Viti: 2018

 • Take the Ball, Pass the Ball

  Image Take the Ball, Pass the Ball (2018)
  HD
  Take the Ball, Pass the Ball (2018)
  Një dokumentar rreth ekipit më të madh të futbollit. Për katër vite shpërthyese, Barça e Pep Guardiolës prodhoi futbollin më të mirë në histori, duke fituar tifozë nga e gjithë bota.
  Image Take the Ball, Pass the Ball (2018)
 • T-34

  Image T-34 (2018)
  HD
  T-34 (2018)
  Më 1944 një grup i guximshëm me ushtarë rus arritën të shpëtojnë nga robëria e gjermanëve me një tank gjysmë të shkatërruar T-34, ikonë e rusëve. Ajo ishte koha e betejave legjendare, dashurisë së pathyeshme dhe mrekullive të mëdha.
  Image T-34 (2018)
 • Project Gutenberg

  Image Project Gutenberg (2018)
  HD
  Project Gutenberg (2018)
  Policia e Hong Kongut është vënë në kërkim të një bande falsifikimesh, e drejtuar nga një mëndje djallëzore me nofkën " Piktori". Me qëllimin për të zbuluar identitetin e tij të vërtetë, policia rekruton ish anëtarin e bandës Li Man.
  Image Project Gutenberg (2018)
 • Jinn

  Image Jinn (2018)
  HD
  Jinn (2018)
  Jinn-Xhindi Summer një vajzë 17 vjeçare e hedhur, të cilës i përmbyset gjithçka kur papritur mamaja e saj një parashikuese e suksesshme moti kthehet ne një besimtare myslimane duke ndikuar kështu edhe ne identitetin e Summer.
  Image Jinn (2018)
 • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  Image Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)
  HD
  Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)
  Në një përpjekje për të penguar planet e Grindelwald për të ngritur magjistarët e gjakut të pastër për të sunduar mbi të gjitha qeniet jo-magjike, Albus Dumbledore regjistron ish-nxënësin e tij Newt Scamander, i cili pajtohet të ndihmojë edhe pse ai nuk është në dijeni të rreziqeve që shtrihen përpara. Dashuria dhe besnikëria vihen në provë, edhe mese miqve dhe…
  Image Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)
 • The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot

  Image The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot (2019)
  HD
  The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot (2019)
  Disa dekada pas përfundimit të Luftës së Dytë Botërore, ku ka vrarë Adolf Hitlerin në një operacion të fshehtë, heroi i panjohur amerikan Kalvin Barr, thirret nga qeveria për të ndjekur Këmbëmadhin, bartësin e një murtaje vdekjeprurëse, që mund të shkatërrojë njerëzimin.
  Image The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot (2019)
 • Zero

  Image Zero (2018)
  HD
  Zero (2018)
  Historia rrotullohet rreth Bauua Singh, një njeri i sfiduar vertikalisht, i cili është plot sharm dhe zgjuarsi, me pak shije arrogance. I lindur në një familje të pasur dhe në një ambient plot begati, ai sfidohet për të zgjeruar horizontin e tij dhe për të gjetur qëllimin e jetës.
  Image Zero (2018)
 • Then Came You

  Image Then Came You (2019)
  HD
  Then Came You (2019)
  Një adoleshente e sëmurë me kancer, që është në prag të vdekjes, krijon një lidhje të veçantë me një hipokondriak 19 vjeçar. Të dy ndihmojnë njëri-tjetrin për të arritur ëndrrat dhe për t’u përballur me frikërat e tyre, në aq kohë sa u ka mbetur të kalojnë së bashku...
  Image Then Came You (2019)
 • The Front Runner

  Image The Front Runner (2018)
  HD
  The Front Runner (2018)
  Bazuar në histori të vërtetë. Fushata presidenciale e senatorit Amerikan Geri Hart në 1988 merr një rrjedhë tjetër kur ai kapet mat në një lidhje dashuriejashtëmartesore.
  Image The Front Runner (2018)
 • Jalebi

  Image Jalebi (2018)
  HD
  Jalebi (2018)
  Një vajzë e re u nis për një udhëtim për ti shpëtuar dhimbjes së një dashurie të humbur. Në trenin që mori u gjend në një kabinë me familjen e re të personit që donte.
  Image Jalebi (2018)
 • Dumplin’

  Image Dumplin’ (2018)
  HD
  Dumplin’ (2018)
  Buçkoja është vajza adoleshente e mbushur e një ish-mbretëreshe të bukurisë, e cila regjistrohet në paradën e nënës së saj në shenjë proteste, gjë që përshkallëzohet kur konkurrentet e tjera ndjekin hapat e saj,duke revolucionarizuar paradën dhe qytetin e vogël të Teksasit.
  Image Dumplin’ (2018)
 • King of Thieves

  Image King of Thieves (2018)
  HD
  King of Thieves (2018)
  Një histori e vërtetë e famëkeqe mbi një grup kriminelësh në pension, të cilët ia dalin të grabisin një prej lagjeve më të pasura të Londrës. Lakmia e ktheu grabitjen e tyre të fundit në një makth brutal.
  Image King of Thieves (2018)
 • Can You Ever Forgive Me?

