Viti: 2018

 • Widows

  Image Widows (2018)
  HD
  Widows (2018)
  Vendosur në Çikagon e kohëve të sotme, në një kohë trazirash, katër gra me asgjë të përbashkët përveç një borxhi të lënë pas nga aktivitetet kriminale të burrave të tyre të vdekur, marrin fatin në duart e tyre dhe bëjnë komplot për të krijuar një të ardhme sipas kushteve që kanë.
  Image Widows (2018)
 • The Grinch

  Image The Grinch (2018)
  HD
  The Grinch (2018)
  Grinçi dhe qeni i tij besnik, Maksi, jetojnë të vetmuar brenda një shpelle në malin Krampit. Kur kushët, që jetojnë pranë tij, vendosin të bëjnë Krishtlindjet më të mëdha dhe më të ndritshme, Grinçi i pakënaqur e kupton se ka një mënyrë për të fituar paqe dhe qetësi. Me ndihmën e Maksit dhe mes situatash gazmore e plot aventura, ai…
  Image The Grinch (2018)
 • Suspiria 18+

  Image Suspiria (2018) 18+
  HD
  Suspiria (2018) 18+
  Sinkronizimi i titrav me video u rregullua! Një akademi e njohur kërcimi përfshin në vorbulla errësire balerina të reja dhe të talentuara, si dhe një psikoterapist të pikëlluar. Disa do t'i dorëzohen këtij makthi. Të tjerë më në fund do të zgjohen.
  Image Suspiria (2018) 18+
 • Baazaar

  Image Baazaar (2018)
  HD
  Baazaar (2018)
  Rizvan Ahmed lë pas Allahabadin, dhe bashkë me të edhe mentalitetin e qytetit të vogël. Ai shpërngulet në Mumbai, një qytet me qiell-gërvishtëse shumë të larta dhe me ëndrra që fluturojnë akoma më tej. Dëshira e tij e madhe është të punojë me idhullin e tij, Shakun Kotharin, por bota lakmitare dhe manipuluese e parave, pushtetit dhe tregut të aksioneve,…
  Image Baazaar (2018)
 • Hunter Killer

  Image Hunter Killer (2018)
  HD
  Hunter Killer (2018)
  Një kapiten i ri i Flotës Detare Amerikane duhet të bashkojë forcat me një skuadër ushtarake, për të shpëtuar Presidentin Rus nga një grusht shteti i organizuar nga një gjeneral që kërkon pushtet.
  Image Hunter Killer (2018)
 • Madeline’s Madeline

  Image Madeline’s Madeline (2018)
  HD
  Madeline’s Madeline (2018)
  Projekti më i fundit i drejtorit të teatrit merr një kuptim të veçantë kur aktorja adoleshente Madaline e merr seriozisht performancën e saj. Linjat midis aktrimit dhe realitetit fillojnë të turbullojnë botën e saj të brendshme.
  Image Madeline’s Madeline (2018)
 • Billionaire Boys Club

  Image Billionaire Boys Club (2018)
  HD
  Billionaire Boys Club (2018)
  Një grup të rinjsh të pasur krijojnë një skemë për tu pasuruar shpejtë që kthehet vdekjeprurëse.
  Image Billionaire Boys Club (2018)
 • Replicas

  Image Replicas (2018)
  HD
  Replicas (2018)
  Kur familja e tij vdes në një aksident, Uilliami, një shkencëtar i zoti, kërkon me çdo kusht të përdorë aftësitë e tij për të kthyer sërish gruan dhe fëmijët e tij në jetë... duke i klonuar.
  Image Replicas (2018)
 • Revenger

  Image Revenger (2019)
  HD
  Revenger (2019)
  Një ish-hetues policie vendos të shkojë në një ishull burgu për të marrë hak ndaj vrasjes brutale të familjes së tij.
  Image Revenger (2019)
 • Ashes in the Snow

  Image Ashes in the Snow (2018)
  HD
  Ashes in the Snow (2018)
  Gjatë Luftës së Dytë Botërore, një artiste 16-vjeçare lituaneze dhe familja e saj dëbohen në Siberi, ndërsa Stalini brutalisht shkatërron rajonin e Balltikut. Jeta në internim i vë ata përballë vuajtjesh, mes të cilave, qëndron edhe një ushtarak ruso-ukrainas...
  Image Ashes in the Snow (2018)
 • A Star Is Born

  Image A Star Is Born (2018)
  HD
  A Star Is Born (2018)
  Një muzikant ndihmon një këngëtare të re të bëhet e famshme, edhe pse karriera e tij fundoset përditë e më shumë për shkak të moshës dhe alkoolit.
  Image A Star Is Born (2018)
 • The Vanishing

