Viti: 2011

 • Gnomeo & Juliet

  Image Gnomeo & Juliet (2011)
  HD
  Gnomeo & Juliet (2011)
  Kopshtet fqinje të Montageve dhe kapuleteve janë në lufte me njëri-tjetrin, mirëpo edhe pse janë në dy familje të ndryshme Gnomeo dhe Zhulieta bien në dashuri.
  Image Gnomeo & Juliet (2011)
 • Cabaret Desire +18

  Image Cabaret Desire (2011) +18
  HD
  Cabaret Desire (2011) +18
  KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA! KESHILLOHET PËR SHIKUES TË MOSHËS MBI 18 VJEÇ! Është një vend magjik ku tregohen përralla erotike. Një Madam prezanton klinetët me një burrë ose grua, ku fjalët rrjedhin bashkë me pasionet dhe epshin...
  Image Cabaret Desire (2011) +18
 • Ronal the Barbarian

  Image Ronal the Barbarian (2011)
  HD
  Ronal the Barbarian (2011)
  Një komedi fantastike nga i riu Ronal i cili jeton në një fshat barbar. Ronal është i dobët dhe s'ka një karakter të zakonshëm si barbar. Ai përqeshet nga të tjerët. Një dite fshati i tij sulmohet, dhe klani i tij rrëmbehet nga i keqi Volcazar. Ronal vendos të shpëtoje klanin e tij dhe të mundi të keqin Volcazar.
  Image Ronal the Barbarian (2011)
 • Spartacus: Gods of the Arena

  Image Spartacus: Gods of the Arena
  HD
  Spartacus: Gods of the Arena
  Në kohën para ardhjes së Spartakut, Shtëpia e Batiatus përballet me shumë sfida nga konkurrentët dhe brenda familjes së saj.
  Image Spartacus: Gods of the Arena
 • The Grey

  Image The Grey (2011)
  HD
  The Grey (2011)
  Pasi avioni i tyre rrëzohet në vendin e shkretë dhe të izoluar të Alaskës, një grup punonjësish nafte detyrohet të gjejë një rrugë për t’u kthyer në civilizim. Ndërsa Otuej i udhëheq të mbijetuarit e plagosur përmes dëborës dhe akullit të vrazhdë, ata gjurmohen pa mëshirë nga një kope ujqish që do të bëjnë gjithçka për të mbrojtur territorin e…
  Image The Grey (2011)
 • Wild 7

  Image Wild 7 (2011)
  HD
  Wild 7 (2011)
  Me krimin në rritje, shtatë ish kriminelë formojnë grupin për vënien e drejtësisë në vend '7 Të Egrit'. Ata do të vihen pas kriminelëve që policia s'mund t'i prekë...
  Image Wild 7 (2011)
 • A Very Harold & Kumar Christmas

  Image A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
  HD
  A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
  Ditët e shenjta kanë ardhur përsëri, vetëm se pak më shumë dru dhe më pak të shenjta. Pasi ishin larguar prej vitesh, Haroldi dhe Kumari ribashkohen kur një pemë speciale Krishtlindjesh aksidentalisht digjet. Në vend që t’i thotë të vërtetën vjehërrit të tij, Haroldi bëhet gati të ndyjë duart ndërsa ai dhe Kumari nisen në një aventurë të hatashme festash…
  Image A Very Harold & Kumar Christmas (2011)
 • Killer Joe

  Image Killer Joe (2011)
  HD
  Killer Joe (2011)
  Një polic i cili punon në fshehtësi si një vrasës me pagesë pranon të vrasë mamanë e urryer të një shitësi droge të dëshpëruar në shkëmbim të një lidhjeje me motrën e djaloshit të ri.
  Image Killer Joe (2011)
 • Fines Ferb Në një dimension tjetër

  Image Fines Ferb Në një dimension tjetër (2011)
  HD
  Fines Ferb Në një dimension tjetër (2011)
  Phineas and Ferb the Movie: Across the 2nd Dimension (2011) Dublim Shqip Fines dhe Ferb zbulojnë se Perri është një agjent sekret, dhe të gjithë ata ngecin në një dimension alternativ, ku Dofenshmirtz është sundimtari i zonës së tri-shteteve.
  Image Fines Ferb Në një dimension tjetër (2011)
 • Hoodwinked Too! Hood vs. Evil

  Image Hoodwinked Too! Hood vs. Evil (2011)
  HD
  Hoodwinked Too! Hood vs. Evil (2011)
  Kësulëkuqja po stërvitet në grupin e Motrave Kapuç, kur ajo dhe Ujku thirren për të hetuar zhdukjen e papritur të Hanselit and Gretelit.
  Image Hoodwinked Too! Hood vs. Evil (2011)
 • Rio

  Image Rio (2011)
  HD
  Rio (2011)
  Rio (2011) Dublim Shqip Kur Blu, një papagall i zbutur nga qyteti i vogël Minesotas, takohet me Xhevahirin e pavarur, ai shkon në aventurë në Rio de Zhaneiro me zogun e ëndrrave të tij.
  Image Rio (2011)
 • Arthur Christmas

