Viti: 2011

 • Footloose

  Image Footloose (2011)
  HD
  Footloose (2011)
  Adoleshenti i ardhur nga qyteti, Ren Makormak, zhvendoset në një rrethinë të vogël ku muzika dhe rrok dhe kërcimi janë të ndaluara, por shpirti i tij rebel e tund mirë popullsinë e atij vendi.
  Image Footloose (2011)
 • Haywire

  Image Haywire (2011)
  HD
  Haywire (2011)
  “Malori Kane” është një komando mercenare e cila merr përsipër misione që qeveritë nuk duan t’i pranojnë zyrtarisht. Pas përfundimit të një misioni shpëtimi në Barcelonë, largohet menjëherë për në Dublin. Por atje, do të tradhëtohet dhe do të gjendet nën shënjestër nga një ndjekje ndërkombëtare. Qëllimi i saj është të kthehet në SHBA për të mbrojtur familjen e saj…
  Image Haywire (2011)
 • Paul

  Image Paul (2011)
  HD
  Paul (2011)
  Dy Anglez të pasionuar pas librave vizatimorë, duke udhëtuar nëpër SHBA takojnë rastësisht një alien jashtë Zonës 51.
  Image Paul (2011)
 • Valley of the Wolves: Palestine

  Image Valley of the Wolves: Palestine (2011)
  HD
  Valley of the Wolves: Palestine (2011)
  Një pjesëtar i forcave speciale turke është në ndjekje të një ushtaraku izraelit përgjegjës për sulmet në Gaza...
  Image Valley of the Wolves: Palestine (2011)
 • The Parasite Doctor Suzune: Evolution

  Image The Parasite Doctor Suzune: Evolution (2011)
  HD
  The Parasite Doctor Suzune: Evolution (2011)
  Njerëzit e një qyteti janë infektuar me parazitë misteriozë që i bëjnë të kenë dëshira seksuale shumë të zjarrta...
  Image The Parasite Doctor Suzune: Evolution (2011)
 • The Parasite Doctor Suzune: Genesis

  Image The Parasite Doctor Suzune: Genesis (2011)
  HD
  The Parasite Doctor Suzune: Genesis (2011)
  KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇARE! Qyteti është i infektuar me parazitë misterioze që vendosen te njerëzit për të rritur fuqinë dhe dëshirat seksuale të atyre që pushtojnë. Suzune Arizono, një veterinere me specialitet te parazitët, mëson se babai i saj i humbur dhe një organizatë kriminale, janë shkaktarët e kësaj situate.
  Image The Parasite Doctor Suzune: Genesis (2011)
 • You Got Served: Beat the World

  Image You Got Served: Beat the World (2011)
  HD
  You Got Served: Beat the World (2011)
  Në Detroid, ëndrrat madje edhe jetën e vënë në rrezik tre grupe kërcimtarësh të përgatitur për t’u ndeshur në garën ndërkombëtare të “Beat The World”. Sepse tani është dueli përfundimtar për t’u bërë kampion bote.
  Image You Got Served: Beat the World (2011)
 • New Year’s Eve

  Image New Year’s Eve (2011)
  HD
  New Year’s Eve (2011)
  Në mbrëmjen më verbuese të vitit në qytetin e Nju Jorkut, historitë e dashurisë së disa njerëzve ndërthuren, duke përfshirë një çift të ngecur në ashensor, një burrë që dëshiron të takohet përsëri me një vajzë të jashtëzakonshme që e njohu për herë të parë një vit më parë, një adoleshente e cila dëshiron të vendosë pavarësinë e saj duke…
  Image New Year’s Eve (2011)
 • Top Boy Sezoni 3

  Image Top Boy Sezoni 3
  HD
  Top Boy Sezoni 3
  Dy trafikantë droge në Londër kryejnë tregtinë e tyre fitimprurëse në një pronë të banesave publike në Lindjen e Londrës.
  Image Top Boy Sezoni 3
 • Top Boy Sezoni 2

  Image Top Boy Sezoni 2
  HD
  Top Boy Sezoni 2
  Dy trafikantë droge në Londër kryejnë tregtinë e tyre fitimprurëse në një pronë të banesave publike në Lindjen e Londrës.
  Image Top Boy Sezoni 2
 • Top Boy Sezoni 1

  Image Top Boy Sezoni 1
  HD
  Top Boy Sezoni 1
  Dy trafikantë droge në Londër kryejnë tregtinë e tyre fitimprurëse në një pronë të banesave publike në Lindjen e Londrës.
  Image Top Boy Sezoni 1
 • Margin Call

