Viti: 2016

 • Found Footage 3D

  Image Found Footage 3D (2016)
  HD
  Found Footage 3D (2016)
  Një grup njerëzish të cilët po xhirojnë një film horror bazuar në filmime të gjetura, gjenden vetë brenda një situate të tillë pasi një qenie e ligë hyn në filmimet e tyre.
  Image Found Footage 3D (2016)
 • Maudie

  Image Maudie (2016)
  HD
  Maudie (2016)
  Një grua e sëmurë me artrit punon si pastruese, ndërkohë ajo mpreh aftësitë si artiste dhe me kohën bëhet një figurë e dashur në komunitet...
  Image Maudie (2016)
 • Office Christmas Party

  Image Office Christmas Party (2016)
  HD
  Office Christmas Party (2016)
  Kur motra e tij, strikte, presidente e kompanisë, e kërcënon se do t'i mbyllë filialin, Klei organizon një festë madhështore Krishtlindjesh që të joshë një klient të madh dhe ta shpëtojë atë (degën). Gjërat fillojnë e përkeqësohen kur festa merr një rrjedhë tjetër.
  Image Office Christmas Party (2016)
 • Cold Moon

  Image Cold Moon (2016)
  HD
  Cold Moon (2016)
  Disa vrasje të mistershme, të lidhura me njëra tjetrën, ndodhin në një fshat të vogël. Sherifi përpiqet ta zbuloj vrasësin, por ai është gjithmonë një hap përpara.
  Image Cold Moon (2016)
 • Sniper: Special Ops

  Image Sniper: Special Ops (2016)
  HD
  Sniper: Special Ops (2016)
  Një grup forcash speciale ushtarake, drejtuar nga rreshteri Vik Mosbi me një snajper ekspert, rreshterin Xheik Shandler, gjatë një misioni special dërgohen në një fshat të largët të Afganit për të shpëtuar një deputet amerikan që mbahet peng nga talebanët.
  Image Sniper: Special Ops (2016)
 • Finding Dory – Në Kërkim të Dorit

  Image Finding Dory (2016) – Në Kërkim të Dorit
  HD
  Finding Dory (2016) – Në Kërkim të Dorit
  Në Kërkim të Dorit (2016) Dublim Shqip Dori është ribashkuar me miqtë e saj Nemon dhe Marlinin në kërkim të përgjigjeve për të kaluarën e saj. Çfarë mund të kujtojë ajo? Kush janë prindërit e saj? Dhe ku mësoi të flasë gjuhën e balenës?
  Image Finding Dory (2016) – Në Kërkim të Dorit
 • Wolf Mother

  Image Wolf Mother (2016)
  HD
  Wolf Mother (2016)
  Një prostitutë, dikur një yll i Hollivudit dhe një hajdut i dështuar vendosin të kryejnë bashkë një vepër të mirë para se t'i japin lamtumirën kësaj bote që tashme për ta nuk mund t'u ofrojë më shumë.
  Image Wolf Mother (2016)
 • Throne of Elves

  Image Throne of Elves (2017)
  HD
  Throne of Elves (2017)
  Në botën mitike të Elfëve, Altera, një betejë epike shpaloset midis Princeshës Lia dhe Elfit të Errët Elena, e cila ka marrë nën zotërim një kristal të fuqishëm që i jep autoritet të plotë mbi të gjithë Alterën.
  Image Throne of Elves (2017)
 • Infinity Chamber

  Image Infinity Chamber (2016)
  HD
  Infinity Chamber (2016)
  Një njeri i burgosur në një qeli që kontrollohet nga një sistem kompjuterik, duhet të gjej një mënyrë për t'u arratisur nga aty dhe t'i bashkohet botës reale, e cila mund të mos ekzistojë më.
  Image Infinity Chamber (2016)
 • The Limehouse Golem

  Image The Limehouse Golem (2016)
  HD
  The Limehouse Golem (2016)
  Qyteti i Londrës është frikësuar nga një vrasës serial i quajtur Golemi i Limehouse, duke lënë mesazhe të fshehta të shkruara me gjakun e viktimave të tij. Me rritjen e presionit publik, rajoni i Skocisë ia cakton çështjen inspektorit Kilder, një detektiv i kalitur me një të kaluar të trazuar dhe një dyshim të heshtur. I ballafaquar me një listë…
  Image The Limehouse Golem (2016)
 • Anti Matter

