Viti: 2013

 • Apocalypse Z aka Zombie Massacre

  Image Apocalypse Z (2013) aka Zombie Massacre
  HD
  Apocalypse Z (2013) aka Zombie Massacre
  Një skuadër ushtarësh është mbledhur për të shuar një përhapje zombish në një qytet Rumun...
  Image Apocalypse Z (2013) aka Zombie Massacre
 • Teen Beach Movie

  Image Teen Beach Movie (2013)
  HD
  Teen Beach Movie (2013)
  Dy të apasionuar pas sërfit, marrëdhënia e të cilëve është duke përfunduar, e gjejnë veten të përfshirë në një valë dimensionale udhëtimi në kohë që i dërgon ata në një film muzikor plazhi të viteve '60.
  Image Teen Beach Movie (2013)
 • Gravity

  Image Gravity (2013)
  HD
  Gravity (2013)
  Dr. Rajan Stoun është një inxhiniere mjekësore brilante në misionin e saj të parë hapësinor, me austronautin veteran Mat Koualski në komandë të fluturimit të tij të fundit para se të dalë në pension. Por në një shëtitje hapësinore në dukje rutinë, ndodh katastrofa. Anija hapësinore shkatërrohet, duke e lënë Stounin dhe Koualskin plotësisht vetëm, të lidhur me litar pas…
  Image Gravity (2013)
 • Grudge Match

  Image Grudge Match (2013)
  HD
  Grudge Match (2013)
  Robert De Niro dhe Sylvester Stallone luajnë si dy rivalë të vjetër boksi të cilët dalin nga pensioni për një ndeshje të fundit. Në përballjen e tyre të parë pas shumë vitesh, armiqësia e tyre shpërthen në një përleshje pa dashje gazmore e cila bëhet jashtëzakonisht publike. Furia e papritur e mediave sociale e transformon ndeshjen e tyre lokale të…
  Image Grudge Match (2013)
 • Running Man

  Image Running Man (2013)
  HD
  Running Man (2013)
  Pasi vritet klienti i një ish të burgosuri që punon si mekanik dhe taksist, atij i duhet të arratiset, sepse fajësohet për vrasjen e klientit, i cili mbante informacion sekret dhe ky informacion kërkohet nga Shërbimi Sekret Kombëtar Korean.
  Image Running Man (2013)
 • Autumn Blood

  Image Autumn Blood (2013)
  HD
  Autumn Blood (2013)
  Lartë në male një nënë vdes, duke i lënë dy fëmijë jetimë. Nga frika që kane fëmijët ata mbajnë nënë e vdekur sekret. Disa fshatar mundohen ti shkatërrojnë, por në ndihme ju vijën vllau duke i mbrojtur motrat.
  Image Autumn Blood (2013)
 • Belle & Sebastian

  Image Belle & Sebastian (2013)
  HD
  Belle & Sebastian (2013)
  Një djalë gjashtë vjeçar dhe qeni i tij kërkojnë të ndihmojnë disa Francezë në përpjekje për ti shpëtuar forcave naziste në vend.
  Image Belle & Sebastian (2013)
 • Mr. Go

  Image Mr. Go (2013)
  HD
  Mr. Go (2013)
  Kjo është historia e mrekullueshme e miqësisë mes Ling Ling, një gorille gjigante, që luan mirë bejzboll dhe Weiweit, një vajze jetime 15 vjeçare, njëkohësisht mjeshtre cirku. Tregimi mbi lidhjen e tyre të fortë dhe pengesat, që u duhet të kalojnë së bashku, vjen në formën e një komedie sportive prekëse.
  Image Mr. Go (2013)
 • Inside Llewyn Davis

  Image Inside Llewyn Davis (2013)
  HD
  Inside Llewyn Davis (2013)
  Brenda Luin Dejvis ndjek një javë në jetën e një këngëtari të ri popullor teksa ai navigon në skenën e muzikës të fshatit Grinuiç në vitit 1961. Me kitarën në krah, i përballur me dimrin e ashpër të Nju Jorkut, ai po mundohet t’ia dalë si muzikant pavarësisht pengesave, shpesh të shkaktuara nga vetë ai.
  Image Inside Llewyn Davis (2013)
 • Ender’s Game

  Image Ender’s Game (2013)
  HD
  Ender’s Game (2013)
  Toka u shkatërrua nga Formiksët, një racë aliene në dukje e vendosur për të shfarosur njerëzimin. Shtatëdhjetë vjet më vonë, njerëzit e Tokës mbeten të bashkuar për të parandaluar zhdukjen e tyre nga kjo specie aliene superiore nga ana teknologjike. Ender Uigin, një djalosh i qetë por brilant, mund të bëhet shpëtimtari i racës njerëzore. Ai ndahet nga motra e…
  Image Ender’s Game (2013)
 • Commitment

