Viti: 2015

 • Lulet e Braktisura

  Image Lulet e Braktisura
  HD E RE
  Lulet e Braktisura
  Kirgin Çiçekler (emri origjinal) Ejlyl është një vajzë 16-vjeçare e ngacmuar seksualisht nga njerku i saj. Duke mos e besuar, nëna e braktis duke e dërguar në jetimore. Ejlyl, tashmë e vetmuar, njihet aty me vajza të tjera jetime, ku secila prej tyre ka një histori të dhimbshme. Një dramë familjare dhe njerëzore, një histori mbijetese e disa vajzave të…
  Image Lulet e Braktisura
 • 12 Rounds 3: Lockdown

  Image 12 Rounds 3: Lockdown (2015)
  HD
  12 Rounds 3: Lockdown (2015)
  Një polic me eksperiencë i rajonit zbulon prova që tregojnë se një grup policësh janë të përfshirë në një rrjet kriminal dhe është detyra e tij të shpëtojë i gjallë dhe t'i tregojë provat kapitenes së policisë.
  Image 12 Rounds 3: Lockdown (2015)
 • Babysitting 2

  Image Babysitting 2 (2015)
  HD
  Babysitting 2 (2015)
  Franku, e dashura e tij Sonia dhe disa miq të tjerë shkojnë me pushime në Brazil. Kur Franku, miqtë e tij, dy vajzat dhe gjyshja e Sonias largohen për të vizituar një shpellë, çdo gjë shkon keq dhe këtu fillojnë aventurat e tyre të çmendura.
  Image Babysitting 2 (2015)
 • Braqueurs a.k.a The Crew

  Image Braqueurs (2015) a.k.a The Crew
  HD
  Braqueurs (2015) a.k.a The Crew
  Ekuilibri punë-jetë për grabitësit më të talentuar të Parisit shkatërrohet kur një gabim i rëndë i detyron të punojnë për një kriminel në një mision me rrezik të lartë.
  Image Braqueurs (2015) a.k.a The Crew
 • The Night Crew

  Image The Night Crew (2015)
  HD
  The Night Crew (2015)
  Një grup policësh duhet t'i mbijetojnë natës në një motel të shkretë, kundra një turme njerëzish të ashpër. Ata shumë shpejtë zbulojnë se e arratisura e tyre, një grua kineze misterioze, është më shumë e rëndësishme se ç'mund të duket.
  Image The Night Crew (2015)
 • Üç Harfliler 2: Hablis

  Image Üç Harfliler 2: Hablis (2015)
  HD
  Üç Harfliler 2: Hablis (2015)
  Pas një jete të qetë dhe të lumtur, një gruaje dhe familjes së saj, iu shndërrohet jeta në një makth kur fillojnë të ndodhin vepra të mbinatyrshme dhe misterioze në shtëpinë e tyre.
  Image Üç Harfliler 2: Hablis (2015)
 • My King

  Image My King (2015)
  HD
  My King (2015)
  Toni pranohet në një qendër rehabilitimi pas një aksidenti të rëndë me ski. E varur nga stafi dhe ilaçet mjekësore, ajo kujton historinë e trazuar të dashurisë që ka kaluar me Xhorxhon.
  Image My King (2015)
 • The Longest Ride

  Image The Longest Ride (2015)
  HD
  The Longest Ride (2015)
  Pas një aksidenti automobilistikor, jeta e një çifti ndërthuret me një burrë të vjetër, teksa ai reflekton pas në kohë në dashurinë e tij të vjetër.
  Image The Longest Ride (2015)
 • Boy 7

  Image Boy 7 (2015)
  HD
  Boy 7 (2015)
  Kur Semi rimerr vetëdijen e tij diku, ai nuk e di si arriti dhe pse ndodhet aty. Ai kërkon vazhdimisht të gjejë se çfarë i ndodhi dhe zbulon se jeta e tij është në rrezik.
  Image Boy 7 (2015)
 • Paul Blart: Mall Cop 2

  Image Paul Blart: Mall Cop 2 (2015)
  HD
  Paul Blart: Mall Cop 2 (2015)
  Gjashtë vite duke ruajtur qendrat tona tretare, Paul Blart ka fituar një udhëtim të merituar. Ai niset drejt Vegasit me vajzën e tij, por siguria nuk pushon kur rreziqet shfaqen.
  Image Paul Blart: Mall Cop 2 (2015)
 • Blackway

  Image Blackway (2015)
  HD
  Blackway (2015)
  Një ish-sharrëxhi vjen në ndihmë të një vajze që kthehet në qytetin e saj të lindjes në Pacific Northwest e cila ngacmohet dhe bezdiset nga një ish polic, i shndërruar në Zotin e krimit.
  Image Blackway (2015)
 • Bad Sister

