Viti: 2014

 • Dumb and Dumber To

  Image Dumb and Dumber To (2014)
  HD
  Dumb and Dumber To (2014)
  Dy trutharët Loid dhe Herri ritakohen pas 20-vitesh nga aventura e tyre e parë dhe nisen në kërkim të fëmijës së humbur të Herrit. Megjithëse do të kishte qënë shumë më mirë që Herri mos ta kishte ditur ekzistencën e fëmijës së tij dhe të merrte përsipër pergjegjësitë...
  Image Dumb and Dumber To (2014)
 • The Blue Room 18+

  Image The Blue Room (2014) 18+
  HD
  The Blue Room (2014) 18+
  Një burrë e një grua, të dashuruar në fshehtësi, vetëm në një dhomë. E dëshirojnë njëri-tjetrin, e duan dhe madje edhe e kafshojnë. Në muzg, nuk janë më asgjë. Të paktën burri mendonte se nuk ishin asgjë. Tani, nën hetimin e policisë dhe gjykatës, për çfarë akuzohet ai?
  Image The Blue Room (2014) 18+
 • Sniper: Legacy

  Image Sniper: Legacy (2014)
  HD
  Sniper: Legacy (2014)
  Një mashtrues vrasës është duke i likuiduar një nga një te gjithë liderët e ushrise. Brandoni kupton se babai i tij është caku tjetër për tu vrare. Pas vdekjes se tij ai përpiqet qe ta gjeje vrasësin, mirëpo ai zbulon se ka ndodhur diçka dhe babai i tij nuk ka vdekur, ndërsa oficeret e tij janë duke e përdorur si…
  Image Sniper: Legacy (2014)
 • American Sniper

  Image American Sniper (2014)
  HD
  American Sniper (2014)
  Saktësia e snajperistit të Forcave Speciale Chris Kyle shpëtoi jetë të panumërta në fushën e Betejës dhe kjo e shndërroi atë në një legjendë. Megjithatë, pasi kthehet në shtëpi, pranë familjes së tij, Chrisi kupton se nuk mund ta lërë luftën pas.
  Image American Sniper (2014)
 • The Babadook

  Image The Babadook (2014)
  HD
  The Babadook (2014)
  Një nënë e vetmuar e cila është braktisur nga burri i saj që kishte vdekur në një aksiden, përballet me fikën e një ditari i cili trazon djalin e tij dhe shume shpejt ajo duhet te luftoj kunder keti perbindeshi.
  Image The Babadook (2014)
 • Endless Love

  Image Endless Love (2014)
  HD
  Endless Love (2014)
  Dy të rinj, Xhejni dhe Dejvi, dashurohen. Por pasioni i tyre do të përballet me mospëlqimin e prindërve të Xhejnit, që mundohen t’i ndajnë. Dhe kjo do të ketë pasoja për dy të dashuruarit dhe për pak mund të kthehet në një tragjedi.
  Image Endless Love (2014)
 • Street Fighter: Assassin’s Fist

  Image Street Fighter: Assassin’s Fist (2014)
  HD
  Street Fighter: Assassin’s Fist (2014)
  Një seri me shumë-shtresa që duket përsëri në vitet formuese të Ryu dhe Ken si ata jetojnë jetën e një luftëtari tradicional në Japonin e vetmuar. Këta djelmosha janë profesionist dhe të pa fund.
  Image Street Fighter: Assassin’s Fist (2014)
 • Whiplash

  Image Whiplash (2014)
  HD
  Whiplash (2014)
  Një djalë i ri me emrin Andriu, regjistrohet si baterist në një bandë muzikore ku instruktori i pamëshirshëm nuk ndalet në asgjë për të zbuluar potencialin e nxënësit. Andriu i përkushtohet aq shumë postit te tij, saqë rrezikon edhe jetën.
  Image Whiplash (2014)
 • Barefoot

  Image Barefoot (2014)
  HD
  Barefoot (2014)
  I konsideruar si “Delja e zezë” biri i një familje të pasur takon një paciente të re psikike e cila është rritur në mënyrë të izoluar gjatë gjithë jetës së saj. Ai e merr vajzën e re dhe naive në martesën e vëllait të tij.
  Image Barefoot (2014)
 • Diet of Sex +18

  Image Diet of Sex (2014) +18
  HD
  Diet of Sex (2014) +18
  KUJDES: FILM ME PËRMBAJTJE TË RËNDE EROTIKE DHE NUDITET! NDALOHET PËR SHIKUES TË MOSHES NËN 18 VJEÇ! "Dietë Seksi" : Të njohur rastësisht, Agata dhe Mark kanë probleme me jetën e tyre seksuale, pasi ajo nuk ndjen kënaqësi gjatë aktit. Agata nuk e kupton çfarë nuk shkon, por Mark do të arrijë të zgjojë shqisat e saj me ndihmën e…
  Image Diet of Sex (2014) +18
 • Kid Cannabis

  Image Kid Cannabis (2014)
  HD
  Kid Cannabis (2014)
  Një tetëmbëdhjetë vjeçar që kishte lënë shkollën, së bashku me mikun e tij njëzetëeshtatë vjeçar, nisin të trafikojnë marijuanë përtej kufirit të Kanadasë për të fituar para. Jetët e tyre ndryshojnë përgjithmonë.
  Image Kid Cannabis (2014)
 • Wish I Was Here

