Viti: 2018

 • Master Z: Ip Man Legacy

  Image Master Z: Ip Man Legacy (2018)
  HD
  Master Z: Ip Man Legacy (2018)
  Ndërsa mundohet të fshihet pas humbjes me Ip Manin, Çeung Tin Çi futet në telashe në përleshje e sipër me një të huaj të fuqishëm.
  Image Master Z: Ip Man Legacy (2018)
 • Breaking & Exiting

  Image Breaking & Exiting (2018)
  HD
  Breaking & Exiting (2018)
  Herri, një hajdut simpatik shtëpiash, pengon Deizin nga vetëvrasja, teksa grabit shtëpinë e saj. Kështu fillon një udhëtim i errët dhe komik në zbulimin e vetvetes dhe dashurisë.
  Image Breaking & Exiting (2018)
 • Mary Poppins Returns

  Image Mary Poppins Returns (2018)
  HD
  Mary Poppins Returns (2018)
  Dekada pas vizitës së saj origjinale, dadoja magjike kthehet për të ndihmuar përsëri Benksat dhe fëmijët e Majkëllit në këtë periudhë të vështirë të jetës së tyre.
  Image Mary Poppins Returns (2018)
 • If Beale Street Could Talk

  Image If Beale Street Could Talk (2018)
  HD
  If Beale Street Could Talk (2018)
  Kur Foni akuzohet padrejtësisht për një krim që nuk e ka kryer, tërë familja e tij i qëndron pranë dhe përpiqet ta shpëtoj nga një system gjyqësor dhe polici e korruptuar dhe diskriminuese. Kjo është historia e dashurisë e dy të rinjve me ngjyrë që përballen me vështirësitë dhe racizmin në Amerikë, por që pavarësisht gjithçkaje nuk reshtin së luftuari…
  Image If Beale Street Could Talk (2018)
 • The Possession of Hannah Grace

  Image The Possession of Hannah Grace (2018)
  HD
  The Possession of Hannah Grace (2018)
  Një ekzorcizëm tronditës del jashtë kontrollit duke i marrë jetën një vajze të re. Disa muaj më vonë, asistentja e re e morgut Megan Rid merr në dorëzim një kufomë të shpërfytyruar. E mbyllur në korridoret e bodrumit, Megan së shpejti fillon të besoj se trupi i kufomës është i pushtuar nga një forcë djallëzore.
  Image The Possession of Hannah Grace (2018)
 • On Your Wedding Day

  Image On Your Wedding Day (2018)
  HD
  On Your Wedding Day (2018)
  Filmi tregon historinë e një djali i cili merr ftesën e dasmës nga dashuria e tij e parë që ka njohur në gjimnaz.
  Image On Your Wedding Day (2018)
 • The Drug King

  Image The Drug King (2018)
  HD
  The Drug King (2018)
  Ngjarjet zhvillohen në Busan, në Korenë e Jugut gjatë viteve 1970. Li Dusani ndërton një perandori droge në Busan, teksa prokurori Kim Ingo përpiqet ta fusë në burg.
  Image The Drug King (2018)
 • The Favourite

  Image The Favourite (2018)
  HD
  The Favourite (2018)
  Është shekulli 18 në Angli. Mbretëria drejtohet nga një mbretëreshë e brishtë. Intrigat dhe sekretet e tre femrave do të mbizotërojnë pallatin mbretëror duke ndikuar kështu në politikat e vendit në kohë lufte dhe trazirash.
  Image The Favourite (2018)
 • Second Act

  Image Second Act (2018)
  HD
  Second Act (2018)
  Një punonjëse supermarketi e ndryshon jetën dhe historinë e saj për t'i treguar Medison Avenju-së se ç'mund të bëjë një person i padiplomuar, e cila çdo gjë e ka mësuar me punë.
  Image Second Act (2018)
 • Message Man

  Image Message Man (2018)
  HD
  Message Man (2018)
  Një vrasësi me pagesë dhe të tërhequr nga puna, papritur, i duhet të përballet me të shkuarën e tij. Tashmë, duke mbrojtur familje të pafajshme, ai do të bëjë një kasaphanë të fundit, me shpresën se njerëzit që do më shumë, nuk kanë për t'u lënduar...
  Image Message Man (2018)
 • London Fields +18

  Image London Fields (2018) +18
  HD
  London Fields (2018) +18
  Me dëshirën për të shkruar kryeveprën e tij, një shkrimtar në prag vdekjeje, bën një udhëtim në Londër, ku shpreson të gjej frymëzimin. Ai zbulon që është e vështirë të jesh autori i shkëputur nga ngjarjet, kur muza jote është një krijesë tërheqëse, që bën gjithçka për të kontrolluar historinë e saj dhe jeta e personazheve të tu po shkon…
  Image London Fields (2018) +18
 • Level 16

