Viti: 2016

 • Throne of Elves – Froni i Elfave

  Image Throne of Elves (2016) – Froni i Elfave
  HD
  Throne of Elves (2016) – Froni i Elfave
  Froni i Elfave Dublim Shqip Në botën mitike të Elfëve, Altera, një betejë epike shpaloset midis Princeshës Lia dhe Elfit të Errët Elena, e cila ka marrë nën zotërim një kristal të fuqishëm që i jep autoritet të plotë mbi të gjithë Alterën.
  Image Throne of Elves (2016) – Froni i Elfave
 • Strangled

  Image Strangled (2016)
  HD
  Strangled (2016)
  Bazuar në ngjarje të vërteta. (Filmi përmban skena të rënda vrasjesh dhe lakuriqësie) Ngjarjet, në trillerin psikologjik zhvillohen në Hungarinë provinciale të viteve '60, kur një sërë vrasjesh të egra trondisin qytetin e vogël të Martfusë. Një vrasës psikotik vazhdon të vrasë gra të reja, ndërsa një i pafajshëm dënohet për një krim që nuk e ka kryer kurrë. Nën…
  Image Strangled (2016)
 • West of Her

  Image West of Her (2016)
  HD
  West of Her (2016)
  Dy të rinj, marrin pjesë në një projekt gueril rruge, me anë të së cilës udhëtojnë gjithë vendin në kërkim të lidhjeve dhe përgjigjeve të pyetjeve më të rëndësishme të jetës.
  Image West of Her (2016)
 • Içerde – I Infiltruari

  Image Içerde – I Infiltruari
  HD
  Içerde – I Infiltruari
  Edhe pse dy vëllezër janë plotësisht të ndarë nga njëri tjetri pas burgosjes së babait të tyre dhe grabitjes se vëllait të tyre binjak, ata takohen rastësisht vite më pas kur të dy vendosin të futen në akademinë e policisë.
  Image Içerde – I Infiltruari
 • Frontier Sezoni 3

  Image Frontier Sezoni 3
  HD
  Frontier Sezoni 3
  Lufta kaotike dhe e dhunshme për të kontrolluar pasurinë dhe fuqinë në tregtinë e leshit të Amerikës së Veriut në fund të shekullit të 18-të në Kanada. Thënë nga këndvështrime të shumëfishta, Frontier zhvillohet në një botë ku negociatat e biznesit mund të zgjidhen me zënka trup më trup, dhe ku marrëdhëniet delikate midis fiseve vendase dhe Evropianëve mund të…
  Image Frontier Sezoni 3
 • White Lily +18

  Image White Lily (2016) +18
  HD
  White Lily (2016) +18
  KUJDES, FILMI NDALOHET PËR SHIKUES NËN MOSHEN 18 VJEÇ! PËRMBAN SKENA TË FORTA EROTIKE! Një instruktore në një punishte argjili ka ndjenja për mësuesen e saj, të cilës i ka premtuar se do pranojë çdo gjë. Por kur një djalë i pashëm jeton me ta, lidhja e tyre do të trazohet...
  Image White Lily (2016) +18
 • Slack Bay

  Image Slack Bay (2016)
  HD
  Slack Bay (2016)
  Në verën e 1910-ës, dy detektivë bëhen pjesë të një çështjeje, e cila përfshin shumë zhdukje misterioze të disa pushuesve në gjirin e Shanelit, Francë. Çështja fillon dhe ndërlikohet, me ardhjen në skenë të një lundërtari të ri dhe një fëmije nga radhët e aristokracisë. Dy të fundit krijojnë një marrëdhënie dashurie midis tyre, gjë që sfidon mentalitetin e njerëzve…
  Image Slack Bay (2016)
 • The Red Maple Leaf

  Image The Red Maple Leaf (2016)
  HD
  The Red Maple Leaf (2016)
  Një detektiv, që po vuan thellësisht humbjen tragjike të gruas dhe së bijës, caktohet kryehetues për gjetjen e vajzës së rrëmbyer të ambasadorit të SHBA-së në Kanada. Vendosmëria për ta gjetur me çdo kusht adoleshenten e humbur në mënyrë misterioze, do ta vërë përballë të papriturave të paparashikueshme...
  Image The Red Maple Leaf (2016)
 • The Salesman

  Image The Salesman (2016)
  HD
  The Salesman (2016)
  Ndërkohë që një çift punon në shfaqjen "Vdekja e shitësit" gruaja e një mësuesi sulmohet në shtëpinë e saj të re. Burri është i vendosur të kërkojë dhe gjejë autorin e krimit për traumën e gruas.
  Image The Salesman (2016)
 • Ice Age: Collision Course – Epoka e Akullnajave: Kursi i Përplasjes

  Image Ice Age: Collision Course (2016) – Epoka e Akullnajave: Kursi i Përplasjes
  HD
  Ice Age: Collision Course (2016) – Epoka e Akullnajave: Kursi i Përplasjes
  Epoka e Akullnajave: Kursi i Përplasjes (2016) Dublim Shqip Ndjekja epike që Scrat i bën frutit të pakapshëm të lisit e katapulton atë jashtë Tokes, ku ai aksidentalisht nis një seri ngjarjesh kozmike, të cilat transformojnë dhe kërcënojnë planetin. Për të shpëtuar veten nga rreziku, Manny, Sid, Diego dhe pjesa e mbetur e tufës lejnë shtëpitë e tyre dhe nisin…
  Image Ice Age: Collision Course (2016) – Epoka e Akullnajave: Kursi i Përplasjes
 • The Untamed 18+