  Image Anti Matter (2016)
  HD
  Anti Matter (2016)
  Ana, një studente e Oksfordit, e gjen veten në pamundësi të krijimit të kujtimeve të reja si pasojë e një eksperimenti kalimi nëpërmjet një vrime krimbi. Filmi ndjek përpjekjet e saj të dëshpëruara për të kuptuar ç'po ndodh dhe se kush apo çfarë fshihet pas horrorit që ajo po përjeton.
  Image Anti Matter (2016)
 • Luck-Key

  Image Luck-Key (2016)
  HD
  Luck-Key (2016)
  Një vrasës me pagesë pëson një aksident dhe humb kujtesën. Kur zgjohet, ndërron identitetin me një aktor të ri dhe të varfër.
  Image Luck-Key (2016)
 • Nitro Rush

  Image Nitro Rush (2016)
  HD
  Nitro Rush (2016)
  Gjejmë Maksin në burg, pas humbjes së gruas së tij të re. Kur mëson se djali i tij Theo është punësuar nga një organizatë kriminale, Maxi do rrezikojë gjithçka për ta shpëtuar. Ndjekjet e tij me makina dhe aftësitë atletike provojnë të jenë shumë të vlefshme.
  Image Nitro Rush (2016)
 • Plan de fuga

  Image Plan de fuga (2016)
  HD
  Plan de fuga (2016)
  Një grup famëkeq nga Rusia marrin një ekspert hajdut që t'iu vijë në ndihme të sulmojnë një bankë.
  Image Plan de fuga (2016)
 • Boys in the Trees

  Image Boys in the Trees (2016)
  HD
  Boys in the Trees (2016)
  Në Hallouinin e 1997-s, dy adoleshentë patinatorë, të ndarë fillojnë një udhëtim jo reale në kujtimet, ëndrrat dhe frikërat e tyre.
  Image Boys in the Trees (2016)
 • Lowriders

  Image Lowriders (2016)
  HD
  Lowriders (2016)
  Një artist i ri rruge në Los Anxhelosin jugor e gjen veten midis fiksimit te babait te tij për kulturën e makinave "Lowrider", vëllait të sapo liruar nga burgu dhe nevojës se tij për të treguar veten...
  Image Lowriders (2016)
 • Bitcoin Heist

  Image Bitcoin Heist (2016)
  HD
  Bitcoin Heist (2016)
  Për të kapur hajdutin më të kërkuar në botë, një agjente e Interpolit mbledh një ekip me hakerat më të mirë për të planifikuar vjedhjen e fundit të kripto-monedhës.
  Image Bitcoin Heist (2016)
 • Dance Camp

  Image Dance Camp (2016)
  HD
  Dance Camp (2016)
  Kur Hanteri dërgohet në një kamp kërcimi, njihet me vajzën e ëndrrave të tij dhe së bashku mundohen të mundin rivalin e tyre Lens në garën që zhvillohet në kamp.
  Image Dance Camp (2016)
 • Hypersomnia 18+

  Image Hypersomnia (2016) 18+
  HD
  Hypersomnia (2016) 18+
  Një aktore e re që bën prova për një dramë rreth trafikimit njerëzor fillon të përjetojë skena të tmerrshme që mund të jenë ëndrra... ose një realitet i alternuar.
  Image Hypersomnia (2016) 18+
 • A Family Man

  Image A Family Man (2016)
  HD
  A Family Man (2016)
  Një këshilltar biznesi jeta e të cilit lidhet me mbylljet e marrëveshjeve në një treg ku më i zoti mbijeton, do të përballet me rivalin e tij më të fortë për një pozicion në kompani, por nga ana tjetër duhet të përballet dhe me nevojat familjare...
  Image A Family Man (2016)
 • Elle +18

  Image Elle (2016) +18
  HD
  Elle (2016) +18
  Një grua e suksesshme në biznes bie në kurthin e një loje si macja me miun teksa ndjek njeriun me maskë që e përdhunoi.
  Image Elle (2016) +18
 • City of Tiny Lights

  Image City of Tiny Lights (2016)
  HD
  City of Tiny Lights (2016)
  Në metropolin e Londrës moderne, të tejmbushur, një rast në dukje i pastër, i një personi të zhdukur çon një hetues privat në një botë të rrezikshme të fanatizmit fetar dhe intrigës politike.
  Image City of Tiny Lights (2016)