Viti: 2014

 • Northmen – A Viking Saga

  Image Northmen – A Viking Saga (2014)
  HD
  Northmen – A Viking Saga (2014)
  Të grabitur nga vetë mbreti i tyre, një grup vikingësh arratisen nga fati tragjik në kërkim të një vendi më të sigurtë ku të mund të jetojnë të lirë. Pasi ndeshen në një betejë tepër të vështirë grupi zbarkon në brigjet skoceze, toka armike e banuar nga një mbret cinik dhe I paskrupullt bashkë me një ushtri mercenarësh të pamëshirshëm.
  Image Northmen – A Viking Saga (2014)
 • The Interview

  Image The Interview (2014)
  HD
  The Interview (2014)
  Dejv Skajlark dhe Aron Rapoport drejtojnë shfaqjen e njohur për VIP-at "Sonte Skajlark." Kur marrin në intervistë një fans të tyre që s'e prisnin, dikatorin Koreano-Verior Kim Jong-un, ata rekrutohen nga CIA për të shkuar në Pjongjang dhe për ta vrarë...
  Image The Interview (2014)
 • Toy Story That Time Forgot Dublim Shqip

  Image Toy Story That Time Forgot (2014) Dublim Shqip
  HD
  Toy Story That Time Forgot (2014) Dublim Shqip
  Krishtlindjet kanë kaluar dhe kukullat duhet të përballen me disa dinosaurë të egër dhe agresivë.
  Image Toy Story That Time Forgot (2014) Dublim Shqip
 • Filmi i Luftëtareve të bukura të lumturisë: balerina e mbretërisë së kukullave

  Image Filmi i Luftëtareve të bukura të lumturisë: balerina e mbretërisë së kukullave (2014)
  HD
  Filmi i Luftëtareve të bukura të lumturisë: balerina e mbretërisë së kukullave (2014)
  Luftëtaret e bukura të lumturisë këtë rradhë do të ndihmojnë kukullën Cumugi. Vajzat luftëtare duhet të shkojnë në Mbretërinë e kukullave dhe të zbulojnë se cfarë i shqetëson kukullat atje? Kush është 'Tmerruesi' që i tremb ato dhe pse?
  Image Filmi i Luftëtareve të bukura të lumturisë: balerina e mbretërisë së kukullave (2014)
 • For a Handful of Kisses a.k.a. Por un puñado de besos

  Image For a Handful of Kisses a.k.a. Por un puñado de besos (2014)
  HD
  For a Handful of Kisses a.k.a. Por un puñado de besos (2014)
  Një vajze. Një djalë. Një histori dashurie. Por, edhe një histori për ëndrrat, frikën, jetën, dashurinë e vërtetë, miqësinë dhe mënyrën sesi ata sillen me njëri-tjetrin. Dhe një sekret mes tyre ...
  Image For a Handful of Kisses a.k.a. Por un puñado de besos (2014)
 • Scarlet Innocence +18

  Image Scarlet Innocence (2014) +18
  HD
  Scarlet Innocence (2014) +18
  KUJDES FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA! KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Vajza e vogël e qytetit, Deoki, u braktis nga profesori i universitetit, Hak-kyu, pas një lidhjeje të nxituar. Pas tetë vitesh, ajo kthehet tek ai, pasi ai fillon të humbasë shikimin, për të planifikuar hakmarrjen e saj.
  Image Scarlet Innocence (2014) +18
 • Batman: Assault on Arkham

  Image Batman: Assault on Arkham (2014)
  HD
  Batman: Assault on Arkham (2014)
  Batmani përpiqet dëshpërimisht të gjejë një bombë të vendosur nga Xhokeri ndërkohë që Amanda Uollër punëson ekipin vetëvrasës të sapoformuar për të hyrë në Azilin e Arkhamit për të marrë informacione jetike të vjedhura nga Njeriu i Gjëzave.
  Image Batman: Assault on Arkham (2014)
 • Addicted +18

