Viti: 2018

 • El Angel

  Image El Angel (2018)
  HD
  El Angel (2018)
  Fytyra engjëllore e Karlosit, një adoleshenti 17-vjeçar fsheh një fytyrë të errët grabitjesh, gënjeshtrash dhe vrasjesh.
  Image El Angel (2018)
 • Skateboard or Die

  Image Skateboard or Die (2018)
  HD
  Skateboard or Die (2018)
  Majku futet në një botë vrasjesh, pasi has rastësisht shokun e tij më të mirë, Edin, që e mendonte të vdekur në aksion 10 vjet më parë. Për të shpëtuar gjallë, Majku dhe Edi duhet të bashkëpunojnë tashmë si anëtarë të bandës kriminale, të Klubit të Gjuetarëve.
  Image Skateboard or Die (2018)
 • Why Hide? 16+

  Image Why Hide? (2018) 16+
  HD
  Why Hide? (2018) 16+
  Një grup miqsh mblidhen për festa në një shtëpizë të largët por shumë shpejt, planet shkojnë ters. Një nga miqtë humbet dhe del në pah e vërteta e marrjes së asaj shtëpize për pushime. Krishtlindjet kthehen në kaos dhe e pasojnë makthe të përgjakshme...
  Image Why Hide? (2018) 16+
 • Natale a 5 stelle

  Image Natale a 5 stelle (2018)
  HD
  Natale a 5 stelle (2018)
  Kur kryeministri italian dhe dashnorja e tij nga partia opozitare gjejnë një të vdekur në suitën e hotelit, gjatë udhëtimit në Hungari, ata përfshihen në një seri situatash komike. Satirë mbi moralin dhe jetën e politikanëve...
  Image Natale a 5 stelle (2018)
 • Inuyashiki

  Image Inuyashiki (2018)
  HD
  Inuyashiki (2018)
  Inuyashiki Ichirou është një oficer 58 vjeçar mund të quhet i pafat pasi shoqëria dhe familja nuk e respektojnë.Për më tepër ai zbulon se është i sëmur me kancer dhe i ka mbetur pak kohë jetë.Kur duket sikur gjithçka po shkon për keq, një dritë aliene ndriçon qiellin dhe vendin ku qëndron Ichirou.Ai zgjohet duke mos parë asnjë dëmtim, por…
  Image Inuyashiki (2018)
 • Made in Italy

  Image Made in Italy (2018)
  HD
  Made in Italy (2018)
  Riko punon në një fabrikë sallami, si babai i tij. Dashuria e vërtetë që ndien për Sarën, gruan e tij, tashmë është në krizë. Ashtu si dhe vetë Italia... Ndërsa Rikoja është i pakënaqur me punën e tij, ai është me fat që e ka atë punë, ndryshe nga kolegët e tij që pushohen në moshën pesëdhjetë vjeçare. As shoqëria…
  Image Made in Italy (2018)
 • Beautiful Boy

  Image Beautiful Boy (2018)
  HD
  Beautiful Boy (2018)
  Bazuar në kujtimet më të shitura të babait dhe djalit David dhe Nik Shef, filmi është kronikë e përvojës së mbijetesës, rikthimit dhe rimëkëmbjes në një familje që përballon varësinë nga droga të djalit të tyre gjatë shumë viteve.
  Image Beautiful Boy (2018)
 • Colette

  Image Colette (2018)
  HD
  Colette (2018)
  Pasi martohet në Paris, jeta e Koletës nga fshati, ndryshon rrënjësisht. Ajo njihet me shoqërinë e lartë dhe pranon të shkruajë një roman që botohet nën autorësinë e bashkëshortit të saj batakçi. Suksesi, e frymëzon atë për të kapërcyer kufizimet shoqërore të shekullit të 20-të.
  Image Colette (2018)
 • Blood Brother

  Image Blood Brother (2018)
  HD
  Blood Brother (2018)
  Xheik Bening del nga burgu ps 15 vitesh dhe kërkon të hakmerret ndaj shokëve të fëmijërisë që e lanë pas. Por mbi të gjitha ai do të hakmerret ndaj "vëllait të gjakut" Soni Karson i cili tashmë është bërë polic.
  Image Blood Brother (2018)
 • The Appearance

  Image The Appearance (2018)
  HD
  The Appearance (2018)
  Kur një murg gjendet i vdekur në një mënyrë të tmerrshme, Kisha dërgon Mateo Inkuizitorin, një burrë racional të shkencës, që të hetojë 'shtrigën' që akuzohet për krimin. Kur Mateo e gjen veten në anën e të akuzuarve kur dhe disa murgj të tjerë vdesin në mënyrë misterioze, ai duhet të mësojë se shkenca nuk mund të shpjegojë tmerret rreth…
  Image The Appearance (2018)
 • Return of the Hero

