Viti: 2017

 • Mad Genius

  Image Mad Genius (2017)
  HD
  Mad Genius (2017)
  Gjeniu Fin beson se e keqja e njerëzimit vjen nga truri i tyre. Ai do të ç'kodojë trurin e njeriut dhe ta programojë atë nga fillimi. Por, kjo ide kaq gjeniale nuk shkon ashtu siç duhet...
  Image Mad Genius (2017)
 • Ayla

  Image Ayla (2017)
  HD
  Ayla (2017)
  Një burrë i përndjekur nga vdekja misterioze e motrës kur ishte 4 vjeçe, e ringjall atë pas 30 vjetësh, por me pasoja fatale...
  Image Ayla (2017)
 • The Stronghold

  Image The Stronghold (2017)
  HD
  The Stronghold (2017)
  Bazuar në librin me të njëjtin titull, “The Stronghold” tregon historinë e një djali të ri që udhëton 1000 vjet mbrapa në të shkuarën.
  Image The Stronghold (2017)
 • Lost in London

  Image Lost in London (2017)
  HD
  Lost in London (2017)
  Brenda një nate të vetme, Udi Harrelson kalon peripecira të ndryshme në Londër, që bëjnë që të përfundoj në burg.
  Image Lost in London (2017)
 • The Swan Princess: Royally Undercover – Princesha Mjellm 7

  Image The Swan Princess: Royally Undercover (2017) – Princesha Mjellm 7
  HD
  The Swan Princess: Royally Undercover (2017) – Princesha Mjellm 7
  Princesha Mjellm 7 Dublim Shqip Pasi vizitorët misterioz të mbërrijnë në Mbretëri, Princesha Alise, Lucas dhe miqtë e tyre shkojnë fshehtë në një aventurë të spiunazhit të fshehtë për të parë nëse ata mund të besohen. Ata do të kenë nevojë për të gjitha aftësitë e tyre detektive superiore, si dhe për disa pajisje super të ftohtë për të zgjidhur…
  Image The Swan Princess: Royally Undercover (2017) – Princesha Mjellm 7
 • Bunyan and Babe – Një Aventurë Gjigante

  Image Bunyan and Babe (2017) – Një Aventurë Gjigante
  HD
  Bunyan and Babe (2017) – Një Aventurë Gjigante
  Një Aventurë Gjigante Dublim Shqip Trevis dhe motra e tij e vogel dergohen per pushime verore te gjysherit e tyre ne ferme. Nje biznesmen i pangopur po blen fshatin duke larguar banoret qe aty. Pasi Trevis ndiqet ne pyll nga njerezit e tij, ai pengohet ne nje porte magjike qe e con ne boten e fshehte te Polit.
  Image Bunyan and Babe (2017) – Një Aventurë Gjigante
 • Billy Boy

  Image Billy Boy (2017)
  HD
  Billy Boy (2017)
  Një i ri i zemëruar, që kërkon trillime dhe para, lejon veten të tërhiqet në botën e dhunshme të një grupi amatorësh, hajdutë makinash. Billy Forsetti është rritur i varfër, i dëshpëruar dhe i zemëruar, miku i tij më i mirë, Mikey, i ka mësuar se si të vjedhë dhe të luftojë në jetë.
  Image Billy Boy (2017)
 • Épouse-moi mon pote

  Image Épouse-moi mon pote (2017)
  HD
  Épouse-moi mon pote (2017)
  Jasini, një student nga Maroku, humbet bursën që kishte fituar për në Francë dhe pasi refuzohet për t'u ndihmuar nga femrat që njeh, ai i kërkon shokut të ngushtë Fredit që të martohen me të, për të rifituar dokumentet franceze. Ngjarjet marrin një rrjedhë të papritur me shumë situata komike.
  Image Épouse-moi mon pote (2017)
 • Modern Life Is Rubbish

  Image Modern Life Is Rubbish (2017)
  HD
  Modern Life Is Rubbish (2017)
  Bashkuar prej dashurisë së përbashkët për muzikën, pas dhjetë vjetësh, Liam dhe Natali janë në pikën e thyerjes. Në rastin e tyre, të kundërtat i tërheqin, por jo një periudhë më të gjatë. Pasi marrin vendimin e vështirë për t'u ndarë, ata duhet të ndajnë dhe pjesët e çmuara të muzikës, por muzika që i bashkoi ata, vazhdon t'i tërheqë…
  Image Modern Life Is Rubbish (2017)
 • Alex & The List

  Image Alex & The List (2018)
  HD
  Alex & The List (2018)
  E dashura e tij e bukur i jep Aleksit një listë me ndryshime për të bërë para se të mund të fitojë dorën e saj për martesë. Ai duhet të zbulojë se si të plotësoj listën, të largojë një konkurrent të sjellshëm dhe të sigurojë dashurinë e saj.
  Image Alex & The List (2018)
 • Earth: One Amazing Day

