Viti: 2011

 • Arthur

  Image Arthur (2011)
  HD
  Arthur (2011)
  Russell Brand rishpik rolin e miliarderit të adhurueshëm Artur Bak, një njeri i papërgjegjshëm i cili është mbështetur gjithmonë në dy gjëra: në pasurinë e tij të pafund dhe në dadon e tij të përjetshme Hobson (fituesja e Academy Award Helen Mirren) për ta mbajtur larg telasheve. Tani ai përballet me sfidën e tij më të madhe: të zgjedhë midis…
  Image Arthur (2011)
 • Warriors of the Rainbow: Seediq Bale I

  Image Warriors of the Rainbow: Seediq Bale I (2011)
  HD
  Warriors of the Rainbow: Seediq Bale I (2011)
  Një fis autokton i bazuar tek njerëzit që jetojnë në harmoni me natyrën, papritur e gjejnë mënyrën e tyre të jetës të kërcënuar, kur pushtuesit e dhunshëm nga një tjetër kulturë arrijnë në vend, me qëllim kapjen e burimeve të tyre natyrore dhe skllavërimin e tyre.
  Image Warriors of the Rainbow: Seediq Bale I (2011)
 • Inside Out

  Image Inside Out (2011)
  HD
  Inside Out (2011)
  Një burrë lirohet nga burgu pas një dënimi të gjatë pasi vrau një njeri që donte t'i vriste shokun e ngushtë. Pasi del, ai do që të jetojë një jetë normale, por shoku i tij i ngushtë menjëherë e fut në një seri problemesh serioze.
  Image Inside Out (2011)
 • Flypaper

  Image Flypaper (2011)
  HD
  Flypaper (2011)
  Trip Kenedi hyn në një bankë gjatë kohës së mbylljes, menjëherë sapo dy banda të ndryshme shfaqen për ta grabitur. Një përleshje me armë shpërthen dhe Tripi kap sportelisten e zgjuar dhe të bukur Ketlin, për ta mbrojtur. Njëra bandë duket qartë që janë profesionistë ndërsa tjetra vetëm një çift budallenjsh. Sistemi i sigurisë së bankës nis mbylljen e përditshme…
  Image Flypaper (2011)
 • Hanna

  Image Hanna (2011)
  HD
  Hanna (2011)
  Hana është një vajzë adoleshente. Në mënyrë unike, ajo ka forcën, qëndrueshmërinë dhe zgjuarsinë e një ushtari, kjo ngaqë është rritur nga i ati, një ish-agjent i CIA-së, në pyjet e Finlandës. Duke bërë një jetë ndryshe nga adoleshentët e tjerë, edukimi dhe stërvitja e saj kanë qenë njësoj, të gjitha të ingranuara për ta bërë atë vrasësen perfekte. Kthesa…
  Image Hanna (2011)
 • War of the Arrows

  Image War of the Arrows (2011)
  HD
  War of the Arrows (2011)
  Gjatë pushtimit të dytë të Mançuve në Kore më 1636, një fshat sulmohet nga ushtarët mançurianë. Ata rrëmbejnë Ja In-in ditën që do të martohej me dashurinë e saj të fëmijërisë Seo Gun. Vëllai i saj, Nam Ji, një harkëtar i aftë dhe gjahtar, kthehet në fshat dhe mëson se motra e tij u rrëmbye për t’u bërë skllave. Nam…
  Image War of the Arrows (2011)
 • Monte Carlo

  Image Monte Carlo (2011)
  HD
  Monte Carlo (2011)
  Bëhuni gati për aventurën më të mahnitshme të jetës suaj në Monte Karlo! Selena Gomez ndriçon ekranin si Greis, një maturante gjimnazi me shpirt të madh që mezi pret të shkojë me pushime në Paris bashkë me shoqen e saj të ngushtë Emën dhe vajzën e njerkut Meg. Sapo vajzat mendojnë se udhëtimi i tyre është shkatërruar kur ciceroni i…
  Image Monte Carlo (2011)
 • Contagion