  Image Bad Sister (2015)
  HD
  Bad Sister (2015)
  Një studente e shkëlqyer në një shkollë Katolike ka frikë për familjen e saj kur një murgeshë dhe mësuese e re në kampus nuk është siç duket dhe është e fiksuar fizikisht pas vëllait të saj...
  Image Bad Sister (2015)
 • Vendetta

  Image Vendetta (2015)
  HD
  Vendetta (2015)
  Një detektiv i shtyrë deri në limitet e tij, nuk do ndalojë para asgjëje për hakmarrjen e gruas së tij, e cila u vra nga disa kriminelë. Ai qëllimisht arrestohet në mënyrë që të hakmerret brenda burgut.
  Image Vendetta (2015)
 • Black Mass

  Image Black Mass (2015)
  HD
  Black Mass (2015)
  Historia e vërtetë Xhejms "Bardhoshi" Bolxhër, vëllai i senatorit të shtetit dhe krimineli më famëkeq në historinë e Jugut të Bostonit, i cili u bë informator i FBI-së për të spiunuar familjen mafioze që i kishte zënë territoret.
  Image Black Mass (2015)
 • Death Parade

  Image Death Parade
  HD
  Death Parade
  Pas vdekjes, njerëzit shkojnë ose në parajsë ose në ferr. Por për disa, në çastin e vdekjes së tyre, ata mbërrijnë në Quindecim, një bar ku morën pjesë Decim misterioz me flokë të bardhë.
  Image Death Parade
 • Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ – Ringjallja

  Image Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ (2015) – Ringjallja
  HD
  Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ (2015) – Ringjallja
  Sferat e Dragoit Z: Ringjallja Dublim Shqip Një ditë të bukur në Tokë, dy të mbetur nga ushtria e Frizës, të quajtur Sorbet dhe Tagoma, vijnë në kërkim të Sferave të Dragoit për të ringjallur Friezën. Ia arrijnë qëllimit dhe pastaj Frieza kërkon të hakmerret ndaj Saianëve.
  Image Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ (2015) – Ringjallja
 • Rock the Kasbah

  Image Rock the Kasbah (2015)
  HD
  Rock the Kasbah (2015)
  Një menaxher i pafat talentesh muzikore zbulon një vajzë me një zë të mrekullueshëm gjatë një udhëtimi për koncert në Afganistan, dhe e çon atë në një emision talentesh televizive duke thyer gjithë traditat vendase dhe duke i pasur të gjithë kundra.
  Image Rock the Kasbah (2015)
 • Freaks of Nature

  Image Freaks of Nature (2015)
  HD
  Freaks of Nature (2015)
  Në qytetin Dillford, njerëzit, vampirët dhe zombit po jetonin në paqe - derisa erdhi apokalipsi i alienëve. Tani tre adoleshentë - një njeri, një vampire dhe një zombi - janë bërë bashkë për të zbuluar se si ti heqin qafe vizitorët.
  Image Freaks of Nature (2015)
 • Vacation

  Image Vacation (2015)
  HD
  Vacation (2015)
  Rasti Grisuold merr familjen e tij për një udhëtim në "Walley World" në mënyrë që të lidhet më shumë me gruan dhe djemtë e tij. Çfarë mund të shkojë keq vallë?
  Image Vacation (2015)
 • Brothers of the Wind

  Image Brothers of the Wind (2015)
  HD
  Brothers of the Wind (2015)
  Në një botë ku duhet guxim të fluturosh, një djalë i ri ushqen një shqiponjë të braktisur. Duke kërkuar vendin e tyre në botë, ata lidhen me dëshirën e tyre për të qenë të lirë.
  Image Brothers of the Wind (2015)
 • The Last Kingdom Sezoni 4

  Image The Last Kingdom Sezoni 4
  HD
  The Last Kingdom Sezoni 4
  Ndërsa Alfredi i Madh mbron mbretërinë e tij nga pushtuesit norvegjezë, Uhtredi - i lindur si Sakson, por i rritur nga Vikingët - kërkon të pretendojë të drejtën e tij trashëgimore.
  Image The Last Kingdom Sezoni 4
 • The Last Kingdom Sezoni 3

  Image The Last Kingdom Sezoni 3
  HD
  The Last Kingdom Sezoni 3
  Ndërsa Alfredi i Madh mbron mbretërinë e tij nga pushtuesit norvegjezë, Uhtredi - i lindur si Sakson, por i rritur nga Vikingët - kërkon të pretendojë të drejtën e tij trashëgimore.
  Image The Last Kingdom Sezoni 3
 • The Last Kingdom Sezoni 2

  Image The Last Kingdom Sezoni 2
  HD
  The Last Kingdom Sezoni 2
  Ndërsa Alfredi i Madh mbron mbretërinë e tij nga pushtuesit norvegjezë, Uhtredi - i lindur si Sakson, por i rritur nga Vikingët - kërkon të pretendojë të drejtën e tij trashëgimore.
  Image The Last Kingdom Sezoni 2