  Image Earth: One Amazing Day (2017)
  FULL HD
  Earth: One Amazing Day (2017)
  Nga xhunglat ekzotike, malet e larta dhe ishujt e largëta, dokumentari na prezanton me një kast me personazhe të paharrueshme: një këlysh zebër i dëshpëruar për të kapërcyer një lumë të fryrë, një pinguin i cili ndërmerr heroikisht një udhëtim të përditshëm drejt vdekjes për të ushqyer familjen e tij, një familje balenash dhe një sloth në kërkimin e dashurisë.
  Image Earth: One Amazing Day (2017)
 • Naples in Veils +18 aka Napoli Velata

  Image Naples in Veils (2017) +18 aka Napoli Velata
  Naples in Veils (2017) +18 aka Napoli Velata
  KUJDES: FILMI KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Në Napolin e pushtuar nga magjia dhe besëtytnisë, çmenduria dhe racionaliteti, një mister mbulon ekzistencën e Adrianës, e mbingarkuar nga një dashuri e papritur dhe një krim i dhunshëm.
  Image Naples in Veils (2017) +18 aka Napoli Velata
 • Siccin 4

  Image Siccin 4 (2017)
  HD
  Siccin 4 (2017)
  Për shkak të problemeve familjare, familja e Yilmazit shkon te shtëpia e gjyshes. Por në atë shtëpi askush s'është i mirëpritur veç gjyshes, Saadetes, dhe shpirtrat e këqij do ua bëjnë jetën ferr...
  Image Siccin 4 (2017)
 • The Brawler

  Image The Brawler (2017)
  HD
  The Brawler (2017)
  Filmi tregon historinë e një djali të varfër që kishte ëndërr boksin. Dashuria e tij për Sunainën, i hapi probleme me xhaxhanë e saj që e kundërshtonte lidhjen e tyre për shkak të shtresave shoqërore. A do mundet ai të bëhet një boksier i vërtetë?
  Image The Brawler (2017)
 • Stephanie

  Image Stephanie (2017)
  HD
  Stephanie (2017)
  Një film i paparashikueshëm, shumë prekës! Një vajzë e vogël e braktisur, me fuqi të tejbotshme, merret në kujdestari nga një burrë dhe një grua, të cilët thonë se janë prindërit e saj.
  Image Stephanie (2017)
 • Secret Superstar

  Image Secret Superstar (2017)
  HD
  Secret Superstar (2017)
  Insia është një vajzë 14-vjeçare nga Vadodara e cila ëndërron që një ditë të bëhet këngëtare. Por, me një baba tepër strikt, e ka pothuajse të pamundur të ndjekë ëndrrën e saj. Gjithçka ndryshon kur fillon të hedhë videot e saj në internet nga ku merr një famë të paimagjinueshme, edhe pse me identitet të fshehur.
  Image Secret Superstar (2017)
 • The Young Karl Marx

  Image The Young Karl Marx (2017)
  HD
  The Young Karl Marx (2017)
  Një film i bazuar në ngjarjet reale të viteve të hershme të levizjes së Marksit dhe Engelsit, midis Londrës, Parisit dhe Brukselit.
  Image The Young Karl Marx (2017)
 • Avicii: True Stories

  Image Avicii: True Stories (2017)
  HD
  Avicii: True Stories (2017)
  Historia se si Avicii nisi karrierën, hapat e parë drejt suksesit, miqësitë dhe eksperiencat e krijuara gjatë rrugës por edhe vështirësitë e të qenit një artist i ri që udhëton në tërë botën pa pushim.
  Image Avicii: True Stories (2017)
 • Rendel

  Image Rendel (2017)
  HD
  Rendel (2017)
  Organizata Ndërkombëtare e krimit në Finlandë po lufton për përhapjen e vaksinës nga VALA në Mikkeli. Megjithatë, hasen me njeriun me maskë dhe përballja me të do u kushtojë shumë jetë. Si do jetë fati i Rendel?
  Image Rendel (2017)
 • The Third Murder

  Image The Third Murder (2017)
  HD
  The Third Murder (2017)
  Mitsumi ka precedenca të vjetra kriminale dhe tani është sërish në vëmendjen e autoriteteve. Është një çështje e hapur dhe e mbyllur dhe Mitsumi ka rrëfyer. Në këtë pikë futet në skenë avokati premtues Shigemori, idetë e të cilit mund të bëjnë diferencën midis jetës dhe vdekjes.
  Image The Third Murder (2017)
 • In the Fade

  Image In the Fade (2017)
  HD
  In the Fade (2017)
  Jeta e Katjas rrënohet pasi humbet të shoqin dhe të birin në një sulm me bombë. Pas një kohe të gjatë duke vajtuar, ajo vendos të kërkojë të hakmerret.
  Image In the Fade (2017)