Viti: 2017

 • Hostiles

  Image Hostiles (2017)
  HD
  Hostiles (2017)
  Në vitin 1892, një kapiten legjendar i ushtrisë amerikane, pranon të shoqërojë një shef të indigjenëve dhe familjen e tij në shtëpi, nëpërmjet një territori të rrezikshëm.
  Image Hostiles (2017)
 • Mazinger Z: Infinity

  Image Mazinger Z: Infinity (2017)
  HD
  Mazinger Z: Infinity (2017)
  Kur Ferri sulmon tokën dhe përpiqet të shuajë gjithë njerëzimin, Mazinga Z, i madhërishmi, formohet për ta ndaluar atë.
  Image Mazinger Z: Infinity (2017)
 • Condorito: The Movie aka Space Chicken

  Image Condorito: The Movie (2017) aka Space Chicken
  HD
  Condorito: The Movie (2017) aka Space Chicken
  Kondorito niset në një aventurë zbavitëse për të shpëtuar planetin dhe të dashurit e tij nga një alien i ligë.
  Image Condorito: The Movie (2017) aka Space Chicken
 • You Were Never Really Here

  Image You Were Never Really Here (2017)
  HD
  You Were Never Really Here (2017)
  Një veteran i traumatizuar, që s'kishte frikë nga dhuna, gjurmon vajza të zhdukura për para. Kur një punë i del jashtë kontrollit, e pushtojnë makthet pasi zbulon një komplot që mund ta çojë në udhëtimin e tij të vdekjes ose zgjimin e tij.
  Image You Were Never Really Here (2017)
 • The Post

  Image The Post (2017)
  HD
  The Post (2017)
  Një skandal i mbuluar që ka kaluar katër presidenca shtyn drejtuesen e parë femër të një gazete prestigjoze të fillojë një betejë të paprecedentë kundër qeverisë.
  Image The Post (2017)
 • Çukur Sezoni 1

  Image Çukur Sezoni 1
  HD
  Çukur Sezoni 1
  Gropa me titra shqip Një lagje e rrezikshme, "Gropa", drejtohej nga një familje fisnike mafioze e quajtur Koçovar. Kur familja është në rrezik të humbasë kontrollin e Gropës, djali i tyre më i vogël tani duhet të kthehet në shtëpinë e tij, nga ku nuk mund të shpëtonte kurrë.
  Image Çukur Sezoni 1
 • Coco Dublim Shqip

  Image Coco (2017) Dublim Shqip
  HD
  Coco (2017) Dublim Shqip
  Edhe pse familja e tij e ka ndaluar muzikën prej shumë gjeneratash, Migeli 12 vjeçar, ëndërron të bëhet këngëtar, njësoj si idhulli i tij Ernesto de la Kruz. Në përpjekje për të treguar talentin, Migeli e gjen veten në "Tokën e të Vdekurve", ku pasi takohet me Hektorin, dy miqtë nisen në një aventurë të jashtëzakonshme për të zbuluar historinë…
  Image Coco (2017) Dublim Shqip
 • Barbi Heroina e VideoLojrave

  Image Barbi Heroina e VideoLojrave (2017)
  HD
  Barbi Heroina e VideoLojrave (2017)
  Kur Barbi magjikisht futet ne lojen e saj te preferuar, ajo eshte e emocinuar te shohi qe transformohet ne nje karakter qe patinon. Ne loje ajo takon Kutie dhe Bellen. Se bashku se shpejti do te zbulojne qe nje emoji djallezor po perpiqet te marri kontrollin e lojes. Kur udhetojne nga nje nivel ne tjetrin Barbi dhe skuadra e saj,…
  Image Barbi Heroina e VideoLojrave (2017)
 • Barbie: Dolphin Magic – Barbi dhe Delfini Magjik

  Image Barbie: Dolphin Magic (2017) – Barbi dhe Delfini Magjik
  HD
  Barbie: Dolphin Magic (2017) – Barbi dhe Delfini Magjik
  Barbi dhe Delfini Magjik Dublim Shqip Bashkohu me Barbin dhe motrat e saj në aventuren me të fundit në një ishull tropikal, ku jetojnë delfinë të shndritshëm dhe sirena magjike..
  Image Barbie: Dolphin Magic (2017) – Barbi dhe Delfini Magjik
 • The 3rd Eye

  Image The 3rd Eye (2017)
  HD
  The 3rd Eye (2017)
  Pas vdekjes së prindërve, dy motra kthehen në shtëpinë e tyre të fëmijërisë. Ato përballen më shumë se kurrë me një shqisë të re kur ndjejnë se shtëpia e tyre mund të jetë e banuar edhe nga një fuqi e padukshme.
  Image The 3rd Eye (2017)
 • Furious

  Image Furious (2017)
  HD
  Furious (2017)
  Në shekullin e 13-të, një ushtar i cili vuan nga amnezia, betohet të hakmerret kundër ushtrisë mongoleze që i bastisi fshatin.
  Image Furious (2017)
 • Party Bus to Hell

