Viti: 2016

 • The Icebreaker aka Ledokol

  Image The Icebreaker (2016) aka Ledokol
  HD
  The Icebreaker (2016) aka Ledokol
  Drejt akullthyesit "Mikhail Gromov" po lëviz një ajsberg gjigant. Për t'u larguar nga përplasja, anija ngec në grackën e akullit dhe detyrohet të zhvendoset pranë bregdetit të Antarktidës.
  Image The Icebreaker (2016) aka Ledokol
 • The Net aka Geumul

  Image The Net (2016) aka Geumul
  HD
  The Net (2016) aka Geumul
  Një peshkatari Koreano Verior i prishet aksidentalisht motori i varkës dhe ai përfundon në Korenë e Jugut. Gjatë hetimeve në Jug, ai kërkon me ngut të dërgohet në shtëpi.
  Image The Net (2016) aka Geumul
 • The Mobfathers

  Image The Mobfathers (2016)
  HD
  The Mobfathers (2016)
  Kur një bos gangsterësh diagnostifikohet me një sëmundje të pashërueshme, ai kërkon të zgjedhë midis dy zëvendësve të tij për ta pasuar.
  Image The Mobfathers (2016)
 • Sweet Dreams

  Image Sweet Dreams (2016)
  HD
  Sweet Dreams (2016)
  Fëmijëria e Masimos shkatërrohet pas vdekjes së nënës së tij. Vite më vonë, është i detyruar të rikujtojë të kaluarën e tij.
  Image Sweet Dreams (2016)
 • Ikinci Sans

  Image Ikinci Sans (2016)
  HD
  Ikinci Sans (2016)
  Një mësuese matematike e bukur, Jasemina, kryqëzon rrugën me një gustator karizmatik, Qemalin. Jasemina po merr veten nga një martesë e përfunduar keq dhe me djalin e saj për të cilin kujdeset e ëma e saj. Qemali është shumë social dhe i shkathët, i cili do të arratiset nga e shkuara. Të dy ata do të kërkojnë te njeri-tjetri një…
  Image Ikinci Sans (2016)
 • Kindergarten Cop 2

  Image Kindergarten Cop 2 (2016)
  HD
  Kindergarten Cop 2 (2016)
  Agjenti Zak infiltrohet si një mësues kopshti në një akademi prestigjioze për të kapur një mafioz shqiptar. Në fillim ai e ka të vështirë që të miqësohet me fëmijët, por më vonë arrin të krijojë një lidhje të fortë me ta. Me anë të fëmijëve ai kupton misterin e çështjes dhe e zgjidh atë.
  Image Kindergarten Cop 2 (2016)
 • Officer Downe

  Image Officer Downe (2016)
  HD
  Officer Downe (2016)
  Bazuar në një roman, një polic i cili nuk vdes kurrë, kthehet herë pas here për të luftuar kundër krimit.
  Image Officer Downe (2016)
 • No Beast So Fierce

  Image No Beast So Fierce (2017)
  HD
  No Beast So Fierce (2017)
  Pas 20 vitesh në burg, ish i dënuari Çarli Sandstrom, kthehet në qytetin e tij dhe merr vesh se djali i tij, i cili është futur në botën e krimit, po ndiqet nga drejtuesi i pamëshirshëm i një bande.
  Image No Beast So Fierce (2017)
 • Home Invasion

  Image Home Invasion (2016)
  HD
  Home Invasion (2016)
  Kur një grua e pasur dhe thjeshtri i saj sulmohen nga tre hajdutë ekspertë në shtëpinë e tyre luksoze,forma e vetme e ndihmës së saj vjen nga telefonata me një operator të sistemeve së sigurisë së shtëpisë. Por kur situata ashpërsohet me grabitësit, do t'i besojë ajo atij për të qënë sytë e saj dhe për ta nxjerrë nga ky…
  Image Home Invasion (2016)
 • Mole of Life

  Image Mole of Life (2016)
  HD
  Mole of Life (2016)
  Anjuni sapo ka dalë nga burgu dhe përpiqet t'ia nisë nga e para. Ndryshe nga ai, vëllai i tij është një polic që dëshiron të vërë drejtësi në shoqëri. Ndonëse midis tyre ka pasur mosmarrëveshje, ata do kuptojnë se familja tejkalon çdo sfidë në jetë.
  Image Mole of Life (2016)
 • Zip & Zap and the Captain’s Island

  Image Zip & Zap and the Captain’s Island (2016)
  HD
  Zip & Zap and the Captain’s Island (2016)
  Është koha e Krishtlindjeve. Zipi dhe Zapi vazhdojnë me truket e tyre të vjetra. Por këtë herë ata e kanë tepruar dhe dënimi i tyre nuk do të jetë më pushime për Krishtlindje dhe një udhëtimin i mrëzitshëm me prindërit e tyre. Si për çudi, destinacioni i tyre është një ishull i largët.
  Image Zip & Zap and the Captain’s Island (2016)
 • Opening Night

