Viti: 2018

 • Daddy Issues +18

  Image Daddy Issues (2018) +18
  +18
  Daddy Issues (2018) +18
  FILMI NDALOHET PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇAR! PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA! Maja, një artiste e re e pakënaqur me jetën dhe familjen e saj, takon dhe dashurohet me Xhazminën, fiksimin e saj në Instagram. Dashuria e re dhe rikthimi i babait në jetën e saj bëjnë që jeta e Majas të ndryshojë për mirë, derisa ajo zbulon lidhjen sekrete…
  Image Daddy Issues (2018) +18
 • Overlord

  Image Overlord (2018)
  Overlord (2018)
  Më 6 qershor 1944, në ditën e zbarkimit të Forcave Aleate në Francë gjatë Luftës së Dytë Botërore, një grup ushtarësh amerikanë zbulojnë veprat e tmerrshme të gjermanëve me popullin francez në laboratorët e nëndheshëm.
  Image Overlord (2018)
 • Operation Red Sea

  Image Operation Red Sea (2018)
  Operation Red Sea (2018)
  Historia heroike e një skuadre të vogël të marinës kineze që luftojnë në një territor të huaj, për të shpëtuar pengjet e një sulmi terrorist.
  Image Operation Red Sea (2018)
 • Müslüm

  Image Müslüm (2018)
  Müslüm (2018)
  Biografia e këngëtarit të njohur turk, Myslym Gurses, i ashtuquajtur "Myslym Baba", jeta dhe dramat e tij.
  Image Müslüm (2018)
 • The Hurricane Heist

  Image The Hurricane Heist (2018)
  The Hurricane Heist (2018)
  Disa kriminelë përpiqen të bëjnë një vjedhje masive në Thesarin e Shtetit të Shteteve të Bashkuara, ndërsa një uragan i kategorisë 5 po afrohet me shpejtësi.
  Image The Hurricane Heist (2018)
 • Generation Iron 3

  Image Generation Iron 3 (2018)
  Generation Iron 3 (2018)
  Duke udhëtuar nëpër botë përfshirë Indinë, Brazilin, Kanadanë, Europën, Afrikën dhe SHBA, Gjenerata e Hekurit 3 do të intervistoj dhe do të ndjek bodybuilderët, trajnerët, ekspertët dhe fansat për të vendosur se si duhet të duket fiziku ideal universal.
  Image Generation Iron 3 (2018)
 • Detective Dee: The Four Heavenly Kings

  Image Detective Dee: The Four Heavenly Kings (2018)
  Detective Dee: The Four Heavenly Kings (2018)
  Detektivi Di duhet të mbrojë veten ndaj akuzave të perandoreshës Vu teksa heton një valë krimesh.
  Image Detective Dee: The Four Heavenly Kings (2018)
 • Freaky Friday

  Image Freaky Friday (2018)
  Freaky Friday (2018)
  Kur një nënë, Katerina dhe e bija, Elli, janë në momentet më të vështira, duhet vetëm të imagjinojnë si është të jesh në vendin e tjetrës. Falë magjisë, imagjinata e tyre bëhet realitet kur ndërrojnë trupat dhe jetojnë jetën e njëra-tjetrës...vetëm për një ditë.
  Image Freaky Friday (2018)
 • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  Image Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
  Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
  Konti Drakula dhe kompania e tij marrin pjesë në një lundrim në det për përbindëshat që e dashurojnë detin. Por ata nuk e dinë që barka e tyre komandohet nga familja Van Helsing që përbuz përbindëshat. Si do ta shpëtojë familjen konti?
  Image Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)
 • Goosebumps 2: Haunted Halloween

  Image Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
  Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
  Soni dhe Semi janë dy adoleshentë që e quajnë veten gjuetarë thesaresh. Në kërkim brenda një shtëpie të braktisur, gjejnë një kukull të pazakontë ventrikulisti. Aventura e vërtetë fillon kur kukulla ngjallet dhe futet në jetën e tyre pikërisht një natë para Hallouinit.
  Image Goosebumps 2: Haunted Halloween (2018)
 • A Twelve-Year Night

  Image A Twelve-Year Night (2018)
  A Twelve-Year Night (2018)
  1973. Uruguai udhëhiqet nga një diktaturë ushtarake. Një natë vjeshte, tre të burgosur të Tupamaros merren nga qelitë e tyre të burgut në një operacion të fshehtë ushtarak. Urdhri është i prerë: "Nëse nuk mund t'i vrasim, atëherë le t'i çmendim". Të tre burrat do të qëndrojnë në izolim për dymbëdhjetë vjet. Mes tyre është Pepe Mujika, i cili më…
  Image A Twelve-Year Night (2018)
 • A Fortunate Man

