Viti: 2016

 • The Escort

  Image The Escort (2015)
  HD
  The Escort (2015)
  I dëshpëruar për një histori të mirë, një gazetar i fiksuar pas seksit futet në botën e një Eskorte të klasit të lartë kur fillon të ndjekë një prostitutë të diplomuar në Standford.
  Image The Escort (2015)
 • The Possession Experiment

  Image The Possession Experiment (2016)
  HD
  The Possession Experiment (2016)
  Kur një student nis një projekt për shkollë mbi eksorcizmin ai zbulon një anë të jetës së tij që i ishte fshehur.
  Image The Possession Experiment (2016)
 • The Mountain II a.k.a The Dag 2

  Image The Mountain II (2016) a.k.a The Dag 2
  HD
  The Mountain II (2016) a.k.a The Dag 2
  Mali 2 tregon historinë e një grupi forcash speciale klandestinë te quajtur "Prurësi i Stuhisë'. Bekiri dhe Oguzi, shokë të ngushtë, janë rregjistruar në trajnimin e famshëm të forcave speciale turke. Misioni i tyre fillon pas gjashtë vjetësh dhe është një mision shpëtimi në zonën më të rrezikshme në Irak.
  Image The Mountain II (2016) a.k.a The Dag 2
 • The Dragon Spell – Magjia e Dragoit

  Image The Dragon Spell (2016) – Magjia e Dragoit
  HD
  The Dragon Spell (2016) – Magjia e Dragoit
  Magjia e Dragoit Dublim Shqip Në një vend magjik, ku dikur mbizotëronin dragonj të këqinj, jeton një djalë i vogël - i cili do të bëhet me cdo kusht 'hero'. Dhe për të realizuar ëndrrën e tij, ai do të zgjojë nga gjumë dragoin më të frikshëm.
  Image The Dragon Spell (2016) – Magjia e Dragoit
 • Marauders

  Image Marauders (2016)
  HD
  Marauders (2016)
  Pas një grabitjeje banke FBI vihet në ndjekje të një grupi të përgatitur. Gjatë hetimeve fakte të tjera dalin në pah.
  Image Marauders (2016)
 • Skubi Du: Misteri në Ring 2 Dubluar ne shqip

  Image Skubi Du: Misteri në Ring 2 Dubluar ne shqip
  HD
  Skubi Du: Misteri në Ring 2 Dubluar ne shqip
  Është pedale në metal si Scooby-Doo, Shaggy dhe ekipi bandë me superstarët e WWE në këtë film hi-oktan, origjinale! Kur Scooby dhe Mystery Inc. do të vizitojnë një konkurrencë garash jashtë rrugës, nuk ka kohë që ngjarjet e çuditshme të fillojnë të ndodhin. Një vrapues fantazmë misterioz, i njohur vetëm si Inferno, po shkakton kaos dhe është i vendosur të…
  Image Skubi Du: Misteri në Ring 2 Dubluar ne shqip
 • The Last King aka Birkebeinerne

  Image The Last King aka Birkebeinerne (2016)
  HD
  The Last King aka Birkebeinerne (2016)
  Në vitin 1206 Norvegjia është e pushtuar nga lufta civile. Djali jetim jashtë martese i mbretit, Hakon Hakonsson, të cilin e do të vdekur gjysma e mbretërisë, ruhet fshehurazi nga dy burra. Një histori që ndryshoi të ardhmen e vendit.
  Image The Last King aka Birkebeinerne (2016)
 • Sarrainodu

  Image Sarrainodu (2016)
  HD
  Sarrainodu (2016)
  Gana, një ish-ushtarak, lufton kundër njerëzve të korruptuar dhe të pasur, që i shpëtojnë dënimit të ligjit. Ai është shpresa e vetme e njerëzve kundër kriminelit të mbështetur nga babai i tij kryeministër, që vret brutalisht të gjithë ata që i zënë rrugën marrëveshjeve të tij të pista.
  Image Sarrainodu (2016)
 • London Has Fallen

  Image London Has Fallen (2016)
  HD
  London Has Fallen (2016)
  Në Londër për funeralin e Kryeministrit, Mike Banning zbulon një komplot për të vrarë të gjithë udhëheqësit e botës që marrin pjesë ne të.
  Image London Has Fallen (2016)
 • Tallulah

  Image Tallulah (2016)
  HD
  Tallulah (2016)
  E dëshpëruar për të hequr qafe fëmijën e saj të vogël, një shtëpiake prej Manhatan-it punëson një të panjohur për tu kujdesur për të dhe situata precipiton më keq se ç'mund ta imagjinojë.
  Image Tallulah (2016)
 • Re: Born

  Image Re: Born (2016)
  HD
  Re: Born (2016)
  Një ushtar i maskuar legjendar me një të shkuar misterioze vendos të çlirojë edhe njëherë bishën brenda vetes për të luftuar për ata që do.
  Image Re: Born (2016)
 • It’s Only the End of the World

  Image It’s Only the End of the World (2016)
  HD
  It’s Only the End of the World (2016)
  Luisi, një shkrimtar shumë i sëmurë, kthehet në familjen e tij pas një mungese të gjatë, për t'u thënë atyre që është pranë vdekjes.
  Image It’s Only the End of the World (2016)
 • Barbi dhe Motrat e saj në kërkim të Qenushëve

