest (2009)
 • The Girl Who Played with Fire

  Image The Girl Who Played with Fire (2009)
  The Girl Who Played with Fire (2009)
  Lisbeth dhe gazetari Mikael hetojnë një rrjet prostitucioni. Pas disa vrasjeve, Lisbetha detyrohet të arratiset dhe Mikaeli mundohet të zbardhë çështjet për të pastruar emrin.
  Image The Girl Who Played with Fire (2009)
 • The Girl with the Dragon Tattoo

  Image The Girl with the Dragon Tattoo (2009)
  The Girl with the Dragon Tattoo (2009)
  Gazetari Mikael Blomkvist ndihmohet nga një haker kompjuterash për të kërkuar për një femër që ka dyzet vjet e humbur.
  Image The Girl with the Dragon Tattoo (2009)
 • The Proposal

  Image The Proposal (2009)
  The Proposal (2009)
  Kur botuesja e fuqishme Margaret përballet me dëbimin në vendlindjen e saj Kanadanë nga Zyra e Emigracionit, deklaron se është e fejuar me ndihmësin e saj të shkretë Endrjun, të cilin e torturon prej vitesh. Ai bie dakort të marrë pjesë në këtë mashtrim, por me disa kushte të vogla nga ana e tij. Çifti i çuditshëm niset në Alaskë…
  Image The Proposal (2009)
 • Hannah Montana: The Movie

  Image Hannah Montana: The Movie (2009)
  Hannah Montana: The Movie (2009)
  Përgatituni të mahniteni nga hiti i ekranit të madh - Hannah Montana The Movie - të mbushur me të qeshura, aventurë, argëtimi familjar dhe muzikë magjepsëse! Ejani në këtë xhiro dhe shikoni Hanën si asnjëherë më parë ndërkohë që kthehet në rrënjët e saj dhe përballet me vendimin më të rëndësishëm të jetës së saj!
  Image Hannah Montana: The Movie (2009)
 • The Young Victoria

  Image The Young Victoria (2009)
  The Young Victoria (2009)
  Si trashëgimtarja e vetme e Mbretit të Anglisë Uilliam, Viktoria adoleshente ndihet e zënë në kurth nga makinacionet politike të vetë familjes së saj. Mamaja e Viktorias do që ajo të firmosë një urdhër Regjence, ndërkohë që xhaxhai i saj në Belgjikë bën skemën e martesës së monarkes me Princin Albert, njeriu që do jetë dashuria e saj e jetës.
  Image The Young Victoria (2009)
 • Crank: High Voltage

  Image Crank: High Voltage (2009)
  Crank: High Voltage (2009)
  Çelios përballet me një kriminel kinez i cili i ka vjedhur zemrën e durueshme dhe e ka zëvendësuar me një rrahëse baterie e cila kërkon elektricitet për të punuar...
  Image Crank: High Voltage (2009)
 • Halloween II

  Image Halloween II (2009)
  Halloween II (2009)
  Psikopati Michael Myers është përsëri i lirë dhe në qarkullim për të përmbushur synimin e tij për kasaphanë. Këtë herë përbindëshi është në kërkim të motrës që ai vetë e largoi vite më parë.
  Image Halloween II (2009)
 • Bright Star

  Image Bright Star (2009)
  Bright Star (2009)
  Romanca tre vjeçare mes poetit të shekullit të 19-të Xhon Kits dhe Fani Brounit afër fundit të jetës së tij.
  Image Bright Star (2009)
 • 500 Days of Summer

  Image 500 Days of Summer (2009)
  HD
  500 Days of Summer (2009)
  Tom Hansen, një djalë i ri dhe romantik beson në dashurinë e vërtet dhe beson se e ka gjetur atë në kolegen e tij, Samer Fin. Kur lidhja e tyre përfundon, ai fillon të rikujtojë kohën e tyre bashkë dhe përpiqet të kuptojë më shumë në lidhje me dashurinë dhe fatin.
  Image 500 Days of Summer (2009)