  Image A Fortunate Man (2018)
  A Fortunate Man (2018)
  Një inxhinier i zoti arratiset nga rrënjët e tij të ashpra familjare për të gjetur pasuri dhe sukses mes elitës së Kopenhagenit, por krenaria që e vë në lëvizje rrezikon të jetë ajo që do e rrënojë.
  Image A Fortunate Man (2018)
 • JT LeRoy

  Image JT LeRoy (2018)
  JT LeRoy (2018)
  Bazuar në një histori të vërtetë, Savana Knup kalon gjashtë vjet duke u shtirur si autori i famshëm XhejTi Leroi, personazhi i shpikur i librit të famshëm të kunatës së saj.
  Image JT LeRoy (2018)
 • I’ll Take Your Dead

  Image I’ll Take Your Dead (2018)
  I’ll Take Your Dead (2018)
  Uilliam ka një punë të thjeshtë, të zhdukë trupa të vdekur. Kjo nuk është diçka që i pëlqen apo do ta bëj,por e bën për shkak të rrethanave jashtë kontrollit. Ferma e tij është bërë një vend shkarkimi e bandava të lidhura me vrasjet. Vajza e tij, Gloria është mësuar me burra, që lënë trupa përpara shtëpisë dhe është e…
  Image I’ll Take Your Dead (2018)
 • High Life

  Image High Life (2018)
  High Life (2018)
  Monte dhe vajza e tij janë të mbijetuarit e fundit të një misioni të rrezikshëm jashtë Sistemit Diellor. Tani ata duhet të mbështeten te njëri-tjetri për të mbijetuar, ndërsa nisen drejt një vrime të zezë.
  Image High Life (2018)
 • Hidden Man

  Image Hidden Man (2018)
  Hidden Man (2018)
  Në pritje të fillimit të luftës Sino-Japoneze, një spiun kthehet në Kinë për tu hakmarrë, por e gjen veten në mes të një seti loje intrigash, dashurie dhe skemash të papritura.
  Image Hidden Man (2018)
 • Smuggling Hendrix

  Image Smuggling Hendrix (2018)
  Smuggling Hendrix (2018)
  Jani, një muzikant në rënie, i cili po largohet nga Qipro për një jetë më të mirë jashtë vendit, i sheh planet e tij të përmbysura kur qeni i tij ikën dhe kalon zonën neutrale që ndan kufijtë...
  Image Smuggling Hendrix (2018)
 • Matriarch

  Image Matriarch (2018)
  Matriarch (2018)
  Një nënë në pritje dhe burri i saj, përplasin makinën në një fshat dhe u ofrohet ndihmë nga një fermer dhe gruaja e tij. Rejçëll e kupton shumë shpejt se fëmijët e tyre ishin të vjedhur. Dhe sapo mundohen të arratisen, asaj i plasin ujërat dhe u pret nje tmerr i vërtetë.
  Image Matriarch (2018)
 • The Spy Gone North

  Image The Spy Gone North (2018)
  The Spy Gone North (2018)
  Në mes të viteve 1990, një agjent sekret koreano jugor përfshihet në një vorbullë e komplotuar nga klasa udhëheqëse e të dy Koreve.
  Image The Spy Gone North (2018)
 • Asterix: The Secret of the Magic Potion

  Image Asterix: The Secret of the Magic Potion (2018)
  Asterix: The Secret of the Magic Potion (2018)
  Pas një aksidenti, Panoramiks vendos të heq dorë nga pozicioni i druidit të fshatit dhe të kërkoj një zëvendësues. Asteriks dhe Obeliks bashkë me banorët e tjerë udhëtojnë në tërë Galinë për të gjetur zëvendësuesin e duhur, por është e vështirë të gjesh një trashgimtar të denjë të Panoramiksit.
  Image Asterix: The Secret of the Magic Potion (2018)
 • 2.0

  Image 2.0 (2018)
  2.0 (2018)
  Doktor Vasegaran dhe asistentja e tij Nila kërkohen për të ndihmuar pasi telefonat celularë nisën të fluturojnë në mënyrë misterioze në Çenai. Vasegaran risjell në jetë robotin e tij të besuar Çiti për t'iu kundërvënë zogut me fuqi të mbinatyrshme Pakshirajan.
  Image 2.0 (2018)
 • Long Lost

  Image Long Lost (2018)
  Long Lost (2018)
  Sethi merr një letër misterioze e cila e fton të kaloj fundjavën në një vilë gjigante. Shumë shpejt ai kupton se dy njerëzit që jetojnë aty mund ta njohin më mirë seç njeh ai vetveten.
  Image Long Lost (2018)