  Image Commitment (2013)
  HD
  Commitment (2013)
  Djali i një spiuni nga Korea Veriore vendos të ndjekë hapat e të atit që të mbrojë motrën e tij të vogël.
  Image Commitment (2013)
 • Fruitvale Station

  Image Fruitvale Station (2013)
  HD
  Fruitvale Station (2013)
  Historia e Oskar Grant III, një 22-vjeçar, banues në zonën Bej, i cili përballet me miq, armiq, familjarë dhe të huaj në ditën e fundit të vitit 2008.
  Image Fruitvale Station (2013)
 • The Dragonphoenix Chronicles: Indomitable

  Image The Dragonphoenix Chronicles: Indomitable (2013)
  HD
  The Dragonphoenix Chronicles: Indomitable (2013)
  Një luftëtar barbar i shpëton skllevërisë dhe i vihet pas ish pronari i tij, ndërsa ai përpiqet të kthehet në vendin e tij.
  Image The Dragonphoenix Chronicles: Indomitable (2013)
 • Touchless +18

  Image Touchless (2013) +18
  HD
  Touchless (2013) +18
  KUJDES: FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Jolana është një objekt i dëshirës së njerkut të saj. Ajo nuk është në gjendje të përballojë, veçanërisht me nënën e saj. Këto ngjarje janë paguar shumë për të gjetur veten duke punuar si prostitutë.
  Image Touchless (2013) +18
 • Justice League: The Flashpoint Paradox

  Image Justice League: The Flashpoint Paradox (2013)
  HD
  Justice League: The Flashpoint Paradox (2013)
  Flashi e gjen veten në një interval kohor të shkëputur nga lufta dhe bashkohet me versionet alternative të heronjve të tjerë për t'u kthyer në shtëpi dhe për të rivendosur afatin kohor.
  Image Justice League: The Flashpoint Paradox (2013)
 • The Four 2 a.k.a Lawless Kingdom

  Image The Four 2 a.k.a Lawless Kingdom (2013)
  HD
  The Four 2 a.k.a Lawless Kingdom (2013)
  Katër detektivë, secili me fuqi të mbinatyrshme, i shfrytëzojnë aftësitë e tyre unike dhe të veçanta për zgjidhjen e krimeve dhe kapjen e kriminelëve të fuqishëm.
  Image The Four 2 a.k.a Lawless Kingdom (2013)
 • Battle of The Damned

  Image Battle of The Damned (2013)
  HD
  Battle of The Damned (2013)
  Pas një shpërthimi viral vdekjeprurës, ushtari i ushtrisë private, Maks Getling, drejton një grusht të mbijetuarish dhe një bandë rrobotësh fundërrima kundër një ushtrie të infektuarish.
  Image Battle of The Damned (2013)
 • Penthouse North

  Image Penthouse North (2013)
  HD
  Penthouse North (2013)
  Një foto gazetare jeton e qetë në një apartament ne Nju Jork, deri sa një kriminel sadist i cili po kërkon për një pasuri të fshehur hyn në jetën e saj.
  Image Penthouse North (2013)
 • The Past

  Image The Past (2013)
  HD
  The Past (2013)
  Një burrë iranian braktis gruan e tij franceze dhe dy fëmijët e saj për t'u rikthyer në atdheun e tij. Ndërkohë, gruaja e tij fillon një marrëdhënie të re, një realitet me të cilin burri i saj ballafaqohet kur gruaja e tij i kërkon divorcin.
  Image The Past (2013)
 • The Colony

  Image The Colony (2013)
  HD
  The Colony (2013)
  Të detyruar pët të jetuar në nëntokë nga akullnajat ardhëshme, një pjesë e të mbijetuarve duhet të luftojë për të ruajtur njerëzimin kundër një kërcënim edhe më të egër se natyra.
  Image The Colony (2013)
 • 21 & Over

  Image 21 & Over (2013)
  HD
  21 & Over (2013)
  Një natë para intervistës së tij më të rëndësishme për të fituar shkollën e mjekësisë, një student premtues feston ditëlindjen e 21-të me dy shokët e tij më të mirë.
  Image 21 & Over (2013)
 • Planes

  Image Planes (2013)
  HD
  Planes (2013)
  Një areoplan spërkatës i arave që ka frikë nga lartësitë jeton ëndrrën e tij dhe merr pjesë në një garë rreth globit.
  Image Planes (2013)
 • The Numbers Station

  Image The Numbers Station (2013)
  HD
  The Numbers Station (2013)
  Kur vlerat morale të një agjenti operacionesh të zeza vihen në provë gjatë operacionit të tij të fundit, ai i nënshtrohet një vlerësimi të pafavorshëm psikologjik. Tani po i jepet një mundësi dhe një mision në dukje i thjeshtë për të mbrojtur sigurinë e një vajze të re që shpall kode, burimet e kodeve dhe stacionin e largët në të…
  Image The Numbers Station (2013)