  Image Margin Call (2011)
  HD
  Margin Call (2011)
  Kur një analist zbulon një informacion që mund t'i shkatërrojë të gjithë, lojtarët kyç (Kevin Spacey, Paul Bettany) të një firme investimesh ndërmarrin masa ekstreme për të kontrolluar dëmin.
  Image Margin Call (2011)
 • Dragon

  Image Dragon (2011)
  HD
  Dragon (2011)
  Nje ekspert i arteve marciale dëshiron te tërhiqet nga jeta e dhunshme dhe te filloje një jete te re por do përndiqet nga një ish- mjeshtëri i tij dhe një detektiv.
  Image Dragon (2011)
 • White Vengeance

  Image White Vengeance (2011)
  HD
  White Vengeance (2011)
  Filmi Hakmarrja e Bardhë tregon historinë e dy vëllezërve që pretendojnë për titull gjatë rënies së dinastisë Kin, që sundonte Kinën në vitet 201-206 BC. Ndërkohë që rebelët ngriheshin, qytetet binin në kaos.
  Image White Vengeance (2011)
 • The Help

  Image The Help (2011)
  HD
  The Help (2011)
  Skiteri, një autore aspirante gjatë lëvizjes për të drejtat civile të viteve 1960 vendos të shkruaj një libër ku jepen detaje nga pikëpamja e shërbyesve afrikano-amerikanë mbi familjet e bardha për të cilat ato punojnë, si dhe vështirësitë që ato kalojnë çdo ditë.
  Image The Help (2011)
 • The Girl with the Dragon Tattoo

  Image The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
  HD
  The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
  Gazetari Mikael Blomkvist ndihmohet në kërkimin e tij për një grua të zhdukur 40 vjetmë parë nga Lisbeth Salander, një haker e re në moshë…
  Image The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
 • My Grandfather’s People a.k.a Dedemin Insanlari

  Image My Grandfather’s People (2011) a.k.a Dedemin Insanlari
  HD
  My Grandfather’s People (2011) a.k.a Dedemin Insanlari
  Një film artistik që tregon historinë e gjyshit të producentit, i cili u detyrua të largohej nga Kreta në vitin 1920 gjatë shkëmbimit të popullsisë greko-turke.
  Image My Grandfather’s People (2011) a.k.a Dedemin Insanlari
 • Forced to Fight

  Image Forced to Fight (2011)
  HD
  Forced to Fight (2011)
  I shantazhuar përsëri në arenë nga një bos i pamëshirshëm i krimit, një ish-legjendë e luftimeve nëntokësore duhet të mbijetojë disa ndeshjeve të egra, ku nëse humbë vetëm një luftë … do të thotë ka humbur të gjitha.
  Image Forced to Fight (2011)
 • Something Borrowed

  Image Something Borrowed (2011)
  HD
  Something Borrowed (2011)
  Miqësitë janë testuar dhe sekretet dalin në shesh, kur Rakela përfundimisht bie në dashuri me Deksin, shoqja e saj më e mirë është e fejuara e tij Darsi.
  Image Something Borrowed (2011)
 • The Sorcerer and the White Snake

  Image The Sorcerer and the White Snake (2011)
  HD
  The Sorcerer and the White Snake (2011)
  Një film fantazie që bazohet në një legjendë të vjetër kineze për një Herbalist i cili bie në dashuri me një gjarpër të bardhë të maskuar si një grua...
  Image The Sorcerer and the White Snake (2011)
 • Real Steel

  Image Real Steel (2011)
  HD
  Real Steel (2011)
  Çarli Kenton, një boksier i dështuar i cili e humbi mundësinë e tij për të fituar titullin kur robotë prej çeliku 907 kilogramë dhe 2,4 metra të gjatë pushtuan ringun. Tani asgjë më tepër se një promotor i vogël, Çarli fiton mjaftueshëm për të bërë bashkë robotë të shkatërruar dhe t’i fusë nëpër ndeshje të nëndheshme boksi. “Çeliku i Vërtetë”…
  Image Real Steel (2011)
 • 50/50

  Image 50/50 (2011)
  HD
  50/50 (2011)
  I diagnostikuar me kancer në shpinën kurrizore, 27-vjeçari Adam udhëton rrugën drejt shërimit me mbështetjen ndonjëherë të padurueshme të shokut të tij të ngushtë Rogen, mamasë së tij mbytëse dhe të një terapisteje pa përvojë Anna Kendrick. I frymëzuar nga një histori e vërtetë, 50/50 është përballja e sinqertë por gazmore e një djaloshi të ri drejt rrugës së shërimit.
  Image 50/50 (2011)