Viti: 2017

 • Christmas Inheritance

  Image Christmas Inheritance (2017)
  HD
  Christmas Inheritance (2017)
  Për të qenë drejtoresha e përgjithshëme, një trashëgimtare e ardhshme është sfiduar nga babai i saj për t'i dërguar një letër Krishtlindjesh personalisht ish-partnerit të tij në qytetin e tyre të lindjes - duke udhëtuar me autobus, si e panjohur dhe me vetëm 100 dollarë. A do të mësojë ajo diçka nga njerëzit atje?
  Image Christmas Inheritance (2017)
 • Woody Woodpecker

  Image Woody Woodpecker (2017)
  Woody Woodpecker (2017)
  Një zog hiperaktiv kurorëkuq, përfshihet në luftë me një avokat të madh, pasi ky i fundit dëshiron të shkatërrojë shtëpinë e tij në pemë për të ndërtuar një vilë madhështore.
  Image Woody Woodpecker (2017)
 • How to Talk to Girls at Parties

  Image How to Talk to Girls at Parties (2017)
  How to Talk to Girls at Parties (2017)
  Një aliene që po bën një tur në galaksi me llojin e saj takon nje grup të rinjsh në Angli që do ndryshojnë fatin e tyre.
  Image How to Talk to Girls at Parties (2017)
 • Kingsman: The Golden Circle

  Image Kingsman: The Golden Circle (2017)
  HD
  Kingsman: The Golden Circle (2017)
  Pasi zyrat e tyre qendrore janë shkatërruar dhe bota po mbahet peng, udhëtimi i tyre i shpie ata në zbulimin e një organizate aleate spiunësh, në Mbretërinë e Bashkuar. Këto dy organizata elitë ndërkombëtare duhet të bashkohen për të mposhtur armikun e përbashkët.
  Image Kingsman: The Golden Circle (2017)
 • The King

  Image The King (2017)
  HD
  The King (2017)
  Park-Ta-Su lindi në një familje të vështirë. Një ditë ai vendosi të bëhej prokuror. Ai u pranua në një nga universitete më të mira në Korenë e Jugut dhe e arriti ëndrrën e tij. Park-Ta-Su është një nga prokurorët më të mirë edhe pse i ri. Gjithçka ndryshon kur Ta-Su takon Han-Kang-Sikun, prokuror me pushtetin e një mbreti.
  Image The King (2017)
 • Lake Alice

  Image Lake Alice (2017)
  HD
  Lake Alice (2017)
  Familja Tomas shkon te shtëpiza e tyre në pyll, bashkë me vajzën e tyre dhe të dashurin e saj për të festuar Krishtlindjet, por këto mund të jenë Krishtlindjet e tyre të fundit.
  Image Lake Alice (2017)
 • The Prison

  Image The Prison (2017)
  HD
  The Prison (2017)
  Një ish-polic me probleme burgoset për një aksident rrugor. Ai zbulon se i gjithë burgu kontrollohet nga një i burgosur i cili ka ngritur një organizatë kriminale me ndihmën e rojeve që i sigurojnë alibinë...
  Image The Prison (2017)
 • Revolt

  Image Revolt (2017)
  HD
  Revolt (2017)
  Historia e qëndresës së fundit të njerëzimit kundër një pushtimi alien. Në Nairobi, në Afrikën lindore, një ushtar amerikan dhe një mjeke franceze bashkohen për t'i mbijetuar sulmit të alienëve. Lidhja e tyre do të testohet teksa kërkojnë shpëtim në një botë të shkatërruar.
  Image Revolt (2017)
 • Kings

  Image Kings (2017)
  HD
  Kings (2017)
  Milli është një grua e fortë, që përpiqet të mbijetojë në Los Anxhelos me fëmijët e saj të birësuar. Por lufta e saj e vërtetë fillon kur qytetin e pushtojnë trazirat e vrasjes së zezakut Rodni King.
  Image Kings (2017)
 • Walking Out

  Image Walking Out (2017)
  HD
  Walking Out (2017)
  Një adoleshent nga qyteti udhëton në Montana për të gjuajtur me babain e tij. Baba dhe bir luftojnë për t'u afruar, ndërsa një ngjarje në zemër të shkretëtirës ndryshon gjithçka.
  Image Walking Out (2017)
 • The Polka King

