Viti: 2017

 • S.M.A.R.T. Chase aka The Shanghai Job

  Image S.M.A.R.T. Chase (2017) aka The Shanghai Job
  HD
  S.M.A.R.T. Chase (2017) aka The Shanghai Job
  Një agjent sigurie privat i pazotë duhet të shoqërojë një antike të çmuar Kineze jashtë Shanghait, por rrugës i ngrihet një pritë...
  Image S.M.A.R.T. Chase (2017) aka The Shanghai Job
 • The Beyond

  Image The Beyond (2018)
  HD
  The Beyond (2018)
  Disa astronautë të modifikuar gjenetikisht me sisteme robotike të avancuara nisen në një mision drejt një vrime të zezë të zbuluar së fundmi e njohur si Boshllëku. Kur misioni merr një kthesë të papritur, agjencia duhet të zbulojë se me çfarë u ndeshën astronautët në atë udhëtim...
  Image The Beyond (2018)
 • Papillon

  Image Papillon (2018)
  HD
  Papillon (2018)
  I dënuar në mënyrë të gabuar për vrasje, Henri Charriere formon një marrëdhënie të fortë me shokun e burgut dhe falsifikuesin e dënuar Luis Dega, në një përpjekje për të shpëtuar nga një koloni penale famëkeqe në Ishullin e Djallit.
  Image Papillon (2018)
 • Burn Out

  Image Burn Out (2017)
  HD
  Burn Out (2017)
  Toni punon në një magazinë, por është i apasionuar pas motorit dhe më në fund, ka një mundësi për t’u bërë profesionist. Por Lejla, ish-gruaja dhe nëna e djalit të tij, është në borxhe me disa mafiozë. Për të ndihmuar atë, Toni do të duhet të rrezikojë jetën dhe pasionin...
  Image Burn Out (2017)
 • Kiss and Cry

  Image Kiss and Cry (2017)
  HD
  Kiss and Cry (2017)
  Një dramë romantike bazuar në historinë e Karli Alisonit, një patinatore dhe këngëtare premtuese në moshën 18-vjeçare, e cila luftoi kundër një sarkome të tipit të rrallë.
  Image Kiss and Cry (2017)
 • The Take Down

  Image The Take Down (2017)
  HD
  The Take Down (2017)
  Xhekut, një vrasës me pagesë nga Londra i jepet mundësia për t'iu kthyer jetës normale me të bijën.Ai duhet të garojë me kohën për të shpëtuar të bijën dhe për të vrarë shënjestrën e tij.
  Image The Take Down (2017)
 • The Looming Storm

  Image The Looming Storm (2017)
  HD
  The Looming Storm (2017)
  Një burrë i pushuar nga puna nga një fabrikë çeliku është i vendosur të ndjekë me vendosmëri një vrasës serial në një qytet të vogël në Kinë...
  Image The Looming Storm (2017)
 • Reinos +18

  Image Reinos (2017) +18
  HD
  Reinos (2017) +18
  KUJDES: FILMI KËSHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! KA DISA SKENA EROTIKE! Filmi tregon njohjen e dy studentëve dhe vështrirësitë e jetesës që ndikon në lidhjen e tyre të brishtë...
  Image Reinos (2017) +18
 • Qarib Qarib Single

  Image Qarib Qarib Single (2017)
  HD
  Qarib Qarib Single (2017)
  Yogi dhe Jaya kanë personalitete krejtësisht të kundërta. Ata takohen nëpërmjet një aplikacioni takimesh. Një takim i thjeshtë kthehet në shumë më shumë kur ata ndërmarrin një udhëtim për në Rishikesh.
  Image Qarib Qarib Single (2017)
 • 1987: When the Day Comes

  Image 1987: When the Day Comes (2017)
  HD
  1987: When the Day Comes (2017)
  Në vitin 1987, Koreja është nën një regjim shtypës ushtarak. Marrja në pyetje e paligjshme dhe vdekja e një studenti ndezin qytetarët e thjeshtë për të luftuar për të vërtetën dhe për të sjellë drejtësi.
  Image 1987: When the Day Comes (2017)
 • Bodied

  Image Bodied (2018)
  HD
  Bodied (2018)
  Film i prodhuar nga Eminem : Një student i zakonshëm gjen sukses dhe bën nam në betejat e rrepit pasi mbrojtja e një detyre rreth tyre kthehet në fiksim për të konkurruar...
  Image Bodied (2018)
 • Unknown Soldier

  Image Unknown Soldier (2017)
  HD
  Unknown Soldier (2017)
  "Ushtari i panjohur" përfaqëson sakrificën ë ushtarëve finlandez për të fituar luftën kundër Rusisë.
  Image Unknown Soldier (2017)
 • Zilla and Zoe

  Image Zilla and Zoe (2017)
  HD
  Zilla and Zoe (2017)
  Për të fituar konkursin e ëndrrave të saj, Zoi do të duhet të kthejë dasmën e motrës së saj në një film horror.
  Image Zilla and Zoe (2017)
 • The End of the F***ing World Sezoni 2

