Viti: 2011

 • Stormhouse

  Image Stormhouse (2011)
  HD
  Stormhouse (2011)
  Ushtria ka kapur dhe burgosur disa entitete aliene dhe tani do t'i përdorë pa marrë parasysh pasojat...
  Image Stormhouse (2011)
 • Take Me Home Tonight

  Image Take Me Home Tonight (2011)
  HD
  Take Me Home Tonight (2011)
  Në fund të viteve 1980, kur Uoll Striti është në kulmin e tij dhe duket sikur i gjithë vendi po fiton para me thes. I neveritur nga materializmi që e rrethon, Met Frenklin, një djalosh tepër i zgjuar i diplomuar në universitetin MIT, ka zënë punë si shitës në një videotekë pavarësisht kundërshtimeve të të atit. Dhe kriza në jetën…
  Image Take Me Home Tonight (2011)
 • 17 Miracles

  Image 17 Miracles (2011)
  HD
  17 Miracles (2011)
  Si pjesë e kompanisë Willie Handcart, Levi Savage kishte frikën që po të largohej vonë në sezon do çonte në dëshpërim dhe vdekje. Ajo çka ai kuptoi është se për çdo tragjedi, ka disa mrekullira.
  Image 17 Miracles (2011)
 • Lucky Trouble a.k.a Vykrutasy

  Image Lucky Trouble (2011) a.k.a Vykrutasy
  HD
  Lucky Trouble (2011) a.k.a Vykrutasy
  Një mësues shkolle nga një qytet i vogël i Rusisë, bie në dashuri me një vajzë të bukur nga Moska e cila është e fejuar dhe gati të martohet.
  Image Lucky Trouble (2011) a.k.a Vykrutasy
 • Kill the Irishman

  Image Kill the Irishman (2011)
  HD
  Kill the Irishman (2011)
  Kjo është historia e vërtetë e Danny Greene, një banditi irlandez që punonte për mafiozët e Cleveland gjatë viteve 1970.
  Image Kill the Irishman (2011)
 • Free Men

  Image Free Men (2011)
  HD
  Free Men (2011)
  Ky film është frymëzuar nga ngjarjet e vërteta, në vitin 1939 ndodhi vala e fundit e emigracionit nga Afrika e Veriut, për t'i ikur varfërisë, punëtoret nga Algjeria dhe Maroku u tërhoqën ne Paris për të punuar neper fabrika dhe neper kanotierë ndërtimor, lufta dhe pushtimi Gjerman i dhanë fund këti emigrimi, shumica u kthyen ne shtepi dhe shume pak…
  Image Free Men (2011)
 • Tomboy

  Image Tomboy (2011)
  HD
  Tomboy (2011)
  Laura 10-vjeçare shpërngulet me familjen e saj në një lagje të re, ku qëllimisht I paraqitet fëmijëve të lagjes si një djalë me emrin Mikel.
  Image Tomboy (2011)
 • The Green Hornet

  Image The Green Hornet (2011)
  HD
  The Green Hornet (2011)
  Pas vdekjes së babait, Brit Reid, trashëgimtar i një pasurie të madhe, bashkon forcat me asistentin e të atit Katon për t'u bërë skuadra e maskuar në ndjekje të krimit...
  Image The Green Hornet (2011)
 • The Ides of March

  Image The Ides of March (2011)
  HD
  The Ides of March (2011)
  Punonjësi idealist i fushatës Stiven Majers është betuar të japë gjithçka për Guvernatorin Maik Morris, një kandidat për president idetë inovatore të të cilit do mund të ndryshonin politikën. Megjithatë, një zgjedhje kandidatësh në Ohajo kërcënon të vërë në provë integritetin e Morrisit. Stiveni vihet në kurth në betejën e ndyrë dhe e gjen veten të kapur në një skandal…
  Image The Ides of March (2011)
 • 3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy +18

  Image 3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) +18
  HD
  3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) +18
  KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Si dijetar i dinastisë Ming, Wei Yangsheng beson se jeta është e shkurtër dhe duhet të ndjekim kënaqësinë e fundit seksuale, ashtu siç e lejon koha. Wei Yangsheng takon Tie Yuxiang dhe marrin vendimin të martohen. Pas martesës së tyre, historia merr rrugë të reja duke shkaktuar dhimbje por…
  Image 3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) +18
 • Tower Heist

  Image Tower Heist (2011)
  HD
  Tower Heist (2011)
  BEN STILLER dhe EDDIE MURPHY udhëheqin një kast plot me yje në këtë komedi gazmore që flet për një manaxher të një ndërtese luksoze me apartamente i cili drejton një staf punëtorësh për t’u hakmarrë ndaj mashtruesit të Uoll Stritit që u mori kursimet duke i mashtruar. Me vetëm disa ditë kohë në dispozicion përpara se miliarderi t’ia hedhë paq…
  Image Tower Heist (2011)
 • The Burma Conspiracy a.k.a Largo Winch II