  Image Level 16 (2018)
  HD
  Level 16 (2018)
  Disa vajza të një kolegji fillojnë të vënë re se disa gjera nuk janë ashtu siç duken. Ato nisen një kërkim të dëshpëruar për të zbuluar të vërtetën e tmerrshme të robërisë së tyre.
  Image Level 16 (2018)
 • Donnybrook

  Image Donnybrook (2018)
  HD
  Donnybrook (2018)
  Dy burra përgatiten të konkurrojnë në një ndeshje legjendare, ku fituesi merr një çmim prej 100,000 dollarë.
  Image Donnybrook (2018)
 • Untogether

  Image Untogether (2018)
  HD
  Untogether (2018)
  Kur Andrea, një ish shkrimtare e njohur, fillon të shoqërohet me Nikun, një mjek i kthyer në shkrimtar, marrëdhënia e tyre merr një formë ndryshe. Ndërkohë Tara, motra e Andreas që bashkëjeton me një ish yll rroku, fiksohet pas predikuesit hebre.
  Image Untogether (2018)
 • Cold War

  Image Cold War (2018)
  HD
  Cold War (2018)
  Ne vitin 1950, një drejtues muzike bie në dashuri me një këngëtare dhe përpiqet ta bind që të arratisen nga Polonia komuniste për në Francë.
  Image Cold War (2018)
 • The Golem

  Image The Golem (2018)
  HD
  The Golem (2018)
  Gjatë shpërthimit të një murtaje vdekjeprurëse, një gruaje mistike i duhet të shpëtojë komunitetin e saj të vogël çifut nga pushtuesit e huaj, por qenia që ajo zgjon për ti mbrojtur është një e keqe akoma më e madhe.
  Image The Golem (2018)
 • The Final Wish

  Image The Final Wish (2018)
  HD
  The Final Wish (2018)
  Pas vdekjes së babait, Aaroni kthehet në shtëpi për të ndihmuar nënën e tij të lënduar dhe për t'iu kthyer së shkuarës së vet. Duke kërkuar në gjërat e babait ai ndeshet me një objekt misterioz i cili fsheh shumë më tepër nga ç'duket.
  Image The Final Wish (2018)
 • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  Image Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)
  HD
  Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)
  Adoleshenti Majlls Morales bëhet Spidermen i realitetit të tij, ku rruga e tij kryqëzohet me pesë homologët e tij nga dimensione të tjera kohore. Atyre u duhet të ndalin një kërcënim të rëndë për të gjitha realitetet.
  Image Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)
 • Shoplifters

  Image Shoplifters (2018)
  HD
  Shoplifters (2018)
  Në periferi të Tokios, jeton një "familje" e bashkuar nga besnikëria e fort dhe prirja për të vjedhur. Kur djali i tyre më i vogël arrestohet, dalin në pah sekretet që e mbanin të fshehtë ekzistencën e saj.
  Image Shoplifters (2018)
 • Instant Family

  Image Instant Family (2018)
  HD
  Instant Family (2018)
  Një çift e gjen veten në situata të papritura kur ata marrin kujdestarinë e tre fëmijëve.
  Image Instant Family (2018)
 • Free Solo

  Image Free Solo (2018)
  HD
  Free Solo (2018)
  Alpinisti profesional i shkëmbinjve Aleks Honold vendos të bëjë ngjitjen e parë të lirë (pa pajisje, litarë dhe pa asnjë masë mbrojtjeje) prej 900 metrash në shkëmbin e famshëm vertikal, El Kapitan. Ç’mund ta shtyjë njeriun të ndërmarrë një rrezik të tillë, të çmendur? Dokumentari iu jep përgjigje shumë pyetjeve.
  Image Free Solo (2018)
 • Beddua: The Curse a.k.a Üç Harfliler: Beddua

  Image Beddua: The Curse (2018) a.k.a Üç Harfliler: Beddua
  HD
  Beddua: The Curse (2018) a.k.a Üç Harfliler: Beddua
  Një vajzë thërret një demon që të hakmerret për vdekjen e të ëmës!
  Image Beddua: The Curse (2018) a.k.a Üç Harfliler: Beddua
 • The Miracle Season

  Image The Miracle Season (2018)
  HD
  The Miracle Season (2018)
  Pas një tragjedie që ndodh në një ekip volejbolli vajzash, skuadra duhet të përpiqet të bashkohet përsëri dhe së bashku me trajneren e tyre të luftojnë për kampionatin shtetëror të shkollave.
  Image The Miracle Season (2018)
 • The Hate U Give

  Image The Hate U Give (2018)
  HD
  The Hate U Give (2018)
  Starr bëhet dëshmitare e vrasjes së shokut të saj Kalil nga një oficer policie. Me gjithë presionet nga komuniteti ku jeton, ajo duhet të bëhet zëri i Kalilit dhe të kërkojë drejtësi.
  Image The Hate U Give (2018)