Viti: 2016

 • The Do-Over

  Image The Do-Over (2016)
  HD
  The Do-Over (2016)
  Dy djem vendosin të realizojnë vdekjen e tyre dhe të nisin nga fillimi me identitete të reja. Por mesa duket njerëzit që shtiren janë në telashe më të mëdha.
  Image The Do-Over (2016)
 • Criminal

  Image Criminal (2016)
  HD
  Criminal (2016)
  Aftësitë dhe kujtimet e një agjenti të vdekur të CIA-s i vendosen një të burgosuri të rrezikshëm dhe të pa parashikueshëm.
  Image Criminal (2016)
 • Florence Foster Jenkins

  Image Florence Foster Jenkins (2016)
  HD
  Florence Foster Jenkins (2016)
  Historia e Florenc Foster Xhenkins, një gruaje të pasur nga Nju Jorku e cila ëndërronte të bëhej një këngëtare opere, pavarësisht zërit të saj të tmerrshëm muzikor.
  Image Florence Foster Jenkins (2016)
 • Scribe

  Image Scribe (2016)
  HD
  Scribe (2016)
  Duvali punësohet në një organizatë misterioze, për të hedhur në letër biseda të përgjuara telefonike. Ai e pranon pa dyshime punën, por shumë shpejt kupton që është futur në një komplot politik.
  Image Scribe (2016)
 • Miles

  Image Miles (2016)
  HD
  Miles (2016)
  Një djalë nga Amerika e mesme, i dëshpëruar pë të shkuar në Çikago, i bashkohet skuadrës së volejbollit për të fituar një bursë. Kleçka e vetme është që shkolla e mesme ka vetëm një skuadër vajzash.
  Image Miles (2016)
 • Southside with You

  Image Southside with You (2016)
  HD
  Southside with You (2016)
  Filmi flet për verën e vitit 1989, pasditen kur presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barak Obama, përpiqet të bëjë për vete zonjën e tij të parë të ardhshme, Mishel Obama, në takimin e parë të tyre në pjesën jugore të Çikagos.
  Image Southside with You (2016)
 • Deadly Pickup +18

  Image Deadly Pickup (2016) +18
  HD
  Deadly Pickup (2016) +18
  Breezy nuk është një vajzë e zakonshme: seksi, argëtuese, dhe një vrasëse gjakftohtë. Vdekjeprurëse si një nëpërke ajo vret me një unaze helmuese. Teksa lëviz nga qyteti në qytet, duke kapur viktimat e saj me autostop, ajo vendoset përkohësisht në shtëpinë e një çifti të ri, që nuk e kanë idenë çfarë ujku seksual kanë futur brenda.
  Image Deadly Pickup (2016) +18
 • The Siege of Jadotville

  Image The Siege of Jadotville (2016)
  HD
  The Siege of Jadotville (2016)
  Filmi tregon historinë e vërtetë të komandantit irlandez Pat Kuinlan i cili drejton togën e tij kundër mercenarëve francezë në Kongo në fillimet e viteve '60.
  Image The Siege of Jadotville (2016)
 • Laid in America

  Image Laid in America (2016)
  HD
  Laid in America (2016)
  Dy të huaj, nxënës të shkollës së mesme, rrëmbehen gjatë kërkimit për të shkuar me vajza në natën e tyre të fundit në Amerikë.
  Image Laid in America (2016)
 • Clair Obscur +18

  Image Clair Obscur (2016) +18
  HD
  Clair Obscur (2016) +18
  Dy femra turke njëra e shtypur nga traditat seksiste dhe njëra e lirë nga zakonet moderne, kanë më shumë të përbashkëta nga se duket.
  Image Clair Obscur (2016) +18
 • The Intent

  Image The Intent (2016)
  HD
  The Intent (2016)
  Një agjenti të fshehtë i luhatet besnikëria ndaj policisë kur fillon të ketë përzemër anëtarët e bandës që do të hedhë poshtë.
  Image The Intent (2016)
 • Term Life

  Image Term Life (2016)
  HD
  Term Life (2016)
  Një njeri, i kërkuar nëpër qytet nga shumë kriminelë, shpreson të jetojë mjaftueshëm gjatë që të marrë sigurimin e jetës që të kontribuojë dhe të sigurojë jetën e vajzës s tij të largët.
  Image Term Life (2016)
 • Center Stage: On Pointe

  Image Center Stage: On Pointe (2016)
  HD
  Center Stage: On Pointe (2016)
  Bela Parker, e cila ka jetuar gjithmonë nën hijen e motrës së saj shumë të suksesshme, gjen një mundësi për t'u rekrutuar në një nga kompanitë më të famshme të kërcimit në botë.
  Image Center Stage: On Pointe (2016)
 • My Tomorrow, Your Yesterday