  Image Contagion (2011)
  HD
  Contagion (2011)
  Gjithçka fillon me shfaqjen e një virusi vdekjeprurës dhe mundësitë e një grupi doktorësh dhe shkencëtarësh që të ndalojmë përhapjen e tijë, që mund të drejtojë në zhdukjen e rracës njerëzore.
  Image Contagion (2011)
 • Wrong Turn 4: Bloody Beginnings

  Image Wrong Turn 4: Bloody Beginnings (2011)
  HD
  Wrong Turn 4: Bloody Beginnings (2011)
  Pasi një doktor i quajtur Hilliker i gjen në një pyll disa kanibal, i merr këta dhe i vendos ne një ent special për te çmendur për ti rehabilituar. Ne ketë spital ne forme burgu këta kanibal arrijnë qe te lirohen dhe te mbysin stafin e spitalit dhe te marrin nën kontroll gjithë spitalin. Ndërsa ngjarja kryesore zhvillohet atëherë kur…
  Image Wrong Turn 4: Bloody Beginnings (2011)
 • Kung Fu Panda 2

  Image Kung Fu Panda 2 (2011)
  HD
  Kung Fu Panda 2 (2011)
  Në Kung Fu Panda 2, Poja tani po jeton ëndrrën e tij si Luftëtari Dragua, duke mbrojtur Luginën e Paqes përkrah miqve të tij, Pesëshes së Furishme. Por jeta e re e Posë kërcënohet nga një armik i ri, i cili planifikon të përdorë një armë sekrete dhe të pandalshme për të pushtuar Kinën dhe për të shkatërruar kung funë.…
  Image Kung Fu Panda 2 (2011)
 • Transformers: Dark of the Moon

  Image Transformers: Dark of the Moon (2011)
  HD
  Transformers: Dark of the Moon (2011)
  Një ngjarje misterioze nga e kaluara e Tokës kërcënon të nisë një luftë aq të madhe saqë të vetëm Transformuesit nuk do të mund ta shpëtojnë planetin. Sam Uituiki (Shia LaBeouf) dhe Autobotët duhet të luftojnë kundër errësirës për të mbrojtur botën tonë nga ligësia e robotëve Deseptikonë në këtë sukses të regjizorit Michael Bay dhe producentit ekzekutiv Steven Spielberg.
  Image Transformers: Dark of the Moon (2011)
 • Tinker Tailor Soldier Spy

  Image Tinker Tailor Soldier Spy (2011)
  HD
  Tinker Tailor Soldier Spy (2011)
  Spiuni që Del nga Mjegulla: Kur një spiun i çnderuar shfaqet me një informacion në lidhje me një agjent të dyfishtë në majë të Shërbimit Sekret Britanik, Xhorxh Smaili Gary Oldman), një ish-agjent i MI6, kthehet përsëri në fushën e errët të spiunazhit. I caktuar për të hetuar se cili nga ish-kolegët e tij të besuar ka zgjedhur ta tradhtojë…
  Image Tinker Tailor Soldier Spy (2011)
 • Johnny English Reborn

  Image Johnny English Reborn (2011)
  HD
  Johnny English Reborn (2011)
  Xhoni English vihet pas një vrasësi ndërkombëtar i cili ka qëllim të vrasë kryeministrin Kinez.
  Image Johnny English Reborn (2011)
 • Scream 4

  Image Scream 4 (2011)
  Scream 4 (2011)
  Kanë kaluar dhjetë vjet dhe Sidnei Preskot, e cila e ka mbledhur veten falë shkrimeve të saj, vizitohet nga vrasësi me fytyrë fantazme.
  Image Scream 4 (2011)
 • Conan the Barbarian

