Viti: 2018

 • 22 Chaser

  Image 22 Chaser (2018)
  HD
  22 Chaser (2018)
  Një nga të fundit i ndershëm në shoferët e kamionçinave të rimorkimit në qytet, rrezikon gjithçka në një udhëtim për tu bërë mbret i rrugës dhe për të furnizuar familjen e tij të vuajtur.
  Image 22 Chaser (2018)
 • Burning

  Image Burning (2018)
  HD
  Burning (2018)
  Jong-su ndesh rrugës një vajzë që jetonte dikur në një lagje me të, e cila i kërkon të kujdeset për macen e saj në kohën kur ajo të jetë në Afrikë. Kur kthehet, ajo e prezanton me Benin, një tip misterioz të cilin e ka njohur andej, i cili tregon pasionin e tij të fshehtë.
  Image Burning (2018)
 • White Boy Rick

  Image White Boy Rick (2018)
  HD
  White Boy Rick (2018)
  Filmi flet për historinë e adoleshentit Riçard Versh, i cili u bë një agjent i maskuar për FBI-në gjatë viteve 80' dhe në fund u arrestua për trafikim droge, për të cilën u dënua me burgim të përjetshëm.
  Image White Boy Rick (2018)
 • Sono tornato

  Image Sono tornato (2018)
  HD
  Sono tornato (2018)
  Musolinit shfaqet përsëri në Romë pas 72 vitesh duke gjetur vendin plot me probleme si racizmi dhe urrejtja për politikanët. Duke e ngatërruar si aktor ai bashkohet me një regjisor dhe fillon të udhëtojë në gjithë Italinë për ta sunduar sërish.
  Image Sono tornato (2018)
 • The Festival

  Image The Festival (2018)
  HD
  The Festival (2018)
  Pasi Nikun e lë e dashura në diplomim ai dhe shoku i tij Shein vendosin të shkojnë në një festival muzike "house" për të larguar mendjen. Por prapësirat dhe argëtimet që do ndodhin atje kanë për t'i futur në telashe.
  Image The Festival (2018)
 • A Boy. A Girl. A Dream.

  Image A Boy. A Girl. A Dream. (2018)
  HD
  A Boy. A Girl. A Dream. (2018)
  Në natën e zgjedhjeve presidenciale të vitit 2016, Kas, një promovues klubesh në L.A., ndërmerr një udhëtim emocional me Fridën, një vizitore nga Midwestern. Ajo e nxit Kasin të ndjekë ëndërrat e tij, teksa ai e ndihmon atë të gjejë të sajat.
  Image A Boy. A Girl. A Dream. (2018)
 • Leave No Trace

  Image Leave No Trace (2018)
  HD
  Leave No Trace (2018)
  Një baba dhe vajza e tij 13 vjeçare bëjnë jetën perfekte në një park të madh në Portland, Oregon, por një gabim i vogël do t'i përmbysë jetët e tyre...
  Image Leave No Trace (2018)
 • Hell Fest

  Image Hell Fest (2018)
  HD
  Hell Fest (2018)
  Një vrasës serial i maskuar kthen një park argëtimi në një shesh lojërash për veten e tij, duke terrorizuar një grup shokësh ndërkohë që të tjerët mendojnë se e gjitha kjo është pjesë e aktrimit.
  Image Hell Fest (2018)
 • The Bouncer a.k.a Lukas

  Image The Bouncer (2018) a.k.a Lukas
  HD
  The Bouncer (2018) a.k.a Lukas
  Një truprojë klubesh nate, rreth moshës 50-vjeçare, lufton fort për të mbrojtur vajzën e tij 8-vjeçare, edhe sikur për këtë i duhet të ndyjë duart.
  Image The Bouncer (2018) a.k.a Lukas
 • No Sleep ‘Til Christmas

  Image No Sleep ‘Til Christmas (2018)
  HD
  No Sleep ‘Til Christmas (2018)
  Lisi, një organizuese eventesh në prag të martesës dhe Bili, një barmen, kanë vetëm diçka të përbashkët: pagjumësinë. Këta dy të huaj për njëri-tjetrin zbulojnë se mund të bien në gjumë vetëm nëse flenë së bashku.
  Image No Sleep ‘Til Christmas (2018)
 • Leprechaun Returns

  Image Leprechaun Returns (2018)
  HD
  Leprechaun Returns (2018)
  Djalli Xhuxh kthehet sërish për të vrarë pasi një grup studentësh e zgjojnë në përpjekje për të ndërtuar një shtëpi studentore vajzash...
  Image Leprechaun Returns (2018)
 • The Sisters Brothers

