Viti: 2012

 • Fire with Fire

  Image Fire with Fire (2012)
  HD
  Fire with Fire (2012)
  Një zjarrfikës merr një kthese të papritur aksioni, kur një njeri të cilin ai ka urdhëruar të dëshmojë kundër, pasi u mbajt peng në një dyqan, ai e kërcënon atë.
  Image Fire with Fire (2012)
 • Dragon Eyes

  Image Dragon Eyes (2012)
  HD
  Dragon Eyes (2012)
  Në St. Jude, trafikantët e drogës dhe policët e korruptuar kanë shkatërruar gjithë qytetin, por një shpresë e re lind kur aty mbërrin Hong, një luftëtar i stërvitur nga Tiano (Jean-Claude Van Damme).
  Image Dragon Eyes (2012)
 • The Reluctant Fundamentalist

  Image The Reluctant Fundamentalist (2012)
  HD
  The Reluctant Fundamentalist (2012)
  Një djalosh i ri pakistanez është në kërkim të suksesit në Wall Street. Ai e gjen veten të përfshirë në një konflikt mes Ëndrrës së tij Amerikane, një krize pengjesh dhe një thirrjeje të fortë nga atdheu i tij.
  Image The Reluctant Fundamentalist (2012)
 • August Eighth

  Image August Eighth (2012)
  HD
  August Eighth (2012)
  8 Gusht, historia e jashtëzakonshme e një gruaje të re. Ksenia nuk është shumë e lumtur, me probleme në punë, probleme në jetën personale, me nënën dhe një fëmijë që kërkon vëmendje të vazhdueshme... Për t'u bërë më keq, Gjeorgjia ka filluar luftën me Rusinë dhe asaj i duhet të shpëtojë djalin e saj...
  Image August Eighth (2012)
 • Sammy’s Great Escape

  Image Sammy’s Great Escape (2012)
  HD
  Sammy’s Great Escape (2012)
  Semi dhe Rei, dy breshkat e ujit, kapen dhe futen brenda një akuariumi gjigant në Dubai. Dy shokët e vjetër, bashkë me të gjitha kafshët e tjera detare, do të bëjnë të pamundurën për të dalë që atje dhe për të fituar sërish lirinë.
  Image Sammy’s Great Escape (2012)
 • Life of Pi

  Image Life of Pi (2012)
  HD
  Life of Pi (2012)
  Një djalë i ri i cili i mbijeton një fatkeqësie në det përfundon në një udhëtim epik, aventurë dhe zbulimi. Gjatë udhëtimit, ai formon një lidhje të papritur me një tjetër të mbijetuar… një tigër të frikshëm Bengal.
  Image Life of Pi (2012)
 • Grupo 7 aka Unit 7

  Image Grupo 7 (2012) aka Unit 7
  HD
  Grupo 7 (2012) aka Unit 7
  Një skuadrër policie prej katër agjentësh ka për detyrë të pastrojë rrugët e Seviljës nga droga dhe prostitucioni.
  Image Grupo 7 (2012) aka Unit 7
 • A Company Man

  Image A Company Man (2012)
  HD
  A Company Man (2012)
  Kur një vrasësi profesionist i bëhet një padrejtësi që ai të tërhiqet nga kjo punë, gjithçka do të shkojë keq për ta...
  Image A Company Man (2012)
 • Agon +16

  Image Agon (2012) +16
  HD
  Agon (2012) +16
  Agon është një film shqiptar nga Robert Budina. Nëse ky film shkel të drejtat e autorit na kontaktoni ta fshijmë: [email protected] Dy vëllezër përfshihen në një rrjet kriminel pas vështirësive për të gjetur punë si emigrant i paligjshëm në Greqi i vëllait të vogël...
  Image Agon (2012) +16
 • Ted

  Image Ted (2012)
  HD
  Ted (2012)
  Si rezultat i një dëshire fëmijnore, arushi me pellush i Xhon Bennet, Ted, merr jetë dhe do të jetë shoku i tij më i ngushtë gjatë gjithë jetës së tij. Por shoqëria e tyre vihet në provë, kur e dashura e Xhonit i kërkon që të zgjedhë midis arushit dhe asaj. Ky film është cilësuar si një nga komeditë më…
  Image Ted (2012)
 • Truth or Die

  Image Truth or Die (2012)
  HD
  Truth or Die (2012)
  Pasi ju premtuan se do të kalonin një natë të paharrueshme duke festuar, disa djem Britanik dhe vajza vendosin që të shkojnë në nje kasolle për ta kaluar fundjavën. Ata takojne një person që dëshiron të hakmerret ndaj tyre për shkak të vdekjes e vëllait të tij.
  Image Truth or Die (2012)
 • Jan Dara the Beginning +18

  Image Jan Dara the Beginning (2012) +18
  HD
  Jan Dara the Beginning (2012) +18
  KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Bazuar në një roman të famshëm erotik tailandez, filmi tregon historinë e Xhanit, një djalë i cili rritet në një shtëpi të sunduar nga babai i tij sadist dhe i shthurur. E vendosur në vitet 1930, historia tregon vuajtjet e Xhanit gjatë jetës, nëna e të cilit…
  Image Jan Dara the Beginning (2012) +18
 • Werewolf: The Beast Among Us

  Image Werewolf: The Beast Among Us (2012)
  HD
  Werewolf: The Beast Among Us (2012)
  Një krijesë e madhe terrorizon një fshat evropian të shekullit të 19-të, ndërsa një djalosh përpiqet të mbrojë të afërmit e tij, gjatë studimeve me mjekun lokal, Danieli bëhet dëshmitar i pasojave të sulmeve të njeriut-ujk dhe ai mbledh një grup gjahtarësh për të vrarë grabitqarin e pamëshirshëm.
  Image Werewolf: The Beast Among Us (2012)
 • Abominable Christmas – Një Krishtlindje e Pazakontë