  Image Arthur Christmas (2011)
  HD
  Arthur Christmas (2011)
  Arturi vendoset në një mision me babain e Nikut për të i'a dërguar një dhuratë një vajzeje të re për më pak se 2 orë.
  Image Arthur Christmas (2011)
 • BloodRayne: The Third Reich

  Image BloodRayne: The Third Reich (2011)
  HD
  BloodRayne: The Third Reich (2011)
  Gjysmë vampire, gjysmë njeri, Rein fshihet në hije duke vrarë vampirë dhe ata që hyjnë në rrugën e saj. Në Europën e vitit 1943, gjatë Luftës II Botërore, Reini përballet me armikun e saj më të madh, një ushtri në rritje ushtarësh të pavdekshëm nazistë të udhëhequr nga Ekart Brand, një zyrtar i lartë nazist që shndërrohet në vampir dite.…
  Image BloodRayne: The Third Reich (2011)
 • Warrior

  Image Warrior (2011)
  HD
  Warrior (2011)
  Djali me i vogël i një ish boksieri alkoolik kthehet ne shtepi ku stërvitet nga babai i tij për te garuar ne një turne te "Arteve Marciale te Përziera, një rruge qe e çon luftëtarin ne një përplasje me vëllai e tij me te madh.
  Image Warrior (2011)
 • Cars 2 – Makinat 2

  Image Cars 2 (2011) – Makinat 2
  HD
  Cars 2 (2011) – Makinat 2
  Makinat 2 (2011) Dublim Shqip Makina e garave, Rrufeja MeKuin dhe shoku i tij Mater drejtohen jashtë shtetit për të garuar në garën Botërore Grand Prix. Por rruga për në kampionat bëhet e vështirë pasi Mater përfshihet në një aventurë intriguese: spiunazh ndërkombëtar.
  Image Cars 2 (2011) – Makinat 2
 • Gaganam

  Image Gaganam (2011)
  HD
  Gaganam (2011)
  Filmi ka të beje rreth qëndrimit të zyrtareve të larte të qeverise mbi një çështje serioze qe vonesa e marrjes se një vendimi çon në përkeqësimin e gjendjes.
  Image Gaganam (2011)
 • Happy Feet Two

  Image Happy Feet Two (2011)
  HD
  Happy Feet Two (2011)
  Djali i Mambëllit, Eriku, nuk po gjen dot çfarë talenti ka në botën e pinguinave. Ndërkohë, Mambëlli dhe familja e tij zbulojnë se shtëpinë e tyre e kërcënon një rrezik i madh dhe nëse nuk luftojnë së bashku, s'mund të fitojnë.
  Image Happy Feet Two (2011)
 • Colombiana

  Image Colombiana (2011)
  HD
  Colombiana (2011)
  Një vajze e re duke e kthyer veten në një vrasëse profesioniste, ajo mbetet e përqendruar te synimi i saj: të gjurmojë dhe të hakmerret ndaj gangsterit përgjegjës për vdekjen e prindërve të saj.
  Image Colombiana (2011)
 • Laddaland

  Image Laddaland (2011)
  HD
  Laddaland (2011)
  Një familje vendos për të blerë një shtëpi në një zonë të quajtur "LADDA LAND". Çdo gjë duket e këndshme derisa një vajzë vdes me dhunë në një shtëpi aty pranë. Që nga ajo ditë çdo gjë shkon keq dhe tani mbrëmjet nuk janë më të qeta, por të tmerrshme dhe të frikshme për të gjithë banorët e "LADDA LAND"…
  Image Laddaland (2011)
 • Goon

  Image Goon (2011)
  HD
  Goon (2011)
  Doug Glatt, nuk është aspak i kënaqur me punën e tij dhe e vetmja gjë që di të bëjë është të ndeshet me grushta. Por kur ai shkon me shokun e tij të shohë një ndeshje hokei dhe rreh më të fortin e skuadrës kundërshtare, talneti i tij do t’i sjellë një karrierë të re.
  Image Goon (2011)
 • Absentia

  Image Absentia (2011)
  HD
  Absentia (2011)
  Bashkëshorti i Trishës, Danieli, ka shtatë vjet që ka humbur. Motra e saj më e vogël, Kali, vjen të jetojë me të ndërsa presioni rritet derisa më në fund ta deklarojë "të vdekur për shkak të mungesës". Ndërsa Trisha përpiqet të vazhdojë përpara me jetën e saj, Kali e gjen veten të tërhequr drejt një tuneli ogurzi afër shtëpisë. Ndërsa…
  Image Absentia (2011)
 • Super 8

  Image Super 8 (2011)
  HD
  Super 8 (2011)
  Në verë të vitit 1979, një grup miqsh në një qytezë të vogël të Ohajos bëhen dëshmitarë të një aksidenti katastrofik me tren ndërkohë që po xhironin një film të festivalit Super 8. Por shumë shpejt ata dyshojnë se nuk ishte aspak aksident. Menjëherë pas kësaj, zhdukje të pazakonta dhe ngjarje të pashpjegueshme fillojnë të ndodhin në qytezë, dhe z/sherifi…
  Image Super 8 (2011)