  Image The Vanishing (2018)
  HD
  The Vanishing (2018)
  Tre roje fari në ishujt e largët Flannan gjejnë një sënduk të fshehur me flori, gjë e cila çon në zhdukjen e tyre misterioze.
  Image The Vanishing (2018)
 • The Old Man & the Gun

  Image The Old Man & the Gun (2018)
  HD
  The Old Man & the Gun (2018)
  Bazuar ne një histori të vërtetë, për jetën e Forrest Tucker, i cili pas 16 arratisjesh nga burgu takon një grua që mund t'ia ndryshojë jetën përgjithmonë. Por a mundet dashuria të triumfojë mes tundimit të tij që ai t'i rikthehet botës së krimit?
  Image The Old Man & the Gun (2018)
 • Henchmen

  Image Henchmen (2018)
  HD
  Henchmen (2018)
  Kur bota kërcënohet nga një super njeri djallëzor, një adoleshent dhe mësuesi i tij bashkohen për ta ndaluar.
  Image Henchmen (2018)
 • Summer ’03

  Image Summer ’03 (2018)
  HD
  Summer ’03 (2018)
  Një vajzë 16-vjeçare dhe familja e saj e madhe mbeten të tronditur pasi gjyshja e saj zbulon disa sekrete në shtratin e saj të vdekjes.
  Image Summer ’03 (2018)
 • Rust Creek

  Image Rust Creek (2018)
  HD
  Rust Creek (2018)
  Një studente e shkëlqyer humbet rrugës për në një intervistë pune. Një kthesë e gabuar e bën të ngecë në pyjet e Kentakit. Ajo duhet të mbrojë veten nga faktorët e ashpër të natyrës si dhe nga një bandë kriminelësh të pamëshirshëm. Si pasojë, detyrohet të krijojw një aleancë të ankthshme me një vetmitar të panjohur, qëllimet e të cilit…
  Image Rust Creek (2018)
 • Malevolence 3: Killer

  Image Malevolence 3: Killer (2018)
  HD
  Malevolence 3: Killer (2018)
  Pas vitesh torturë, një djalë i ri arrin të shkëputet nga duart e një vrasësi sadist, por a do jetë në gjendje ai t’i shkëputet mësimeve që rrëmbyesi I tij i ka treguar?
  Image Malevolence 3: Killer (2018)
 • Iceman: The Time Traveller

  Image Iceman: The Time Traveller (2018)
  HD
  Iceman: The Time Traveller (2018)
  Roja perandorake dhe tre miqtë e tij tradhtarë të fëmijërisë, të urdhëruar për ta ndjekur, varrosen aksidentalisht dhe mbahen të ngrirë në kohë. Pas 400 vjetëve shkrihen për të vazhduar betejën që lanë pas. A mund ta ndryshojë njeriu fatin e tij, kur ka në dorë një rruzull kohor magjik?
  Image Iceman: The Time Traveller (2018)
 • Dassehra

  Image Dassehra (2018)
  HD
  Dassehra (2018)
  Kjo është historia e një polici të ndershëm i cili është i rrethuar nga rrethana të pafavorshme. Është një film emocionues i drejtuar nga krimi dhe politika. Filmi sillet rreth sfondit të një shteti politikisht të pa qëndrueshëm, i cili tregon rrjetin e mafias së një politikani, një vend krimesh serioze, politikanësh dinakë, kriminelë të mjerueshëm.
  Image Dassehra (2018)
 • Cucuy: The Boogeyman

  Image Cucuy: The Boogeyman (2018)
  HD
  Cucuy: The Boogeyman (2018)
  Në qytetin e vogël dhe të qetë të Glimer Pikut fillojnë të zhduken fëmijë në mënyrë të mistershme. Kështu, adoleshentja rebele, Sofia, e dënuar me arrest shtëpie, fillon të dyshojë se legjenda urbane meksikane mbi lugatin Kukuji është e vërtetë dhe ai mund të jetë fajtori i këtyre zhdukjeve.
  Image Cucuy: The Boogeyman (2018)
 • Champion

  Image Champion (2018)
  HD
  Champion (2018)
  Një mundës dore koreano-amerikan shkon në Korenë e Jugut për një turne dhe gjen një motër, për të cilën nuk dinte gjë.
  Image Champion (2018)
 • The Pact

  Image The Pact (2018)
  HD
  The Pact (2018)
  Kur Monika kupton që e bija do të vdesë, merr masa ekstreme për të shpëtuar vajzën e saj, duke bërë një pakt me çmim më të lartë se mund ta imagjinonte...
  Image The Pact (2018)
 • The Oath

  Image The Oath (2018)
  HD
  The Oath (2018)
  Në një Amerikë politikisht të ndarë, Krisi përpiqet të kalojë Ditën e Falënderimeve pa shkatërruar familjen e tij. Por, gjërat dalin jashtë kontrollit me dy vizitorët e papritur.
  Image The Oath (2018)