Viti: 2010

 • No Mercy

  Image No Mercy (2010)
  HD
  No Mercy (2010)
  Pavarësisht se është gati i vërtetuar si fajtor, një vrasës serial kërcënon të vrasë vajzën e një mjeku ligjor nëse aj nuk e liron me kusht.
  Image No Mercy (2010)
 • Dinner for Schmucks

  Image Dinner for Schmucks (2010)
  HD
  Dinner for Schmucks (2010)
  Me dëshirën për të fituar një pozicion më të mirë në kompaninë e tij, Tim Konrad merr pjesën në darkën e tyre mujore, që ka si qëllim të shpall idiotin më të madh të mbrëmjes. Ai përballet me shumë të papritura, kur një këta njerëz të veçantë përfundon në jetën e tij.
  Image Dinner for Schmucks (2010)
 • Five Minarets in New York

  Image Five Minarets in New York (2010)
  HD
  Five Minarets in New York (2010)
  Dy agjentë turkë të anti-terrorizmit dërgohen në Nju Jork me një mision për të gjetur e për të kthyer mbrapa udhëheqësin e rrezikshëm islamik me emrin e koduar “Daxhal”, i cili besohet se fshihet aty. Duke punuar me FBI-në dhe policinë e Nju Jorkut, agjentët orkestrojnë arrestimin e Haxhi Gumush, një dijetari mysliman tepër të rrespektuar i cili ishte arratisur…
  Image Five Minarets in New York (2010)
 • Prince of Persia: The Sands of Time

  Image Prince of Persia: The Sands of Time (2010)
  HD
  Prince of Persia: The Sands of Time (2010)
  Duke u birësuar nga rrugët e Nasafit nga Mbreti Sharaman i Persisë, i riu Dastan rrite midis mbretërve dhe shumë shpejt fiton vendin e tij si luftëtar i madhe dhe princ. Por kur një spiun dërgon fjalë se Qyteti i Shenjtë i Alamutit po furnizon me armë armiqtë e Persisë, vëllai adoptues i Dastanit, Tasi, urdhëron pushtimin e qytetit të…
  Image Prince of Persia: The Sands of Time (2010)
 • Tomorrow, When the War Began

  Image Tomorrow, When the War Began (2010)
  HD
  Tomorrow, When the War Began (2010)
  Eli, një adoleshente nga një qytet bregdetar australian, i drejton miqtë e saj në një kamp në thellësi të pyllit, të quajtur Ferri. Por, ferri i vërtetë, nis pas kthimit të tyre, kur të rinjtë zbulojnë se qyteti i tyre është pushtuar nga një ushtri armike dhe familjarët e tyre janë burgosur...
  Image Tomorrow, When the War Began (2010)
 • Confucius a.k.a Kong Zi

  Image Confucius (2010) a.k.a Kong Zi
  HD
  Confucius (2010) a.k.a Kong Zi
  Jeta e vërtetë e filozofit me influencën më të madhe në Kinë, Konfucit.
  Image Confucius (2010) a.k.a Kong Zi
 • Salt

  Image Salt (2010)
  HD
  Salt (2010)
  Si çdo oficer i CIA, Evelyn Salt është betuar ti shërbejë vendit me besnikëri. Por një detektor e akuzon atë se është një spiune Ruse dhe besnikëria e saj vihet në dyshim. Salt arratiset dhe përpiqet të provojë pafajësinë e saj, por dyshimi përsëri mbetet: “Kush është Salt?”
  Image Salt (2010)
 • Angel of Evil

  Image Angel of Evil (2010)
  HD
  Angel of Evil (2010)
  Krimet e tij ishin tronditëse, stili i jetës ishte tërheqës dhe reputacioni i tij ishte legjendar. Bazuar në histori të vërtetë, Angel of Evil rrëfen ngritjen dhe rënien dramatike të një prej bandave më famëkeqe dhe karizmatike të Italisë, Renato Villanzasca.
  Image Angel of Evil (2010)
 • Remember Me

  Image Remember Me (2010)
  HD
  Remember Me (2010)
  Një dramë romantike e përqendruar te dy të dashuruar: Tajler prindërit e të cilit janë ndarë pas vetëvrasjes së vëllait të tij dhe Alli e cila bën një jetë të zymtë që pas vrasjes së mamasë përpara syve të saj.
  Image Remember Me (2010)
 • 22 Bullets