  Image Barbi dhe Motrat e saj në kërkim të Qenushëve (2017)
  HD
  Barbi dhe Motrat e saj në kërkim të Qenushëve (2017)
  Barbi, motrat e saj dhe qenushët e tyre shkojnë në një ishull tropikal për një garë kërcimi. Por kur ato vendosin të bëjnë një ndalesë të shpejtë në një festival me kuaj, qenushët humbin dhe tani ato duhet të bëjnë të pamundurën për të gjetur miqtë e tyre më të mirë.
  Image Barbi dhe Motrat e saj në kërkim të Qenushëve (2017)
 • Barbie: Star Light Adventure – Barbi: Aventurë në Hapësirë

  Image Barbie: Star Light Adventure (2016) – Barbi: Aventurë në Hapësirë
  HD
  Barbie: Star Light Adventure (2016) – Barbi: Aventurë në Hapësirë
  Barbi: Aventurë në Hapësirë Dublim Shqip Barbi, është një princeshë e hapësirës që fluturon sa nga një planet në tjetrin e shoqëruar në çdo hap nga kafsha e saj Papkorn. Por një ditë gjithçka ndryshon, pasi yjet po humbasin shkëlqimin e tyre dhe Barbi duhet të ndërmarrë një aventurë të jashtëzakonshme për të bashkuar forcat me një skuadër speciale dhe…
  Image Barbie: Star Light Adventure (2016) – Barbi: Aventurë në Hapësirë
 • The Little Prince – Princi i Vogël

  Image The Little Prince (2015) – Princi i Vogël
  HD
  The Little Prince (2015) – Princi i Vogël
  Princi i Vogël Dublim Shqip Një vajzë e vogël jeton në një botë tepër për të rritur me mamanë e saj, e cila përpiqet ta përgatisë për të ardhmen. Komshiu i saj Aviatori, i prezanton asaj një botë ku çdo gjë është e mundur, botën e Princit të vogël.
  Image The Little Prince (2015) – Princi i Vogël
 • Monkey King: Hero Is Back – Mbreti majmun: Heroi u kthye

  Image Monkey King: Hero Is Back (2015) – Mbreti majmun: Heroi u kthye
  HD
  Monkey King: Hero Is Back (2015) – Mbreti majmun: Heroi u kthye
  Mbreti majmun: Heroi u kthye Dublim Shqip Kjo është legjenda e luftëtarit më të fortë 'Mbretit Majmun', i cili ka 500-të vite i bllokuar në një malë. Një djalë, do ta gjejë rastësisht dhe do ta clirojë. Mes tyre do të lind një miqësi e sinqertë dhe sëbashku ata do shpëtojnë botën.
  Image Monkey King: Hero Is Back (2015) – Mbreti majmun: Heroi u kthye
 • Quackerz – Aventurat e Rosakëve

  Image Quackerz (2016) – Aventurat e Rosakëve
  HD
  Quackerz (2016) – Aventurat e Rosakëve
  Aventurat e Rosakëve Dublim Shqip Filmi i animuar flet për betejën midis rosakëve dhe njerëzve për një vend poshtë diellit.
  Image Quackerz (2016) – Aventurat e Rosakëve
 • Kubo and the Two Strings – Kubo dhe 2 Mjetet Magjike

  Image Kubo and the Two Strings (2016) – Kubo dhe 2 Mjetet Magjike
  HD
  Kubo and the Two Strings (2016) – Kubo dhe 2 Mjetet Magjike
  Kubo dhe 2 Mjetet Magjike Dublim Shqip Një djalosh i ri që quhet Kubo, duhet të gjejë një parzmore magjike, të veshur dikur nga i ati tij, për të mposhtur një shpirt hakmarrës nga e shkuara.
  Image Kubo and the Two Strings (2016) – Kubo dhe 2 Mjetet Magjike
 • Sing Dublim Shqip

  Image Sing (2016) Dublim Shqip
  HD
  Sing (2016) Dublim Shqip
  Një koala i cili drejton një teatër, do të krijojë një konkurs këndimi për ta shpëtuar atë nga falimentimi, por planet nuk i shkojnë ashtu siç ai i kishte planifikuar.
  Image Sing (2016) Dublim Shqip
 • Foolish Plan

  Image Foolish Plan (2016)
  HD
  Foolish Plan (2016)
  Plani i çmendur Një burrë dhe gruaja e tij futen në një borxh të madh në lojëra fati dhe pastaj aksidentalisht përfshihen në një garë me disa gangsterë për të marrë një pasqyrë magjike.
  Image Foolish Plan (2016)
 • The Red Thread +18 aka El Hilo Rojo

  Image The Red Thread (2016) +18 aka El Hilo Rojo
  HD
  The Red Thread (2016) +18 aka El Hilo Rojo
  Fijet e kuqe të fatit janë të padukshme dhe lidhin dy njerëz të destinuar për t'u takuar me njeri-tjetrin. Një tregtar vere takohet me një stjuardesë gjatë një udhëtimi me avion, një puthje jepet, por fati i largon nga njeri-tjetri. Pas shtatë vjetësh ata takohen rastësisht dhe pasioni i lënë përgjysmë nuk është shuar akoma...
  Image The Red Thread (2016) +18 aka El Hilo Rojo
 • Nina

  Image Nina (2016)
  HD
  Nina (2016)
  Historia e muzikantes së xhazit dhe pianistes klasike Nina Simone, ngritja e saj në famë dhe marrëdhëniet me menaxherin e saj Klifton Henderson.
  Image Nina (2016)