  Image The End of the F***ing World Sezoni 2
  HD
  The End of the F***ing World Sezoni 2
  Xhejms është 17 vjeç dhe është mjaft i sigurt se është një psikopat. Alisa, gjithashtu 17 vjeç, është vajza e re e lezetshme dhe me humor në shkollë. Të dy krijojnë një lidhje dhe ajo e bind atë të fillojë një udhëtim në kërkim të babait të saj të vërtetë.
  Image The End of the F***ing World Sezoni 2
 • The End of the F***ing World Sezoni 1

  Image The End of the F***ing World Sezoni 1
  HD
  The End of the F***ing World Sezoni 1
  Xhejms është 17 vjeç dhe është mjaft i sigurt se është një psikopat. Alisa, gjithashtu 17 vjeç, është vajza e re e lezetshme dhe me humor në shkollë. Të dy krijojnë një lidhje dhe ajo e bind atë të fillojë një udhëtim në kërkim të babait të saj të vërtetë.
  Image The End of the F***ing World Sezoni 1
 • Realms

  Image Realms (2018)
  HD
  Realms (2018)
  Ngjarjet zhvillohen në Bangkok, Tajlandë. Pas një ndjekjeje nga policia deri në një përplasje të papritur, dy grabitës bankash amerikanë dhe tre pengjet e tyre vendas, strehohen në një vilë të mistershme në pyll. Ndërkohë që kriminelët bëhen gati për lëvizjen e tyre të radhës dhe pengjet mundohen të arratisen, fillojnë të kuptojnë se asnjëri prej tyre s'është i sigurt…
  Image Realms (2018)
 • An Elephant’s Journey

  Image An Elephant’s Journey (2018)
  HD
  An Elephant’s Journey (2018)
  Një djalë jetim i humbur dhe një elefant gjigant do të bëhen një skuadër për të rrëzuar një bandë gjuetarësh elefantësh të jashtëligjshëm.
  Image An Elephant’s Journey (2018)
 • Tater Tot & Patton

  Image Tater Tot & Patton (2017)
  HD
  Tater Tot & Patton (2017)
  Për shkak të disa problemeve personale, Endi vendos të kaloj një periudhë pushimi në fermën e tezes e saj, por ajo e gjen veten duke punuar me bashkëshortin e saj të heshtur dhe grindavec, Eruin. Këta dy njerëz të ndryshëm, secili me shqetësimet e dhe vuajtjet e tij, formojnë një miqësi të çuditshme dhe mbështesin njëri tjetrin në momentet më…
  Image Tater Tot & Patton (2017)
 • Batman vs. Two-Face – Batman kundër Njeriut me dy fytyra

  Image Batman vs. Two-Face (2017) – Batman kundër Njeriut me dy fytyra
  HD
  Batman vs. Two-Face (2017) – Batman kundër Njeriut me dy fytyra
  Batman kundër Njeriut me dy fytyra Dublim Shqip Kur prokurori i Gotamit, Harvi Dent plagoset në një aksident në laborator, Njeriu me dy fytyra fillon një fushatë krimi të pandalshme. Tani Batmani dhe Robini, duhet të zbulojnë identitetin e tij, ndërkohë që përballen edhe me shumë armiq e rreziqe të tjera.
  Image Batman vs. Two-Face (2017) – Batman kundër Njeriut me dy fytyra
 • Çukur Sezoni 2

  Image Çukur Sezoni 2
  HD
  Çukur Sezoni 2
  Gropa me titra shqip Një lagje e rrezikshme, "Gropa", drejtohej nga një familje fisnike mafioze e quajtur Koçovar. Kur familja është në rrezik të humbasë kontrollin e Gropës, djali i tyre më i vogël tani duhet të kthehet në shtëpinë e tij, nga ku nuk mund të shpëtonte kurrë.
  Image Çukur Sezoni 2
 • The Queen of Hollywood Blvd

  Image The Queen of Hollywood Blvd (2017)
  HD
  The Queen of Hollywood Blvd (2017)
  Pronarja e një lokali nate në Los Anxheles përpiqet t’i mbijetoj egërsisë së qytetit dhe të shpëtoj familjen dhe biznesin për të cilin ka sakrifikuar shumë.
  Image The Queen of Hollywood Blvd (2017)
 • What Happened to Monday

  Image What Happened to Monday (2017)
  HD
  What Happened to Monday (2017)
  Në një të ardhme jo shumë të largët kriza e mbipopullimit është bërë një kërcënim për mbijetesën e njerëzimit. Për këtë arsye qeveritë kanë nisur fushatën "Një fëmijë për familje". Në fshehtësi, Terrens Setman, rrit shtatënjaket identike që e bija lind para se të vdesë.
  Image What Happened to Monday (2017)