Viti: 2014

 • Annie

  Image Annie (2014)
  HD
  Annie (2014)
  Një vajzë e birësuar, i cili jeton me nënën e saj sheh ndryshimin e jetës kur një biznesmen kandidon për kryetar të bashkësish në Nju Jork i cili bën një lëvizje gjate fushatës dhe merret me atë.
  Image Annie (2014)
 • Jessabelle

  Image Jessabelle (2014)
  HD
  Jessabelle (2014)
  Pas një aksidenti të tmerrshëm me makinë,  Xhezabela kthehet në shtëpinë e fëmijërisë për t'u shëruar. Aty ajo përballet me një prezencë shumë të çuditshme që...
  Image Jessabelle (2014)
 • Rise of the Legend

  Image Rise of the Legend (2014)
  HD
  Rise of the Legend (2014)
  Nga fundi i Dinastisë Qing diku nga mesi i shekullit të 19-të, Guanzhou është i zhytur nga korrupsioni, varfëria dhe krimi. Banda e Tigrit të Zi që komandohet nga Mjeshtër Lei, një njeri i pashpirt, është në luftë për portin e qytetit me bandën e Detit Verior. Dhe diku këtu midis dy bandave, do ta gjejë veten edhe një djalosh…
  Image Rise of the Legend (2014)
 • Walking on Sunshine

  Image Walking on Sunshine (2014)
  HD
  Walking on Sunshine (2014)
  Një vajzë e re (Annabel Scholey) vendos të bëjë dasmën e saj në Itali, pa e ditur se i fejuari (Greg Wise) dhe motra e saj (Hannah Arterton) kanë qenë para disa vitesh shumë të dashuruar me njëri tjetrin.
  Image Walking on Sunshine (2014)
 • The Legend of Hercules

  Image The Legend of Hercules (2014)
  HD
  The Legend of Hercules (2014)
  Në Greqinë e lashtë, një mbretëreshë i dorëzohet epshit të Zeusit për të lindur një djalë që do të rrëzojë sundimin tiranik të mbretit dhe do të risjellë paqen në tokën e vuajtur. Por ky princ, Herkuli, nuk e di identitetin e tij të vërtetë apo fatin e tij. Ai dëshiron vetëm një gjë: dashurinë e Hebesit, Princeshës së Kretës,…
  Image The Legend of Hercules (2014)
 • Far from Men

  Image Far from Men (2014)
  HD
  Far from Men (2014)
  Në vitet ’50, në Algjeri, një mësues shkolle pranon të dorëzojë në gjykatën franceze një vendas të akuzuar për vrasje. Dy burra shumë të ndryshëm në një botë të trazuar, janë të detyruar të udhëtojnë së bashku në malet e Atlasit, drejt fatit të tyre…
  Image Far from Men (2014)
 • Fratelli unici

  Image Fratelli unici (2014)
  HD
  Fratelli unici (2014)
  Pietro është një kirurg i pashëm dhe i suksesshëm në të 40-tat. Pasi ai humb kujtesën prej një aksidenti, vëllai i tij kujdeset për të...
  Image Fratelli unici (2014)
 • Mexicos Most Wanted

  Image Mexicos Most Wanted (2014)
  HD
  Mexicos Most Wanted (2014)
  Një këngëtar i maskuar, që gjithashtu vjedh edhe banka, merret në pyetje, dhe gjatë këtij procesi ai tregon se si u bë ai që ishte.
  Image Mexicos Most Wanted (2014)
 • Sarancha a.k.a Locust +18

  Image Sarancha (2014) a.k.a Locust +18
  HD
  Sarancha (2014) a.k.a Locust +18
  Liera dhe Artemi kalojnë një histori dashurie verore. Në përfundim të verës, ata vendosin që të mos ndahen. Por, gjërat do të shkojnë keq dhe jeta do ti vendosë ata në vështirësi të mëdha.
  Image Sarancha (2014) a.k.a Locust +18
 • Plastic

  Image Plastic (2014)
  HD
  Plastic (2014)
  Semi dhe Fordi drejtojnë një skemë mashtrimi kartash krediti, por kur vjedhin nga njeriu i gabuar, ata e gjejnë veten të kërcënuar nga një gangster sadist. Ata duhet të fitojnë 5 milionë paund dhe të kryejnë një grabitje diamantesh për të shlyer borxhin e tyre.
  Image Plastic (2014)
 • Torrente 5

  Image Torrente 5 (2014)
  HD
  Torrente 5 (2014)
  Polici Torrente del nga burgu në vitin 2018 dhe gjen një Spanjë ndryshe nga ajo që njihte. Prandaj vendos t'i futet një operacioni krimi për të vjedhur një kazino bashkë me skuadrën e tij të çuditshme.
  Image Torrente 5 (2014)
 • Kundo: Age of the Rampant

  Image Kundo: Age of the Rampant (2014)
  HD
  Kundo: Age of the Rampant (2014)
  Një film aksion i përqendruar në periudhën kur një grup i milicisë kthehet kundër një fisnikërie të padrejtë.
  Image Kundo: Age of the Rampant (2014)
 • Teenage Mutant Ninja Turtles