  Image The Polka King (2017)
  HD
  The Polka King (2017)
  Këngëtari i famshëm i polkës, i ardhur nga Polonia, vendos të bëhet i famshëm në Amerikë, në vendin e mundësive. Por, gabimet ndjekin njëri-tjetrin dhe ai e gjen veten në mes të një rrëmuje që e ka krijuar vetë. Bazuar në historinë e vërtetë të Jan Levanit, që ngriti një sistem zhvatjeje parash në Amerikë...
  Image The Polka King (2017)
 • Descendants 2

  Image Descendants 2 (2017)
  HD
  Descendants 2 (2017)
  Mali kthehet në Ishullin e të humburve për të gjetur armiken e saj Uman, vajzën e Ursulas që bashkëpunon me Harryn, djalin e Kapitenit Hook dhe Gilin, djalin e Gastonit.
  Image Descendants 2 (2017)
 • Sleeping Beauties +18

  Image Sleeping Beauties (2017) +18
  HD
  Sleeping Beauties (2017) +18
  E zgjuar nga mallkimi, Bukuroshja e fjetur mahnitet me mrekullitë e shekullit të ri. Ajo bie në dashuri me një arkitekt të famshëm që po punon në rindërtimin e kështjellës që jetonte dikur, por zbulon që ka armiq që thurin komplote ndaj saj. Duke iu dorëzuar dëshirave të saj seksuale, Bukuroshja s'mund t'u rezistojë situatave plot epsh me meshkuj dhe…
  Image Sleeping Beauties (2017) +18
 • Dark Sezoni 2

  Image Dark Sezoni 2
  HD
  Dark Sezoni 2
  Një fëmijë i humbur i bën katër familje të kërkojnë ndihmë te njera-tjetra për përgjigje. Ajo që ata nuk mund të imagjinojnë është se ky mister është i lidhur me shumë sekrete të tjera të këtij qyteti të vogël.
  Image Dark Sezoni 2
 • Dark Sezoni 1

  Image Dark Sezoni 1
  HD
  Dark Sezoni 1
  Një fëmijë i humbur i bën katër familje të kërkojnë ndihmë te njera-tjetra për përgjigje. Ajo që ata nuk mund të imagjinojnë është se ky mister është i lidhur me shumë sekrete të tjera të këtij qyteti të vogël.
  Image Dark Sezoni 1
 • Just Say Goodbye

  Image Just Say Goodbye (2017)
  Just Say Goodbye (2017)
  Sara ndërpret pushimet me babanë e saj, kur ajo zbulon komplotin e shokut të saj më të mirë për t'i dhënë fund jetës së tij ndërkohë që ajo është larg.
  Image Just Say Goodbye (2017)
 • Valentine

  Image Valentine (2017)
  Valentine (2017)
  Qyteti Batavia, një qytet i bukur që po frikësohet çdo ditë nga rritja e krimeve. Në mes të këtij tmerri, një regjisor Bono dhe shoku i tij, Uauan, gjejnë Srimajën, një kameriere të thjeshtë. Kjo është historia se si një vajzë e thjeshtë kthehet në heroinën e një qyteti.
  Image Valentine (2017)
 • Open Water 3: Cage Dive

  Image Open Water 3: Cage Dive (2017)
  Open Water 3: Cage Dive (2017)
  Tre shokë nga Kalifornia nisen drejt bregdetit Australian për një zhytje me kafaz për të parë peshkaqenët e mëdhenj të bardhë. Kur një dallgë e madhe shkatërron varkën e tyre, ata e gjejnë veten në oqean të rrethuar nga një tufë peshkaqenësh.
  Image Open Water 3: Cage Dive (2017)
 • The Mountain Between Us

  Image The Mountain Between Us (2017)
  The Mountain Between Us (2017)
  Të bllokuar pas një aksidenti tragjik avioni, dy të huaj duhet të mbijetojnë në kushte ekstreme në një mal me dëborë...
  Image The Mountain Between Us (2017)
 • The Promise

  Image The Promise (2017)
  HD
  The Promise (2017)
  Pas vetëvrasjes së shoqes saj të ngushtë, jeta e Uenit vazhdon normalisht deri në ditëlindjen e 15-të të vajzës së saj, kur shpirti i shoqes fillon ta përndjek për shkak të një premtimi të thyer.
  Image The Promise (2017)