Viti: 2014

 • Walk of Shame

  Image Walk of Shame (2014)
  HD
  Walk of Shame (2014)
  Komedia e jashtëzakonshme, "Walk of Shame", luhet nga Elizabeth Banks, në rolin e një gazetareje të shkathët, të cilën, nata që kalon me një të panjohur, James Marsden, e bën të endet deri në mëngjes rrugëve të Los Anxhelosit, pa telefon, makinë, kartë identiteti apo para, dhe kjo vetëm tetë orë para intervistës më të rëndësishme të punës në karrierën…
  Image Walk of Shame (2014)
 • Dabbe: Zehr-i Cin

  Image Dabbe: Zehr-i Cin (2014)
  HD
  Dabbe: Zehr-i Cin (2014)
  Ebru, një psikiatre vendos të bëj një projekt për pacientët me çrregullim personaliteti me ndihmën e një hoxhe.Ajo zgjedh shoqen e saj të fëmijërisë e cila duket se është pushtuar nga xhindi.Duke bërë projektin ata zbulojnë edhe një të fshehtë të madhe.
  Image Dabbe: Zehr-i Cin (2014)
 • I, Frankenstein

  Image I, Frankenstein (2014)
  HD
  I, Frankenstein (2014)
  200 vjet pas krijimit të tij shokues, krijesa e Dr. Frankenshtajnit, Adami, endet akoma nëpër botë. Por kur e gjen veten në mes të një lufte mbi fatin e njerëzimit, Adami zbulon se mbart çelësin që do të mund ta shkatërronte atë.
  Image I, Frankenstein (2014)
 • Siccîn

  Image Siccîn (2014)
  HD
  Siccîn (2014)
  Öznuri është një femër e re dhe e bukur. Ajo ka pasur një dashuri platonike që fëmijë ndaj Kudretit, i cili është kushëriri i saj. Sidoqoftë, Kudreti është i martuar me Nisën dhe është shumë i lumtur. Nga xhelozia, Öznuri bën një magji të zezë për ta ndryshuar këtë, në mënyrë që ajo dhe Kudreti të jenë përgjithmonë bashkë. Megjithatë…
  Image Siccîn (2014)
 • Initial D Legend 1: Awakening

  Image Initial D Legend 1: Awakening (2014)
  HD
  Initial D Legend 1: Awakening (2014)
  Historia e një djaloshi tregëtar i cili shndërrohet në një legjendë në garat me makinë.
  Image Initial D Legend 1: Awakening (2014)
 • The Amazing Spider-Man 2

  Image The Amazing Spider-Man 2 (2014)
  HD
  The Amazing Spider-Man 2 (2014)
  Për Piter Parkërin, jeta është ngarkuar. Ndërmjet jetës si „Njeriut-Marimangë“, duke zënë njerëz të këqij dhe jetës si „Pitër Parkër“ duke qëndruar me personin që ai e dashuron, Guin Stejsi.
  Image The Amazing Spider-Man 2 (2014)
 • Wrong Turn 6: Last Resort

  Image Wrong Turn 6: Last Resort (2014)
  HD
  Wrong Turn 6: Last Resort (2014)
  Një trashëgimi e papritur dhe e mistershme sjell Denin dhe shokët e tij tek Hobb Springs, një vend i harruar thellë në Virxhinian Perëndimore. Hobb Springs është nën kontrollin e kujdesshëm të Xheksonit dhe Sellit, një çift i çuditshëm që e njoftojnë Denin me trungun e familjes së tij të cilët ai si kishte njohur kurrë. Shumë shpejt, Deni do…
  Image Wrong Turn 6: Last Resort (2014)
 • The Raid 2

  Image The Raid 2 (2014)
  HD
  The Raid 2 (2014)
  Vetëm pak kohë pas sulmit të parë, Rama infiltrohet me huliganët e Xhakartës dhe planifikon të shkatërrojë sindikatën dhe të zbulojë korrupsionin brenda forcës së tij policore.
  Image The Raid 2 (2014)
 • Edge of Tomorrow

  Image Edge of Tomorrow (2014)
  HD
  Edge of Tomorrow (2014)
  Edge of Tomorrow” zhvillohen në të ardhmen, në të cilën një racë alienësh kanë sulmuar Tokën me një ushtri të pathyeshme nga asnjë ushtri. Togeri William Cage (Tom Cruise) është një funksionar ushtarak pa asnjë përvojë lufte që gjendet I katapultuar në një mision vetvrasës. Cage në fakt vritet vetëm pak minuta pasi fillon luftimi, por më pas e gjen…
  Image Edge of Tomorrow (2014)
 • Non-Stop

  Image Non-Stop (2014)
  HD
  Non-Stop (2014)
  Gjatë një udhëtimi interatlantik nga Nju Jorku për në Londër, përgjegjësi i sigurisë së aeroplanit, Bill Marks (Liam Neeson) merr disa mesazhe kërcënuese në telefonin e tij. Dërguesi i panjohur i kërkon Marksit të kërkojë nga qeveria që të transferohen 150 milion dollarë në një numër llogarie të fshehtë.
  Image Non-Stop (2014)
 • Kilo Two Bravo

  Image Kilo Two Bravo (2014)
  HD
  Kilo Two Bravo (2014)
  Bazuar në një histori të vërtetë. Një skuadër ushtarësh të rinj britanik hasin në një problem të papritur. Një shtrat lumi i mbushur me mina. Mina që të merr këmbët, ose jetën.
  Image Kilo Two Bravo (2014)
 • The Equalizer