  Image Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)
  HD
  Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)
  Kur një njeri i tmerrshëm e kërcënon qytetin e New York City, një gazetare lajmesh përballet me sfida të ndryshme, ku i zbulon dhe bashkohet me Breshkat Ninja të cilët do të luftojnë për ta mbrojtur qytetin.
  Image Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)
 • Winter Sleep a.k.a Kis Uykusu

  Image Winter Sleep (2014) a.k.a Kis Uykusu
  HD
  Winter Sleep (2014) a.k.a Kis Uykusu
  Ajdini, një ish-aktor, drejton një hotel të vogël në Anadollin qendror me gruan e tij të re, Nihalin, me të cilën ka një marrëdhënie të vështirë dhe motrën e tij, Neklën, e cila vuan ende pasojat e divorcit të saj.
  Image Winter Sleep (2014) a.k.a Kis Uykusu
 • Rob the Mob

  Image Rob the Mob (2014)
  HD
  Rob the Mob (2014)
  Sapo del burgu për një krim të vogël, Tomi ri-gjen të dashurën e tij Rozin. Shumë shpejt atyre do u duhen para të thata. Pasi dëgjojnë dëshminë e Xhon Gotit për klubet e drejtuar nga Mafia në Nju Jork, Tomi dhe Rosie vendosin të grabisin këto vende të menaxhuara nga familjet e mëdha kriminale.
  Image Rob the Mob (2014)
 • Ode to My Father

  Image Ode to My Father (2014)
  HD
  Ode to My Father (2014)
  Në kohën e Luftës Koreane, betimi i një të riu për t'u kujdesur për familjen e tij shënoi fillimin e një premtimi të përjetshëm që përfshin 60 vjet.
  Image Ode to My Father (2014)
 • In Order of Disappearance a.k.a Kraftidioten

  Image In Order of Disappearance (2014) a.k.a Kraftidioten
  HD
  In Order of Disappearance (2014) a.k.a Kraftidioten
  Një qytetar nderi i cili pastron borën e egër në Norvegji, kur djali i tij vritet gabimisht, Nils vendos të veprojë, ndryshe duke ndezur, një luftë ndërmjet gangsterit vegjetarian “Konti” dhe bosit së mafies serbe, Papa.
  Image In Order of Disappearance (2014) a.k.a Kraftidioten
 • Dark House

  Image Dark House (2014)
  HD
  Dark House (2014)
  Kur Niki Di Santo mëson se babai i tij jo vetëm që është gjallë, por edhe mund të zbulojë origjinën e dhuntisë së errët të birit të tij, ai niset në një udhëtim që e çon në një vilë të braktisur, të cilën ai kujtonte se ekzistonte vetëm në imagjinatën e tij fëminore.
  Image Dark House (2014)
 • Sex Tape

  Image Sex Tape (2014)
  HD
  Sex Tape (2014)
  Një çift i martuar zgjohen për të zbuluar se kaseta e seksit që kanë bërë një nate më para ka humbur duke çuar në një kërkim të çmendur rreth gjetjes se saj.
  Image Sex Tape (2014)
 • Mommy

  Image Mommy (2014)
  HD
  Mommy (2014)
  Një grua e ndare nga burri e cila është e tronditur nga vështirësia për te rritur djalin e saj te dhunshëm dhe plot probleme e vetme.por gjerat ndryshojnë kur ajo vëren praninë e fqinjës se saj te re.
  Image Mommy (2014)
 • The Hundred-Foot Journey

  Image The Hundred-Foot Journey (2014)
  HD
  The Hundred-Foot Journey (2014)
  Familja Kadam lë Indinë për të shkuar në Francë, ku hap një restorant ngjitur me një restorani me një yll Mishelin, i drejtuar nga zonja Mallori.
  Image The Hundred-Foot Journey (2014)
 • The Drop

  Image The Drop (2014)
  HD
  The Drop (2014)
  Bob Saginowski gjen vetën në një qendër grabitje ku gjithçka shkon keq, dhe duhet hetuar rastin thellë në familjen e tij dhe miqtë e tij, për të pasur një ekzistence më të mirë të jetës pa marrë parasysh koston.
  Image The Drop (2014)
 • Taken 3

  Image Taken 3 (2014)
  HD
  Taken 3 (2014)
  Ish-agjenti Brajan Mills akuzohet për vrasjen e gruas së tij Lenorës padrejtësisht. Teksa ai fillon që ta zbuloj të vërtetën i duhet që të vë në pah aftësitë e tij më të mira që ta gjej vrasësin e vërtetë dhe njëherë e mirë ta pastroj emrin e tij.
  Image Taken 3 (2014)
 • Babysitting

  Image Babysitting (2014)
  HD
  Babysitting (2014)
  Një baba i pasur, por jo i vëmendshëm, së bashku me gruan e tij, po hetojnë zhdukjen e djalit dhe dados burrë, në një shtëpi të shkatërruar brenda natës.
  Image Babysitting (2014)