  Image Abominable Christmas (2012) – Një Krishtlindje e Pazakontë
  HD
  Abominable Christmas (2012) – Një Krishtlindje e Pazakontë
  Një Krishtlindje e Pazakontë Dublim Shqip Pavaresisht paralajmerimeve te perseritura rreth njerezve nga babai i tyre, 2 femije bore te cuditshem, e gjejne veten ne nje qyetet malor te Kolorados, pasi u ndoqen nga nje shkencetar i vendosur per ti kapur ata.
  Image Abominable Christmas (2012) – Një Krishtlindje e Pazakontë
 • Lawless

  Image Lawless (2012)
  HD
  Lawless (2012)
  Ngjarjet zhvillohen ne Virgjinia në kohen e depresionit të madh. Një bande kontrabandistësh te alkoolit kërcënohen nga një Kapobande që do një pjesë të fitimit të tyre.
  Image Lawless (2012)
 • Transit

  Image Transit (2012)
  HD
  Transit (2012)
  Për të kaluar fshehurazi 4 milionë dollarë nga një postbllok policie, një bandë kriminele i fsheh paratë në valixhet e familjes Siduell që nuk dyshon asgjë ndërsa është rrugës për të shkuar me pushime. Tani, duke qenë se kaluan nga pika e kontrollit, banda i do paratë mbrapa dhe nuk do të ndalojë përpara asgjëje për t’i marrë. Të ndjekur…
  Image Transit (2012)
 • Artificial Paradises +18

  Image Artificial Paradises (2012) +18
  HD
  Artificial Paradises (2012) +18
  Dy shoqe vizitojnë një festival të madh në një plazh në Brazil dhe vendosin të bëjnë qejf. Ato rebelohen me muzikën, alkoolin, drogën dhe me pasditen e nxehtë që kalojnë bashkë. Ato takojnë gjithashtu një djalë të ri dhe gjërat nuk mund të shkojnë më mirë. A mund të zgjasë kjo parajsë?
  Image Artificial Paradises (2012) +18
 • Little Thirteen +18

  Image Little Thirteen (2012) +18
  HD
  Little Thirteen (2012) +18
  Jeta e adoleshentëve, e shfaqur sipas drejtimeve të ndryshme sociale. Për ta, seksualiteti ka zëvendësuar dashurinë dhe kjo ka çuar në një nënvlerësim të emocioneve.
  Image Little Thirteen (2012) +18
 • 21 Jump Street

  Image 21 Jump Street (2012)
  HD
  21 Jump Street (2012)
  Dy ish-armiq gjimnazi që kthehen në partnerë policorë nuk arrijnë dot të bëjnë një arrestim - derisa u caktohet të shtiren si nxënës dhe të asgjësojnë një rreth droge brenda shkollës së tyre të vjetër. Duke jetuar përsëri si adoleshentë, ata rrëshqasin në veten e tuaj të vjetër dhe rrezikojnë çështjen - dhe miqësinë e tyre - me pasoja katastrofike…
  Image 21 Jump Street (2012)
 • Inescapable

  Image Inescapable (2012)
  HD
  Inescapable (2012)
  Një ish-oficer sirian përfshihet në një ndjekje vdekjeprurëse kur kthehet në Siri për të gjetur vajzën e tij të zhdukur.
  Image Inescapable (2012)
 • The Three Stooges

  Image The Three Stooges (2012)
  HD
  The Three Stooges (2012)
  Tre Lolot! Të braktisur në shkallët e një jetimoreje me murgesha kur ishin foshnje, Moja, Lerri dhe Kaçurreli rriten duke nxjerrë sytë e njëri-tjetrit, duke qëlluar me dacka dhe duke përplasur kokat. Tani, treshja e paaftë - të pastër në zemër, por të mangët nga trutë - e gjejnë veten në një mision të çmendur për të shpëtuar shtëpinë e…
  Image The Three Stooges (2012)
 • Easy Money II: Hard to Kill

  Image Easy Money II: Hard to Kill (2012)
  HD
  Easy Money II: Hard to Kill (2012)
  Jeve, studenti premtues i biznesit dhe narkotrafikanti, kërkon te ndjekë rrugën e drejtë pas viteve që kalon në burg. Për të ka shpresë, disa biznesmenë janë të interesuar të blejnë një softuer që ka krijuar, në burg u pajtua me një armik të vjetër... Por të gjitha janë një iluzion. Jeve mëson se kur ke bërë jetën e krimit nuk…
  Image Easy Money II: Hard to Kill (2012)
 • Being Flynn

  Image Being Flynn (2012)
  HD
  Being Flynn (2012)
  Duke punuar në një strehë për endacakët në Boston, Nik Flin ri-takohet me babin e tij, një mashtrues dhe poet i vetëshpallur. Duke pasur telashe në jetën e tij personale, Nik lufton me dëshirën për t'u lidhur përsëri me të atin.
  Image Being Flynn (2012)
 • Paranormal Activity 4

  Image Paranormal Activity 4 (2012)
  HD
  Paranormal Activity 4 (2012)
  Kanë kaluar pesë vjet që nga zhdukja e Ketit dhe Hanterit dhe një familje dëshmon ndodhi të pashpjegueshme në lagjen e tyre kur një aty vijnë një grua me fëmijën e saj.
  Image Paranormal Activity 4 (2012)