  Image The Burma Conspiracy (2011) a.k.a Largo Winch II
  HD
  The Burma Conspiracy (2011) a.k.a Largo Winch II
  "Largo Winch, Drejtori i Përgjithshëm i sapo emëruar i Grupit W,është akuzuar për krime kundër njerëzimit në po atë ditë që ai njofton qëllimin e tij për të shitur korporatën e tij dhe të përdorë të ardhurat për të krijuar një fondacion humanitar".
  Image The Burma Conspiracy (2011) a.k.a Largo Winch II
 • A Monster in Paris

  Image A Monster in Paris (2011)
  HD
  A Monster in Paris (2011)
  Një film i animuar i vendosur në Paris në vitin 1910 ku një përbindësh dashurohet me një këngëtare të re dhe të bukur...
  Image A Monster in Paris (2011)
 • In Time

  Image In Time (2011)
  HD
  In Time (2011)
  Në një të ardhme jo shumë të largët, gjeni i plakjes është stakuar. Për të shmangur mbipopullimin, koha është bërë monedha dhe mënyra që njerëzit paguajnë për lukset dhe nevojat e tyre. Ndalon së plakuri në moshën 25 vjeç, por ka një kleçkë: je programuar gjenetikisht të jetosh vetëm një vit më shumë pas kësaj, nëse nuk arrin të blesh…
  Image In Time (2011)
 • Force

  Image Force (2011)
  HD
  Force (2011)
  Një grup gangsterësh të drogës ju hakmerren një grup policëve si dhe familjeve të tyre shkaku se ata përfshihen ne nje aksion per ti zbuluar dhe per ti kapur ata gangëster të drogës.
  Image Force (2011)
 • Musallat 2: Lanet

  Image Musallat 2: Lanet (2011)
  HD
  Musallat 2: Lanet (2011)
  Elifi është një mësuese e re e cila do përballet me të kaluarën e errët, në një kohë të gabuar.
  Image Musallat 2: Lanet (2011)
 • Hotel Desire

  Image Hotel Desire (2011)
  HD
  Hotel Desire (2011)
  Filmi përbën një histroi te nje gruaje e cila jeton vet. Ajo ka një djalë i cili shkon te jetoj me babain e tij në një vend tjetër, ajo punon në një hotel, luksoz që ka kaluar po thuajse 10 vite që kur ajo nuk ka bër dashuri, dhe pa pritmas vi një burr i verbër....
  Image Hotel Desire (2011)
 • Mission: Impossible – Ghost Protocol

  Image Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011)
  HD
  Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011)
  IMF-ja mbyllet pasi përfshihet në bombardimin e Kremlinit, duke bërë që Ithan Hant dhe skuadra e tij të bëhen të jashtëligjshëm për të pastruar emrin e organizatës...
  Image Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011)
 • The Muppets

  Image The Muppets (2011)
  HD
  The Muppets (2011)
  Kur tre adhurues të Kukullave mësojnë se Teks Riçmani ka në plan të shpojë poshtë teatrit të Kukullave për naftë, Geri, Meri dhe Uolteri nisen për të gjetur kukullat që janë ndarë prej vitesh. Kermiti jeton në vilën e tij i dëshpëruar, Gonzoja është një sipërmarrës i lartë pajisjesh hidraulike, Fozi performon me një bandë që u atribuohet Kukullave të…
  Image The Muppets (2011)
 • One Day

  Image One Day (2011)
  HD
  One Day (2011)
  Pasi kalojne naten e diplomit se bashku Dexter dhe Em, ata takohen cdo vit Ne te njejtin vend per te pare se deri ku kane arritur me jetet e tyre. Ata Ndonjehere jane bashke, dhe ndonjehere jo, po ne kete dite…!
  Image One Day (2011)
 • Hop

  Image Hop (2011)
  HD
  Hop (2011)
  E.B., djali adoleshent i Lepurit të Pashkëve, niset drejt hollivudit i vendosur që të bëhet baterist në një grup rrok & rolli. Në Los Anxheles, ai strehohet nga Fredi, pas një aksidenti me makinë...
  Image Hop (2011)
 • 7 Khoon Maaf

  Image 7 Khoon Maaf (2011)
  HD
  7 Khoon Maaf (2011)
  Susanna në kërkim për dashuri të çon në një seri të martesave e secila përfundon në vdekjen misterioze e burrit të saj të fundit.
  Image 7 Khoon Maaf (2011)
 • Confessions of a Brazilian Call Girl +18 AKA Bruna Surfistinha

  Image Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) +18 AKA Bruna Surfistinha
  HD
  Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) +18 AKA Bruna Surfistinha
  "KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA EROTIKE, Keshillohet per shikues mbi 18 vjec!" Pasi një vajzë e adoptuar largohet nga familja për të filluar një jetë si prostitutë, me anë të blogut të saj në internet arrin të bëhet e njohur.
  Image Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) +18 AKA Bruna Surfistinha
 • Loosies

  Image Loosies (2011)
  HD
  Loosies (2011)
  Një xhepist i ri në metrotë e Nju Jorkut, duke jetuar një jetë të vrullshme dhe të lirë përballet me një vajzë me të cilën kishte kaluar një natë.
  Image Loosies (2011)