  Image My Tomorrow, Your Yesterday (2016)
  HD
  My Tomorrow, Your Yesterday (2016)
  Jetët e Emit dhe Takahoshit ishin si dy planete që kalojnë pranë njeri tjetri por që takohen rrallë. Edhe pse e shkuara dhe e ardhmja e tyre nuk do përputhen kurrë, kjo nuk do të thotë që nuk mund të shijojnë të tashmen që kanë bashkë.
  Image My Tomorrow, Your Yesterday (2016)
 • The Icebreaker aka Ledokol

  Image The Icebreaker (2016) aka Ledokol
  HD
  The Icebreaker (2016) aka Ledokol
  Drejt akullthyesit "Mikhail Gromov" po lëviz një ajsberg gjigant. Për t'u larguar nga përplasja, anija ngec në grackën e akullit dhe detyrohet të zhvendoset pranë bregdetit të Antarktidës.
  Image The Icebreaker (2016) aka Ledokol
 • The Net aka Geumul

  Image The Net (2016) aka Geumul
  HD
  The Net (2016) aka Geumul
  Një peshkatari Koreano Verior i prishet aksidentalisht motori i varkës dhe ai përfundon në Korenë e Jugut. Gjatë hetimeve në Jug, ai kërkon me ngut të dërgohet në shtëpi.
  Image The Net (2016) aka Geumul
 • The Mobfathers

  Image The Mobfathers (2016)
  HD
  The Mobfathers (2016)
  Kur një bos gangsterësh diagnostifikohet me një sëmundje të pashërueshme, ai kërkon të zgjedhë midis dy zëvendësve të tij për ta pasuar.
  Image The Mobfathers (2016)
 • Sweet Dreams

  Image Sweet Dreams (2016)
  HD
  Sweet Dreams (2016)
  Fëmijëria e Masimos shkatërrohet pas vdekjes së nënës së tij. Vite më vonë, është i detyruar të rikujtojë të kaluarën e tij.
  Image Sweet Dreams (2016)
 • Ikinci Sans

  Image Ikinci Sans (2016)
  HD
  Ikinci Sans (2016)
  Një mësuese matematike e bukur, Jasemina, kryqëzon rrugën me një gustator karizmatik, Qemalin. Jasemina po merr veten nga një martesë e përfunduar keq dhe me djalin e saj për të cilin kujdeset e ëma e saj. Qemali është shumë social dhe i shkathët, i cili do të arratiset nga e shkuara. Të dy ata do të kërkojnë te njeri-tjetri një…
  Image Ikinci Sans (2016)
 • Kindergarten Cop 2

  Image Kindergarten Cop 2 (2016)
  HD
  Kindergarten Cop 2 (2016)
  Agjenti Zak infiltrohet si një mësues kopshti në një akademi prestigjioze për të kapur një mafioz shqiptar. Në fillim ai e ka të vështirë që të miqësohet me fëmijët, por më vonë arrin të krijojë një lidhje të fortë me ta. Me anë të fëmijëve ai kupton misterin e çështjes dhe e zgjidh atë.
  Image Kindergarten Cop 2 (2016)
 • Officer Downe

  Image Officer Downe (2016)
  HD
  Officer Downe (2016)
  Bazuar në një roman, një polic i cili nuk vdes kurrë, kthehet herë pas here për të luftuar kundër krimit.
  Image Officer Downe (2016)
 • No Beast So Fierce

  Image No Beast So Fierce (2017)
  HD
  No Beast So Fierce (2017)
  Pas 20 vitesh në burg, ish i dënuari Çarli Sandstrom, kthehet në qytetin e tij dhe merr vesh se djali i tij, i cili është futur në botën e krimit, po ndiqet nga drejtuesi i pamëshirshëm i një bande.
  Image No Beast So Fierce (2017)
 • Home Invasion

  Image Home Invasion (2016)
  HD
  Home Invasion (2016)
  Kur një grua e pasur dhe thjeshtri i saj sulmohen nga tre hajdutë ekspertë në shtëpinë e tyre luksoze,forma e vetme e ndihmës së saj vjen nga telefonata me një operator të sistemeve së sigurisë së shtëpisë. Por kur situata ashpërsohet me grabitësit, do t'i besojë ajo atij për të qënë sytë e saj dhe për ta nxjerrë nga ky…
  Image Home Invasion (2016)
 • Mole of Life

  Image Mole of Life (2016)
  HD
  Mole of Life (2016)
  Anjuni sapo ka dalë nga burgu dhe përpiqet t'ia nisë nga e para. Ndryshe nga ai, vëllai i tij është një polic që dëshiron të vërë drejtësi në shoqëri. Ndonëse midis tyre ka pasur mosmarrëveshje, ata do kuptojnë se familja tejkalon çdo sfidë në jetë.
  Image Mole of Life (2016)