  Image Can You Ever Forgive Me? (2018)
  HD
  Can You Ever Forgive Me? (2018)
  Kur Li Israel, një shkrimtare e "njohur", ngel hollë nga mënyra se si jeton, ajo vendos të kthej artin e saj në mashtrim.
  Image Can You Ever Forgive Me? (2018)
 • Braid

  Image Braid (2019)
  HD
  Braid (2019)
  Për të fituar para, dy vajza marrin pjesë në një lojë perverse... por pasi gjërat komplikohen ato kuptojnë që paraja është gjëja e fundit që duhet të mendojnë.
  Image Braid (2019)
 • Boy Erased

  Image Boy Erased (2018)
  HD
  Boy Erased (2018)
  Djali i një prifti protestant detyrohet të marrë pjesë në një program ndryshimi njerëzish gej të mbështetur nga kisha pasi detyrohet të dalë hapur para prindërve të tij.
  Image Boy Erased (2018)
 • You Might Be the Killer

  Image You Might Be the Killer (2018)
  HD
  You Might Be the Killer (2018)
  Një punonjës kampi veror që vuan nga humbja e kujtesës papritmas e gjen veten të rrethuar nga trupa të vrarë dhe i kërkon ndihmë shoqes së tij që ka interes për filmat e frikshme.
  Image You Might Be the Killer (2018)
 • Where Hands Touch

  Image Where Hands Touch (2018)
  HD
  Where Hands Touch (2018)
  Në vitin 1944, një vajzë 15 vjeçare, bijë e një mamaje gjermane të bardhë dhe një babai afrikan të zi, takon një anëtar të rinisë hitleriane. Perceptimi i tmerreve që po ndodhin rreth tyre, i lidh ata së bashku.
  Image Where Hands Touch (2018)
 • There’s No Place Like Home aka A casa tutti bene

  Image There’s No Place Like Home (2018) aka A casa tutti bene
  HD
  There’s No Place Like Home (2018) aka A casa tutti bene
  Një familje e madhe, të afërm që takohen shpesh e të tjerë më rrallë, mblidhen të gjithë për të festuar përvjetorin e 50-të të martesës së gjyshe Albës me gjysh Pietron në një vilë madhështore, në ishullin ku ata jetojnë. Për shkak të motit të keq ngelen të bllokuar në ishull dhe dëshira për të ndenjur me njëri-tjetrin fillon të…
  Image There’s No Place Like Home (2018) aka A casa tutti bene
 • Bigger

  Image Bigger (2018)
  HD
  Bigger (2018)
  Historia inspiruese e gjyshërve të fitnesit siç ne i njohim, Xho dhe Ben Uider. Duke u përballur me paragjykimin fetar dhe varfërinë ekstreme, vëllezërit tejkalojnë çdo parashikim duke ndërtuar një perandori dhe duke inspiruar brezat e ardhshëm.
  Image Bigger (2018)
 • At Eternity’s Gate

  Image At Eternity’s Gate (2018)
  HD
  At Eternity’s Gate (2018)
  Një vështrim në jetën e piktorit Vinsent van Gog gjatë kohës që ai jetoi në Arls dhe Auvers-sur-Oise, Francë.
  Image At Eternity’s Gate (2018)
 • A Private War

  Image A Private War (2018)
  HD
  A Private War (2018)
  Bazuar në një histori të vërtetë. Korrespondentja e njohur e luftës, Maria Kolvini është një grua e aftë, si për të pirë martini në shoqërinë e lartë, ashtu edhe për të qëndruar pranë ushtarakëve, mes zjarrit të luftës. E nxitur nga një dëshirë e vazhdueshme për të dhënë dëshmi të krimeve dhe për t'u dhënë zë atyre që nuk kanë…
  Image A Private War (2018)
 • The Standoff at Sparrow Creek

  Image The Standoff at Sparrow Creek (2018)
  HD
  The Standoff at Sparrow Creek (2018)
  Një ish polic i kthyer në milici heton një të shtënë në një funeral policor.
  Image The Standoff at Sparrow Creek (2018)
 • The Nutcracker and the Four Realms

  Image The Nutcracker and the Four Realms (2018)
  HD
  The Nutcracker and the Four Realms (2018)
  Një vajzë e re është transportuar në një botë magjike me ushtarët e Xhenxherit dhe një ushtri minjsh.
  Image The Nutcracker and the Four Realms (2018)
 • Bohemian Rhapsody

  Image Bohemian Rhapsody (2018)
  HD
  Bohemian Rhapsody (2018)
  Historia e grupit legjendar rrok dhe këngëtarit Fredi Merkuri, historia që çoi në performancën e tyre të famshme në Live Aid (1985).
  Image Bohemian Rhapsody (2018)