  Image Wish I Was Here (2014)
  HD
  Wish I Was Here (2014)
  Një aktor në vështirësi, baba dhe bashkëshort, e gjen veten në një udhëkryq të madh, i cili e detyron të shqyrtojë jetën, familjen dhe karrierën.
  Image Wish I Was Here (2014)
 • El Nino

  Image El Nino (2014)
  HD
  El Nino (2014)
  Historia e një djali i cili së bashku me shokun e tij për një jetë më të mirë bëhen pjesë e biznesit të drogës...
  Image El Nino (2014)
 • Mr. Peabody & Sherman

  Image Mr. Peabody & Sherman (2014)
  HD
  Mr. Peabody & Sherman (2014)
  Kjo është historia e qenit me inteligjent dhe "të lexuar" në botë zoti Pibadi dhe djalit të tij të adoptuar, Sherman. Aventurat e tyre me makinën e kohës WABAC, nuk mbeten vetëm leksione historie të zakonshme kur Peni, shoqja e Shermanit nis udhëtimin e jashtëzakonshëm për të tre ata por që në fund rezulton te jetë një mision i pasigurt…
  Image Mr. Peabody & Sherman (2014)
 • Sabotage

  Image Sabotage (2014)
  HD
  Sabotage (2014)
  Tek filmi "Sabotazhi" Arnold Shvarcenegër drejton një task forcë elitë të Anti-Drogës që merret me kartelet botërore të narkotrafikut. Kur skuadra ekzekuton me sukses një sulm të armatosur në bazën e tyre sekrete, ata mendojnë se mbaruan... derisa një nga një, anëtarët e skuadrës fillojnë të eleminohen. Ndërsa numri i viktimave rritet, ata janë të gjithë të dyshuar.
  Image Sabotage (2014)
 • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

  Image The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)
  HD
  The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)
  Vetëm sekonda pas ngjarjeve tek “Rrënimi”, Bilbo dhe grupi vazhdojnë të ngjiten në një mal thesari që ishte ruajtur prej shumë kohësh. Por me Gandalfin e Thinjur, i cili po përballej me disa armiq të vështirë, Hobiti mbetet në disavantazh kur ushtria brutale me orkë e drejtuar nga Azog Përdhosësi kthehet pas. Por me ushtritë e tjera, si ajo e…
  Image The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)
 • Lucy

  Image Lucy (2014)
  HD
  Lucy (2014)
  Lusi, rrëmbehet paritur në një ujdi të errët, pasi në trupin e saj futet një drogë e pa njohur më parë, ajo transformohet në një luftëtare e pamëshirshme dhe e zgjuar përtej logjikës njerëzore.
  Image Lucy (2014)
 • The Signal

  Image The Signal (2014)
  HD
  The Signal (2014)
  Në një udhëtim, Niku dhe dy miqtë e tij tërhiqen në një zonë të izoluar nga një gjeni kompjuteri. Kur papritur gjithçka bëhet e errët, Niku rifiton vetëdijen – vetëm për ta gjetur veten në një makth.
  Image The Signal (2014)
 • CityLights

  Image CityLights (2014)
  HD
  CityLights (2014)
  Dipak Sing është një fermer nga Raxhastani. Pas një tragjedie, emigron në në Mumbai me bashkëshorten dhe vajzën në kërkim të një jete më të mirë. Megjithatë, pas mbërritjes në Mumbai, zbulon sfidat e jetës në një qytet të madh.
  Image CityLights (2014)
 • The Prophet

  Image The Prophet (2014)
  HD
  The Prophet (2014)
  Artisti dhe poeti i internuar Mustafa nis një udhëtim për në shtëpi me pastruesen e shtëpisë dhe vajzën e saj; së bashku trioja duhet t'u shpëtojë autoriteteve të cilët frikësohen se fjalët e Mustafait do të nxktin rebelim.
  Image The Prophet (2014)
 • Stonehearst Asylum

  Image Stonehearst Asylum (2014)
  HD
  Stonehearst Asylum (2014)
  Eduard Njugejt është një psikiatër i cili shfaq një afeksion të veçantë ndaj njërës prej pacienteve të tij, znj.Grejvs. Çfarë fsheh Çmendina Stounhiërst? Kush është Dr.Njugejt?
  Image Stonehearst Asylum (2014)
 • Horrible Bosses 2

  Image Horrible Bosses 2 (2014)
  HD
  Horrible Bosses 2 (2014)
  Të mërzitur duke u dhënë llogari njerëzve më lart, Niku, Dejli dhe Kërti vendosin të bëhen shefa të vetes duke hapur biznesin e tyre. Por një investitor i shkathët ua heq shumë shpejt qilimin nga poshtë këmbëve. Të mashtruar dhe të dëshpëruar, pa asnjë mbështetje ligjore, tre biznesmenët e mundshëm bëjnë një plan të mbrapshtë, për të rrëmbyer djalin e…
  Image Horrible Bosses 2 (2014)
 • Step Up All In

  Image Step Up All In (2014)
  HD
  Step Up All In (2014)
  Në kapitullin emocionues të radhës, të “Step up”, të gjithë yjet e pjesëve të mëparshme mblidhen bashkë në Las Vegasin vezullues, në betejë për një fitore që mund të përcaktojë ëndrrat dhe karrierat e tyre.
  Image Step Up All In (2014)