  Image Addicted (2014) +18
  HD
  Addicted (2014) +18
  Një biznesmene e suksesshme me një karrierë në ngjitje rrezikon gjithçka kur krijon një lidhje me një piktor të talentuar dhe dalëngadalë duke humbur kontrollin e jetës së saj nga varësia e seksit.
  Image Addicted (2014) +18
 • Transformers: Age of Extinction

  Image Transformers: Age of Extinction (2014)
  HD
  Transformers: Age of Extinction (2014)
  Pas betejës në mes Autobotëve dhe Diseptikonëve që ndryshoj Çikagon, njerëzimi mendon se të gjithë alienët paraqesin kërcënim permanent. Herlod Atinxher, një agjent i CIA-s themelon një njësi që ju vihet pas alienëve. Por, del të mos jetë pikërisht ashtu, ngase ai në marrëveshje të fshehtë me Lokdaunin janë në kërkim të Optimus Prajmit.
  Image Transformers: Age of Extinction (2014)
 • Planes: Fire & Rescue – Aeroplanët 2: Skuadra e Shpëtimit

  Image Planes: Fire & Rescue (2014) – Aeroplanët 2: Skuadra e Shpëtimit
  HD
  Planes: Fire & Rescue (2014) – Aeroplanët 2: Skuadra e Shpëtimit
  Aeroplanët 2: Skuadra e Shpëtimit Dublim Shqip Kur Dasti mëson se motori i tij është dëmtuar dhe mund të mos garojë më kurrë, bashkohet me një njësi zjarrfikësish pyjorë që të trajnohet si zjarrfikës.
  Image Planes: Fire & Rescue (2014) – Aeroplanët 2: Skuadra e Shpëtimit
 • Jarhead 2: Field of Fire

  Image Jarhead 2: Field of Fire (2014)
  HD
  Jarhead 2: Field of Fire (2014)
  Pa tanqe apo mbështetje ajrore, një tetar dhe ekipi i tij duhet të gjejnë guximin dhe fuqinë e duhur për të luftuar rrugën e tyre përmes Afganistanit të shkatërruar nga lufta dhe të mbajnë të sigurt një grua anti-talebane.
  Image Jarhead 2: Field of Fire (2014)
 • Corn Island

  Image Corn Island (2014)
  HD
  Corn Island (2014)
  Filmi tregon se lumi është ai që krijon dhe shkatërron në një cikël të përjetshëm, madje as njeriu nuk mund t'i shpëtojë furisë së tij.
  Image Corn Island (2014)
 • Boys of Abu Ghraib

  Image Boys of Abu Ghraib (2014)
  HD
  Boys of Abu Ghraib (2014)
  Një ushtar amerikan i dërguar në Abu Ghraib, e gjen veten prapa mureve të burgut famëkeq, ku ai formon një shoqëri me një të burgosur Irakian.
  Image Boys of Abu Ghraib (2014)
 • Dragon Nest: Warriors’ Dawn – Zgjimi i Dragoit të zi

  Image Dragon Nest: Warriors’ Dawn (2014) – Zgjimi i Dragoit të zi
  HD
  Dragon Nest: Warriors’ Dawn (2014) – Zgjimi i Dragoit të zi
  Zgjimi i Dragoit të zi Dublim Shqip Bazuar në një nga videolojërat më të suksesshme, vjen aventura e një luftëtari të ri, i cili ndërmerr një udhëtim të rrezikshëm për të bashkuar njerëzit dhe elfët kundër forcave djallëzore të dragoit të zi.
  Image Dragon Nest: Warriors’ Dawn (2014) – Zgjimi i Dragoit të zi
 • The Dead Lands

  Image The Dead Lands (2014)
  HD
  The Dead Lands (2014)
  Djali i një prej fiseve Maori, kërkon hakmarrje për masakrimin e familjes së tij nga fiset rivale pas thyerjes së paqes që ishte vendosur prej vitesh.
  Image The Dead Lands (2014)
 • Born to Race: Fast Track