  Image The Untamed (2016) 18+
  HD
  The Untamed (2016) 18+
  Nje çift me probleme martesore gjejne nje meteor, duke u perballur me nje krijese misterioze. Jetet e tyre permbysen nga zbulimi i kesaj krijese qe eshte burim i kenaqesise por dhe i shkaterrimit.
  Image The Untamed (2016) 18+
 • The Young Offenders

  Image The Young Offenders (2016)
  HD
  The Young Offenders (2016)
  Dy djem adoleshentë pedalojnë 160 kilometra me bicikleta të vjedhura për të gjetur një sasi kokaine me vlerë 7 milion euro. Bazuar në ngjarjen e vërtetë në Irlandë në vitin 2007 ku u zbulua një sasi droge me vlerë 440 milion euro.
  Image The Young Offenders (2016)
 • A Wish For Christmas

  Image A Wish For Christmas (2016)
  HD
  A Wish For Christmas (2016)
  Sara Tomas është tipi i femrës që preferon të qëndrojë jashtë vëmendjes në punë, por kur ideja e saj e madhe për iniciativën e Krishtlindjeve vidhet, ajo i shpreh një dëshirë Babagjyshit që më në fund të ketë kurajë të ngrihet për veten e saj. Babagjyshi ia plotëson dëshirën, por vetëm për 48 orë. Teksa minutat kalojnë, Sara duhet të…
  Image A Wish For Christmas (2016)
 • Das Tagebuch der Anne Frank

  Image Das Tagebuch der Anne Frank (2016)
  HD
  Das Tagebuch der Anne Frank (2016)
  Në vitin 1940 Gjermania pushtoi Holandën dhe së shpejti filluan të aplikojnë ligje anti-hebrenjve. Ana Frank shkruajti në ditarin e saj çdo gjë që i ndodhi familjes së saj gjatë dy viteve të fshehur në errësirë.
  Image Das Tagebuch der Anne Frank (2016)
 • New Life

  Image New Life (2016)
  HD
  New Life (2016)
  Beni njihet me Avën që në moshën shtatë vjeçe. Teksa rriten së bashku në sezonet e jetës, një tragjedi do i lërë të ardhmet e tyre në udhëkryq...
  Image New Life (2016)
 • Stranger Things Sezoni 3

  Image Stranger Things Sezoni 3
  HD
  Stranger Things Sezoni 3
  Kur një djalë i ri zhduket, një qytet i vogël zbulon një mister që përfshin eksperimente sekrete, forca të tmerrshme mbinatyrore dhe një vajzë të vogël të çuditshme.
  Image Stranger Things Sezoni 3
 • Stranger Things Sezoni 2

  Image Stranger Things Sezoni 2
  HD
  Stranger Things Sezoni 2
  Kur një djalë i ri zhduket, një qytet i vogël zbulon një mister që përfshin eksperimente sekrete, forca të tmerrshme mbinatyrore dhe një vajzë të vogël të çuditshme.
  Image Stranger Things Sezoni 2
 • Stranger Things Sezoni 1

  Image Stranger Things Sezoni 1
  HD
  Stranger Things Sezoni 1
  Kur një djalë i ri zhduket, një qytet i vogël zbulon një mister që përfshin eksperimente sekrete, forca të tmerrshme mbinatyrore dhe një vajzë të vogël të çuditshme.
  Image Stranger Things Sezoni 1
 • Viking

  Image Viking (2016)
  HD
  Viking (2016)
  Rusi, fundi i shekullit të 10-të. Pas vdekjes së të atit, princi i ri, Vladimiri i Novgorodit, detyrohet të mërgojë larg shtëpisë së tij, nëpër Detin e Ngrirë.
  Image Viking (2016)
 • The Son of Joseph

  Image The Son of Joseph (2016)
  HD
  The Son of Joseph (2016)
  E ëma e Vinsentit ka refuzuar gjithmonë t'i tregojë identitetin e të atit. Por, më në fund ai mëson, se ka baba një botues parisien egoist dhe cinik, Oskar Pormenor.
  Image The Son of Joseph (2016)
 • The History of Love

  Image The History of Love (2016)
  HD
  The History of Love (2016)
  Historia e një libri të humbur prej kohësh i cili rishfaqet në mënyrë të mistershme dhe lidh një burrë të moshuar në kërkim të djalit të tij me një vajzë e cila mundohet të gjejë një kurë për vetminë e nënës së saj.
  Image The History of Love (2016)
 • The Rendezvous

  Image The Rendezvous (2016)
  HD
  The Rendezvous (2016)
  Rejçëll, një doktoreshë çifute-amerikane dhe Xhejku, një burokrat qeverie arabo-amerikan, ndërmarrin një mision në Lindjen e Mesme duke u munduar të zgjidhin vdekjen e mistershme të vëllait të Rejçëllit, i cili ishte gjurmues thesaresh.
  Image The Rendezvous (2016)
 • Master of the Drunken Fist: Beggar So

  Image Master of the Drunken Fist: Beggar So (2016)
  HD
  Master of the Drunken Fist: Beggar So (2016)
  Për shkak të një komploti, i pasuri So Chan humbet gjithçka por shpëtohet nga Sekti i Lypësve. Ai mëson artin marcial shekullor - Grushti i Dehur, për të mundur një njeri që e futi në kurth.
  Image Master of the Drunken Fist: Beggar So (2016)
 • Birth of the Dragon

  Image Birth of the Dragon (2016)
  HD
  Birth of the Dragon (2016)
  Filmi Lindja e Dragoit është një rikthim modern i filmit klasik të Brus Lisë dhe rolin që ka luajtur në San Francisko në vitet '60. I frymëzuar nga beteja epike mes Brus Lisë dhe mjeshtrit të Kung Fusë Uong Xhek Man, beteja që i dha jetë një legjende.
  Image Birth of the Dragon (2016)