  Image Conan the Barbarian (2011)
  HD
  Conan the Barbarian (2011)
  Një rikthim spektakolar i filmit kult të 1982-shit me Arnold Schwarzenegger, kësaj radhe i risjellë sipas standardeve bashkëkohore të kinematografisë aksion nga regjisori Marcus Nispel, me aktorë kryesorë Thomas Dean Donnelly, Joshua Oppenheimer, Rachel Nichols dhe Ron Perlman. Pas vrasjes së prindërve, Konani ende fëmijë u shit si skllav. Por vitet kaluan, dhe tashmë burrë, ai do të rikthehet për…
  Image Conan the Barbarian (2011)
 • Hostel: Part III

  Image Hostel: Part III (2011)
  HD
  Hostel: Part III (2011)
  Katër studentë që kanë organizuar një festë diplomimi në Las Vegas bien pre e një Klubi Gjuetie Elitar, të cilët organizojnë lojëra torturash të tmerrshme...
  Image Hostel: Part III (2011)
 • The Depraved aka Urban Explorer

  Image The Depraved (2011) aka Urban Explorer
  HD
  The Depraved (2011) aka Urban Explorer
  Kur udhëzuesi i një grupi ndërkombëtar kërkuesish urbanë pëson një rënie të keqe, dy nga vajzat në grup shkojnë jashtë për të kërkuar ndihmë, ndërsa Denisi, qëndron prapa. Armin, një ish roje kufiri i Gjermanisë Lindore shfaqet papritmas nga hiçi. Nga dëshpërimi i dukshëm, Denisi lejon Armin t’i çojë ata dhe udhëzuesin e tyre pa ndjenja në një vend të…
  Image The Depraved (2011) aka Urban Explorer
 • Citizen Gangster a.k.a Edwin Boyd

  Image Citizen Gangster (2011) a.k.a Edwin Boyd
  HD
  Citizen Gangster (2011) a.k.a Edwin Boyd
  Kjo është historia e Edi Boijd, veteranit të luftës së dytë botërore i cili u shndërrua në një makth për bankat kanadeze duke i grabitur. Edi, duke u përpjekur për t'i plotësuar familjes së tij një ëndërr të paplotësuar, për t'u bërë një yll Hollivudi, merr një rrugë të rrezikshme dhe tragjike.
  Image Citizen Gangster (2011) a.k.a Edwin Boyd
 • Another Earth

  Image Another Earth (2011)
  HD
  Another Earth (2011)
  Bukuroshja e shkëlqyer dhe e patrembur Brit Marling dhe i preferuari i fansave William Mapother luajnë si Roda dhe Xhoni, dy njerëz botat e të cilëve përplasen pas një aksidenti tragjik. Drama e tyre intime zhvillohet përgjatë zbulimit befasues të Tokës së Dytë, një bote paralele që parashtron mundësi provokative dhe mahnitëse. A do të thotë një Tokë e re…
  Image Another Earth (2011)
 • Goodbye First Love

  Image Goodbye First Love (2011)
  HD
  Goodbye First Love (2011)
  Një histori dashurie midis Kamilës dhe Sulivanit, e cila fillon gjatë adoleshencës së tyre dhe vazhdon pas 8 vjetësh mungesë të Sulivanit në eksplorimin e botës...
  Image Goodbye First Love (2011)
 • The Adjustment Bureau

  Image The Adjustment Bureau (2011)
  HD
  The Adjustment Bureau (2011)
  Një politikan dhe një balerinë janë të dashuruar, por marrëdhënia e tyre ndikohet nga një forcë misterioze që përpiqet t'i mbajë të ndarë.
  Image The Adjustment Bureau (2011)
 • United

  Image United (2011)
  HD
  United (2011)
  Të nisësh diçka nga zero është shumë herë më e thjeshtë se të rinisësh pas një shkatërrimi të madh. Historia e vërtetë e një skuadre të madhe si Manchester United! Skuadra me moshën më të re në histori, të quajtur “Busby Babes”, që kanë fituar ndonjëherë Ligën Angleze. Janë quajtur heronj, luftëtarë dhe mbi të gjitha, frymëzim. Dhe jo vetëm…
  Image United (2011)