  Image Party Bus to Hell (2017)
  HD
  Party Bus to Hell (2017)
  Një grup të rinjsh marrin një udhëtim me autobus për të shkuar në një festival erotik. Por kur autobusi u prishet në mes të shkretëtirës ata përballen me një grup satanikësh.
  Image Party Bus to Hell (2017)
 • Your Move

  Image Your Move (2017)
  HD
  Your Move (2017)
  Një burrë duhet të ndërmarrë veprime ekstreme për të zbuluar se çfarë ka ndodhur me gruan dhe vajzën e tij të rrëmbyer.
  Image Your Move (2017)
 • Harvie and the Magic Museum – Harvi dhe muzeu magjik

  Image Harvie and the Magic Museum (2017) – Harvi dhe muzeu magjik
  HD
  Harvie and the Magic Museum (2017) – Harvi dhe muzeu magjik
  Harvi dhe muzeu magjik Dublim Shqip Harvi ka pasion lojrat në kompjuter dhe një ditë ai bashkë me qenin e tij, do ta gjejë veten brenda në lojë, duke luftuar si një nga protagonistët e saj. Një aventurë a paharrueshme ju pret...
  Image Harvie and the Magic Museum (2017) – Harvi dhe muzeu magjik
 • I Kill Giants

  Image I Kill Giants (2017)
  HD
  I Kill Giants (2017)
  Barbara Thorson lufton që të përballojë jetën e saj duke u arratisur në një jetë plot fantazi me magji dhe përbindësha.
  Image I Kill Giants (2017)
 • Tim Timmerman, Hope of America

  Image Tim Timmerman, Hope of America (2017)
  HD
  Tim Timmerman, Hope of America (2017)
  Është viti 1994 dhe presidenti i shkollës Maunt Vista, Tim Timerman, ka aspirata për t’u pranuar në Jeil. Ai kupton se rruga më e shkurtër është të miqësohet me Sidnin dhe të mbështetet nga i ati i saj. Asgjë s’mund ta ndalojë Timin...përveç vetes.
  Image Tim Timmerman, Hope of America (2017)
 • All the Money in the World

  Image All the Money in the World (2017)
  HD
  All the Money in the World (2017)
  Historia e vërtetë e rrëmbimit të John Pol Getty III, nipi i biznesmenit më të pasur të botës asokohe dhe përpjekjet e dëshpëruara të nënës së tij për t'i marrë para ish vjehrrit për të paguar shpërblesën.
  Image All the Money in the World (2017)
 • Suck Me Shakespeer 3 a.k.a Fack ju Göhte 3

  Image Suck Me Shakespeer 3 (2017) a.k.a Fack ju Göhte 3
  HD
  Suck Me Shakespeer 3 (2017) a.k.a Fack ju Göhte 3
  Një hajdut banke bëhet mësues pasi u lirua nga burgu dhe e gjen veten në mes të një numri të ndryshëm aventurash të çmendura.
  Image Suck Me Shakespeer 3 (2017) a.k.a Fack ju Göhte 3
 • Father Figures

  Image Father Figures (2017)
  HD
  Father Figures (2017)
  Dy vëllezër nisin një udhëtim për të gjetur babain e tyre të humbur, pasi mësuan se nëna i kishte gënjyer për vite me rradhë për vdekjen e tij.
  Image Father Figures (2017)
 • The Thousand Faces of Dunjia

  Image The Thousand Faces of Dunjia (2017)
  HD
  The Thousand Faces of Dunjia (2017)
  Një grup luftetarësh duhet të gjejnë një pajisje magjike që të mbrojnë botën nga pushtimi i përbindshave.
  Image The Thousand Faces of Dunjia (2017)
 • Dear Dictator

  Image Dear Dictator (2018)
  HD
  Dear Dictator (2018)
  Kur trazirat politike detyrojnë një diktator nga ishujt Karaibe të largohet nga kombi i tij i izoluar, ai kërkon strehim dhe fshihet tek një vajzë adoleshente rebele në Amerikën periferike dhe përfundon duke i mësuar se si të fillojë një revolucion dhe të rrëzojnë "vajzat e këqija" në gjimnazin e saj.
  Image Dear Dictator (2018)
 • Generation Iron 2

  Image Generation Iron 2 (2017)
  HD
  Generation Iron 2 (2017)
  Regjisori Vlad Yudin ndjek në industrinë e bodybuilding disa atletë të cilët me vështirësitë e tyre duan të çajnë rrugën drejt suksesit.
  Image Generation Iron 2 (2017)
 • Legend of the Naga Pearls

  Image Legend of the Naga Pearls (2017)
  HD
  Legend of the Naga Pearls (2017)
  Një pasardhëse i një fisi fluturuesish vihet në kërkim të disa perlave magjike. Kur ato bien në dorën e një njeriu, ajo bashkohet me një grup të pazakontë heronjsh për të shpëtuar njerëzimin nga shkatërrimi.
  Image Legend of the Naga Pearls (2017)