  Image 22 Bullets (2010)
  HD
  22 Bullets (2010)
  Një gangster i tërhequr rikthehet me një hakmarrje te egër pasi lihet i vdekur me 22 plumba ne trup nga ish shoku i tij i fëmijërisë.
  Image 22 Bullets (2010)
 • Secretariat

  Image Secretariat (2010)
  HD
  Secretariat (2010)
  Historia e një gruaje guximtare që trashëgon fermën e kuajve të atit dhe stërvit një kalë i cili thyen rekordin e fitimit të Kurorës së Trefishtë.
  Image Secretariat (2010)
 • A Serbian Film +18

  Image A Serbian Film (2010) +18
  HD
  A Serbian Film (2010) +18
  KUJDES: KY FILM NDALOHET TË SHIKOHET NGA SHIKUES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA ME PËRMBAJTJE TË RËNDE GRAFIKE DHE NUDITET! Një pornstar i vjetër në profesion pranon të marrë pjesë në një "film artistik" me një pagesë të majme, por shpejt kupton se filmi përmban skena pedofilie dhe nekrofilie...
  Image A Serbian Film (2010) +18
 • Bedways +18

  Image Bedways (2010) +18
  HD
  Bedways (2010) +18
  KUJDES : FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE, KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Në një apartament të pistë në Berlin, një regjizor i pazakontë përpiqet të kapë ndjenjat e pastra të pasionit dhe seksit të vërtetë për një film eksperimental rreth dashurisë...
  Image Bedways (2010) +18
 • Three Steps Above Heaven

  Image Three Steps Above Heaven (2010)
  HD
  Three Steps Above Heaven (2010)
  Kjo është historia e bukur e dashurisë mes djalit të keq dhe vajzës studioze. A munden dy njerëz kaq të ndryshëm të bëjnë që lidhja e tyre të funksionoj?! Ndiqni  filmin e shumë  pëlqyer dhe përjetoni  emocionet që përcillen përmes  tij.
  Image Three Steps Above Heaven (2010)
 • The Assault

  Image The Assault (2010)
  HD
  The Assault (2010)
  Bazuar në një histori të vërtetë, kur një ekip i SWAT-it ngarkohet me detyrën për të ndërhyrë në një avion jacked të Air Francë për të shpëtuar pasagjerët, pas rrëmbimt që ju bë këtij avioni nga një grup terrorist islamik.
  Image The Assault (2010)
 • The Karate Kid

  Image The Karate Kid (2010)
  HD
  The Karate Kid (2010)
  Kur Drej Parkeri dhe nëna e tij shpërngulen nga Ditroiti në Kinë, Dreja ndihet i humbur në një botë shumë ndryshe nga ajo që njeh. I frikësuar dhe i rrahur nga disa shokë të shkollës, Dreja shpëtohet nga mirëmbajtësi i pallatit, z. Han, një njeri që vajton një humbje shumë të madhe. Zotit Han i vjen keq për Drenë dhe…
  Image The Karate Kid (2010)
 • Tucker and Dale vs Evil

  Image Tucker and Dale vs Evil (2010)
  HD
  Tucker and Dale vs Evil (2010)
  Takëri dhe Dejlli janë me pushime në kasollën e tyre të shkatërruar në mal, kur një tufë studentësh të pasur i sulmojnë.
  Image Tucker and Dale vs Evil (2010)
 • A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures

  Image A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures (2010)
  HD
  A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures (2010)
  Një breshkë deti, e cila u lind në vitin 1959, kalon pesëdhjetë vitet e ardhshme duke udhëtuar në botë, ndërsa po ndryshohet nga ngrohja globale.
  Image A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures (2010)
 • Green Zone

  Image Green Zone (2010)
  HD
  Green Zone (2010)
  Një miliarder me mendje të shkëlqyer, i quajtur Karl Durant, po eksperimenton me peshkaqenët, të cilët së shpejti rebelohen dhe shkaktojnë tmerr midis një grupi shkencëtarësh.
  Image Green Zone (2010)
 • Incendies

  Image Incendies (2010)
  HD
  Incendies (2010)
  Rrugëtimi i dy binjakëve në Lindjen e Mesme për të zbuluar historinë e familjes së tyre dhe përmbushur amanetin e fundit të mamasë së tyre.
  Image Incendies (2010)