  Image Return of the Hero (2018)
  HD
  Return of the Hero (2018)
  Në Francën e vitit 1809, kapiteni Nëvil do të martohet me Polinën, por shpërthen lufta dhe ai ikën, duke e lënë atë zemërthyer. Motra fillon të shkruajë letra në emër të tij, që Polina të mos dëshpërohet, por telashet nisin kur Nëvili kthehet në shtëpi...
  Image Return of the Hero (2018)
 • A Christmas Prince: The Royal Wedding

  Image A Christmas Prince: The Royal Wedding (2018)
  HD
  A Christmas Prince: The Royal Wedding (2018)
  Një vit pas mbretërimit te Riçardit, Amber do të bëhet mbretëreshë. Por një intrigë brenda familjes mbretërore, do të nxjerrë në dukje armiqtë e vërtetë të mbretërisë.
  Image A Christmas Prince: The Royal Wedding (2018)
 • 22 July

  Image 22 July (2018)
  HD
  22 July (2018)
  Një histori e sulmit më të rëndë terrorist që ka pësuar Norvegjia, në të cilin u vranë mbi 70 njerëz. "22 Korriku" na tregon për vetë fatkeqësinë, të mbijetuarit, sistemin politik të Norvegjisë, si edhe për avokatët që punuan me këtë çështje të tmerrshme.
  Image 22 July (2018)
 • Mail Order Monster

  Image Mail Order Monster (2018)
  HD
  Mail Order Monster (2018)
  Një vajzë kërkon ndihmë dhe udhëzime nga një përbindësh robot për t'u përballur me bullizmin në shkollë dhe të dashurën e re të babait të saj.
  Image Mail Order Monster (2018)
 • Sanju

  Image Sanju (2018)
  HD
  Sanju (2018)
  “Veprimet e gabuara krijojnë histori interesante” do ishte shprehja që përkufizon jetën e Sanxhus. Por pas shumë vitesh kur të tërë kanë krijuar histori mbi jetën e tij, ai vendos të marr në dorë situatën dhe të rrëfej të vërtetën.
  Image Sanju (2018)
 • Astral

  Image Astral (2018)
  HD
  Astral (2018)
  Një student universiteti përballet me pasojat e projektimit yjor, kur e përdor për t'u rilidhur me mamanë e tij të vdekur.
  Image Astral (2018)
 • The Ballad of Buster Scruggs

  Image The Ballad of Buster Scruggs (2018)
  HD
  The Ballad of Buster Scruggs (2018)
  Një antologji me gjashtë filma të shkurtër që ndodhin në epokën e Luftës Civile të shekullit XIX, gjatë vendosjes në Perëndimin e Egër. Personazhe historish të ndryshme, që në fund lidhen mes tyre dhe që transmetojnë filozofinë e jetës...
  Image The Ballad of Buster Scruggs (2018)
 • Peppermint

  Image Peppermint (2018)
  HD
  Peppermint (2018)
  Pesë vite pas vrasjes të familjes së saj në mënyrë brutale, Rajli kthehet për tu hakmarrë ndaj vrasësve, porositësit por edhe ndaj vetë sistemit.
  Image Peppermint (2018)
 • October

  Image October (2018)
  HD
  October (2018)
  Mësime të rëndësishme mund të nxirren edhe nga ngjarjet më tragjike në jetë. Kur kolegia e punë pëson një aksident të rëndë, Dani, nië djalë i ri, dembel dhe gjaknxehtë, fillon ta shikoj jetën nga një këndvështrim tjetër.
  Image October (2018)
 • Mrs. Claus

  Image Mrs. Claus (2018)
  HD
  Mrs. Claus (2018)
  Një grup studentësh kolegji shkojnë një festë Krishtlindjesh në shtëpinë e një grupi shoqëror vajzash, që ka një të kaluar të keqe, dhe përndiqen nga një vrasëse e etur për gjak e maskuar si zonja Klaus.
  Image Mrs. Claus (2018)
 • Io sono Tempesta

  Image Io sono Tempesta (2018)
  HD
  Io sono Tempesta (2018)
  Një biznesmen në krye të punës së tij dënohet të shërbejë për një vit në një qendër për të pastrehë.
  Image Io sono Tempesta (2018)
 • In This Gray Place

  Image In This Gray Place (2018)
  HD
  In This Gray Place (2018)
  Pas një vjedhjeje që shkon keq, një kriminel e mbyll veten në një banjë. Rrethuar nga policia dhe me halucinacione, ai duhet t'i mbajë sa më larg për të bërë një plan dhe për të fshehur bizhuteritë që ka vjedhur.
  Image In This Gray Place (2018)