  Image The Equalizer (2014)
  HD
  The Equalizer (2014)
  Një ish komando që është shtirur si i vdekur për të kaluar një jetë të qetë në Boston lë mënjanë qetësinë për të shpëtuar një vajzë të re dhe e gjen veten përballë gangsterëve rusë.
  Image The Equalizer (2014)
 • Rio 2

  Image Rio 2 (2014)
  HD
  Rio 2 (2014)
  Për Blunë, Xhuëllin dhe fëmijët e tyre është një xhungël e vërtetë në "Rio 2", pasi ata lënë qytetin magjik për të shkuar në xhunglën e Amazonës. Në përpjekje për t'u përshtatur, Blu ndeshet dhëmb për dhëmb me Naixhellin hakmarrës. Një prej kundërshtarëve të tij më të frikshëm në botën e xhunglës bëhet edhe vjehrri i tij.
  Image Rio 2 (2014)
 • I Am Ali

  Image I Am Ali (2014)
  HD
  I Am Ali (2014)
  Qasje si asnjëherë më parë në arkivin personal me ditare audio të Muhamed Alisë si dhe intervista dhe dëshmi nga rrethi familjar dhe shoqëror përdoren për të treguar historinë e jetës së legjendës
  Image I Am Ali (2014)
 • Charlie’s Farm

  Image Charlie’s Farm (2014)
  HD
  Charlie’s Farm (2014)
  Një grup shokësh do shkojnë të vizitojnë një vend të quajtur '' Ferma e Çarlit''. Shumë legjenda urbane thuhen për atë vend, ku kanë ndodhur vrasje të shumta. Me kalimin e kohës ata do kuptojnë që nuk janë thjesht legjenda dhe dikush që jeton aty është një vrasës i pamëshirshëm.
  Image Charlie’s Farm (2014)
 • Joy Ride 3

  Image Joy Ride 3 (2014)
  HD
  Joy Ride 3 (2014)
  Nail Rusty është rikthyer përsëri në rrugë në kërkim për të ndëshkuar padrejtësin në çdo hap dhe këtë herë ndeshet me disa djem të cilët kane marr rrugen për një garë diku larg, por gjërat nuk ndodhin ashtu siç kishin planifikuar kur gjdo gjë del jashtë kontrollit…
  Image Joy Ride 3 (2014)
 • Hellion aka Retribution

  Image Hellion (2014) aka Retribution
  HD
  Hellion (2014) aka Retribution
  Sjellja e adoleshentit Xhejkob, që ishte i pasionuar pas garave motokros dhe ajo babait të tij, çojnë Shërbimin e Mbrojtjes së Fëmijëve t'i jap tezes kujdesin për vëllanë e tij të vogël. Që atëherë ata detyrohen të marrin përgjegjësitë e tyre për të rikthyer të voglin në shtëpi.
  Image Hellion (2014) aka Retribution
 • Diplomacy

  Image Diplomacy (2014)
  HD
  Diplomacy (2014)
  Gjenerali i Hitlerit, Von Choltitz, merr urdhër për të shkatërruar Parisin. Choltitz ka në plan të sulmojë monumentet e qytetit dhe të përmbytë lumin Sena, por një diplomat suedez i quajtur Raoul Nordling përpiqet ta ndalojë...
  Image Diplomacy (2014)
 • The Maze Runner

  Image The Maze Runner (2014)
  HD
  The Maze Runner (2014)
  Kur Tomas zgjohet, ai e gjen veten në kurth në një labirint gjigand së bashku me një grup të tjerë djemsh.  Pa asnjë memorie ai shikon në ëndërrat e tij pjesë nga e vërteta dhe shumë shpejt mbledh copëzat duke zbuluar qëllimin dhe rolin e tij  të vërtetë në labirint si dhe rrugën për të shpëtuar nga ky mankth qe e ndjek…
  Image The Maze Runner (2014)
 • 300: Rise of an Empire

  Image 300: Rise of an Empire (2014)
  HD
  300: Rise of an Empire (2014)
  Bazuar në romanin e fundit të Frank Miler Herhes, filmi "300 Ngritja e Një Perandorie", na tregon betejën e gjeneralit Themistokli, që përpiqet të bashkojë grekët për një sulm që do të ndryshojë rrjedhën e luftës. Themistokliu do të përballet me ushtrinë e pafund të Kserksit dhe Artemisën e cila është komandantja e flotës persiane.
  Image 300: Rise of an Empire (2014)
 • Pawn Sacrifice

  Image Pawn Sacrifice (2014)
  HD
  Pawn Sacrifice (2014)
  E zhvilluar gjatë Luftës së Ftohtë, talenti amerikan i shahut, Bobi Fisher, e gjen veten mes dy superfuqive dhe problemeve të tij ndërsa sfidon Bashkimi Sovjetik.
  Image Pawn Sacrifice (2014)
 • The Last Diamond

  Image The Last Diamond (2014)
  HD
  The Last Diamond (2014)
  Simoni sapo është liruar nga burgu dhe është në liri me kusht. Shoku i tij, Alberti i lutet që të pranojë edhe një punë të fundit. Të vjedhë diamantin e çmuar Florentinin. Por plani i Simonit për të vjedhur diamantin ndryshon. Shumë njerëz i janë vënë pas diamantit, mes tyre edhe gangësterë dhe vrasës të pamëshirshëm.
  Image The Last Diamond (2014)