  Image Opening Night (2016)
  HD
  Opening Night (2016)
  Nëse pyesni se çfarë ndodh në një prapaskenë në teatër, ky film do jua shpalosë më së miri. Në teatrin e Brodueit do të vihet në skenë një shfaqe e re "Vendi i mrekullive të një hiti", e në krye është Nik, një ish aktor, i cili do të përballet me mijëra peripeci në natën e premierës së shfaqjes. Mes…
  Image Opening Night (2016)
 • Julieta

  Image Julieta (2016)
  HD
  Julieta (2016)
  Pas një takimi rastësor me shoqen e fëmijërisë së të bijës, Hulieta, një grua me zemër të thyer vendos të përballet me jetën e saj dhe ngjarjet më të rëndësishme për vajzën e saj që nuk e ka takuar prej 13 vitesh.
  Image Julieta (2016)
 • Sour Apples aka Eksi Elmalar

  Image Sour Apples (2016) aka Eksi Elmalar
  HD
  Sour Apples (2016) aka Eksi Elmalar
  Duke premtuar një festë vizuale të ngjyrave, kostumeve, dritës dhe vendndodhjeve, do t'iu bëjnë të qeshni dhe qani njëkohësisht me shfaqjet e saj të fuqishme të aktrimit, si dhe dialogët e mençur dhe të paharrueshëm të Yilmaz Erdogan.
  Image Sour Apples (2016) aka Eksi Elmalar
 • The Angry Birds Movie – Zogj të Zemëruar

  Image The Angry Birds Movie (2016) – Zogj të Zemëruar
  HD
  The Angry Birds Movie (2016) – Zogj të Zemëruar
  Zogj të Zemëruar Dublim Shqip Në një ishull të banuar nga zogj që nuk fluturojnë, gjaknxehti i Kuqi, i shpejti Çak dhe i paqëndrueshmi Bomba, do bëjnë të pamundurën për të zbuluar misterin që vjen nga vizita e disa derrkucëve jeshilë.
  Image The Angry Birds Movie (2016) – Zogj të Zemëruar
 • Zootopia – Qyteti i Kafshëve

  Image Zootopia (2016) – Qyteti i Kafshëve
  HD
  Zootopia (2016) – Qyteti i Kafshëve
  Zootopia: Qyteti i Kafshëve Dublim Shqip Në një qytet ku të gjitha kafshët jetojnë në paqe e harmoni, një lepurushe që sapo ka filluar punë si police detyrohet të bashkëpunojë me një dhelpër dredharake, për të zgjidhur çështjen e saj të parë.
  Image Zootopia (2016) – Qyteti i Kafshëve
 • DC Super Hero Girls: Hero of the Year – Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit

  Image DC Super Hero Girls: Hero of the Year (2016) – Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit
  HD
  DC Super Hero Girls: Hero of the Year (2016) – Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit
  Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit Dublim Shqip Njihuni me superheroinat me të guximshme... Do ti gjeni të gjitha bashkë në një film... Po kush do të jetë heroina e vitit?
  Image DC Super Hero Girls: Hero of the Year (2016) – Vajzat Superheroina: Heroina e Vitit
 • Open Season: Scared Silly – Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken

  Image Open Season: Scared Silly (2015) – Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken
  HD
  Open Season: Scared Silly (2015) – Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken
  Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken Dublim Shqip Eliot, Bag dhe kafshët gazmore rikthehen me një aventurë shumë komike! Për të mbyllur stinën e rihapur të gjuetisë, kafshët duhet të përballen me frikën e tyre dhe të gjejnë një kafshë misterioze, që po shkakton panik....
  Image Open Season: Scared Silly (2015) – Stina e Gjuetise 4: Të Mundësh Friken
 • Toro

  Image Toro (2016)
  HD
  Toro (2016)
  Një ish mashtrues duhet t'i kthehet zakoneve të vjetra për të shpëtuar vëllanë e madh dhe mbesën nga ish bosi i tij...
  Image Toro (2016)
 • The Handmaiden

  Image The Handmaiden (2016)
  HD
  The Handmaiden (2016)
  Një hajdute punësohet si një shërbëtore për një vajzë të pasur dhe ajo është pjesë e një komploti për të përfituar pasurinë e saj.
  Image The Handmaiden (2016)
 • Quo vado?

  Image Quo vado? (2016)
  HD
  Quo vado? (2016)
  Keko ka lindur në një qytet të vogël, por të privilegjuar, të Italisë dhe ka një punë fikse në zyrë. Kur qeveria vendos të bëjë një reformë për shkurtimin e vendeve të punës, Keko është i detyruar të pranojë kushtet që përkeqësohen.
  Image Quo vado? (2016)
 • Compulsion +18

  Image Compulsion (2016) +18
  HD
  Compulsion (2016) +18
  Pas një zënke me të dashurin e saj, një romanciere e suksesshme fillon turneun e librit të saj në Evropë ku takohet me ishin e saj dhe shoqen e tij, me të cilën ajo bie në dashuri. Më pas ata marrin pjesë në një festë të një kulti të rrezikshëm.
  Image Compulsion (2016) +18