  Image Born to Race: Fast Track (2014)
  HD
  Born to Race: Fast Track (2014)
  Deni Kruger është vetëm 20 vjeçar një djalosh i pasionuar pas rrugëve të garave, pasi fiton një burse prestigjioze në akademinë e “Fast Lane Racing” Deni gjen veten në një situate kundër…
  Image Born to Race: Fast Track (2014)
 • Big Hero 6 – 6 Heronjtë

  Image Big Hero 6 (2014) – 6 Heronjtë
  HD
  Big Hero 6 (2014) – 6 Heronjtë
  6 Heronjtë (2014) Dublim Shqip Eksperti i Robotikës Hiro Hamada mëson se si ta përmirësojë zanatin e tij duke i falënderuar vëllait të tij dhe miqëve të tyre. Kur disa ndodhi të papritura i fusin ata në rrugët e Fransokios, Hiro i drejtohet mikut të tij të ngushtë dhe e kthen tërë grupin në heronj, të cilit mundohen ta zgjidhin…
  Image Big Hero 6 (2014) – 6 Heronjtë
 • Asthma

  Image Asthma (2014)
  HD
  Asthma (2014)
  Gas, një i ri antikomformist njihet me Rubyn, një bukuroshe që bënte tatuazhe që këmbëngul të mbeten thjesht shokë. Mes shumë kilometrave që bëjnë bashkë, miqve, drogës dhe rok 'n rollit linjat e marrëdhënies së tyre nisin të mjegullohen.
  Image Asthma (2014)
 • Killers

  Image Killers (2014)
  HD
  Killers (2014)
  Një psikopat japonez ndez aksidentalisht 'anën e errët' vrasëse të një gazetari. Ata fillojnë të ndajnë krimet e tyre nëpërmjet internet, por pasojat e këtyre krimeve do të jenë fatale.
  Image Killers (2014)
 • 13 Sins

  Image 13 Sins (2014)
  HD
  13 Sins (2014)
  Një telefonatë nis një lojë të rrezikshme për Eliotin, një shitës fatkeq. Loja premton rritje të shpërblimeve për përfundimin e 13 detyrave, secila më e ligë se e mëparshmja.
  Image 13 Sins (2014)
 • How to Train Your Dragon 2 – Si të Zbutësh një Dragua 2

  Image How to Train Your Dragon 2 (2014) – Si të Zbutësh një Dragua 2
  HD
  How to Train Your Dragon 2 (2014) – Si të Zbutësh një Dragua 2
  Si të Zbutësh një Dragua 2 (2014) Dublim Shqip Kur Lemza dhe Padhëmbëshi zbulojnë një shpellë akulli e cila është shtëpia e qindra dragonjve të egër dhe e një ngarëseje misterioze dragonjsh, dy miqtë e gjejnë veten në mes të një beteje për mbrojtjen e paqes.
  Image How to Train Your Dragon 2 (2014) – Si të Zbutësh një Dragua 2
 • Rio 2 Dublim Shqip

  Image Rio 2 (2014) Dublim Shqip
  HD
  Rio 2 (2014) Dublim Shqip
  Për Blunë, Xhuëllin dhe fëmijët e tyre është një xhungël e vërtetë në "Rio 2", pasi ata lënë qytetin magjik për të shkuar në xhunglën e Amazonës. Në përpjekje për t'u përshtatur, Blu ndeshet dhëmb për dhëmb me Naixhellin hakmarrës. Një prej kundërshtarëve të tij më të frikshëm në botën e xhunglës bëhet edhe vjehrri i tij.
  Image Rio 2 (2014) Dublim Shqip
 • The Duke of Burgundy 18+

  Image The Duke of Burgundy (2014) 18+
  HD
  The Duke of Burgundy (2014) 18+
  Një grua që studion fluturat e ditës dhe të natës vë në provë limitet seksuale të lidhjes së saj...
  Image The Duke of Burgundy (2014) 18+