  Image The Sisters Brothers (2018)
  HD
  The Sisters Brothers (2018)
  Ngjarjet zhvillohen në Oregon, në vitin 1850, ku dyshja e vrasësve, vëllezërit Sisters, vihen në kërkim të një kimisti, i cili kishte shpikur formulën për të gjetur arin e fshehur në lumë.
  Image The Sisters Brothers (2018)
 • Sgt. Stubby: An American Hero

  Image Sgt. Stubby: An American Hero (2018)
  HD
  Sgt. Stubby: An American Hero (2018)
  Historia e vërtetë e një qeni të humbur që bashkohet me të zotin e tij të ri në fushat e betejës së Luftës së Parë Botërore. Për veprimet e tij të çmuara, rreshteri Stabi njihet ende si qeni më i dekoruar në historinë amerikane.
  Image Sgt. Stubby: An American Hero (2018)
 • Unbroken: Path to Redemption

  Image Unbroken: Path to Redemption (2018)
  HD
  Unbroken: Path to Redemption (2018)
  Bazuar në librin më të lexuar të Laura Hillenbrand-it, "Unbroken: Road to Redemption". Beteja e tij fillon kur mbaron lufta. Historia e vërtetë e heroit të luftës së dytë botërore, Louis Zamperini, njëkohësisht dhe përfaqësuesi Olimpik në vitin 1936. Një histori e fuqishme mbi faljen, mirësinë dhe shpëtimin nga e keqja.
  Image Unbroken: Path to Redemption (2018)
 • Andhadhun

  Image Andhadhun (2018)
  HD
  Andhadhun (2018)
  Një seri ngjarjesh misterioze ndryshojnë jetën e një pianisti të verbër, i cili tani duhet të raportojë një krim të cilin nuk e kishte dëshmuar.
  Image Andhadhun (2018)
 • Keys to the Heart

  Image Keys to the Heart (2018)
  HD
  Keys to the Heart (2018)
  Një ish boksier, Jo-ha, e jetonte jetën vetëm falë forcës së tij fizike. Lavdia e kampionit i zgjati vetëm një moment. Një takim i riktheu lidhjet e harruara të së shkuarës dhe më në fund mëson çdo të thotë familje.
  Image Keys to the Heart (2018)
 • Bernie The Dolphin

  Image Bernie The Dolphin (2018)
  HD
  Bernie The Dolphin (2018)
  Në plazhet e St. Agustinës, në Florida, fëmijët e familjes Rajan luftojnë për të mbrojtur mikun e tyre, delfinin Berni, që të bashkohet me familjen e tij dhe të mos i shkatërrohet shtëpia ku jeton.
  Image Bernie The Dolphin (2018)
 • Roma

  Image Roma (2018)
  HD
  Roma (2018)
  Historia e dy grave në Meksikën e viteve ’70, ku secila përballet me probleme sa të ndryshme aq edhe të ngjashme midis tyre, por pavarësisht pozitave të ndryshme shoqërore, arrijnë ta ndihmojnë njëra tjetrën në rastet e nevojës.
  Image Roma (2018)
 • Johnny English Strikes Again

  Image Johnny English Strikes Again (2018)
  HD
  Johnny English Strikes Again (2018)
  Pasi një sulm kibernetik zbulon identitetin e të gjithë agjentëve aktivë të fshehtë në Britani, Xhoni English është i detyruar të rikthehet në mision për të gjetur kriminelët gjurmues.
  Image Johnny English Strikes Again (2018)
 • First Man

  Image First Man (2018)
  HD
  First Man (2018)
  Një vështrim në jetën e astronautit, Neil Armstrong dhe misionin legjendar hapësinor që e bëri atë të bëhet, njeriu i parë që ecën në Hënë më 20 korrik 1969.
  Image First Man (2018)
 • Backtrace

  Image Backtrace (2018)
  HD
  Backtrace (2018)
  Grabitësi i vetëm i mbijetuar i një grabitje të dhunshme banke, detyrohet të përdorë një drogë të fuqishme për të rifituar kujtesën. A do të arrijë ai të kujtohet ku i ka fshehur 15 milion dollare.
  Image Backtrace (2018)
 • I’ll Be Next Door for Christmas

  Image I’ll Be Next Door for Christmas (2018)
  HD
  I’ll Be Next Door for Christmas (2018)
  Një komedi për një familje të çmendur pas krishtlindjeve, me përjashtim të vajzës 16 vjeçare. Kur i dashuri i saj vjen ta vizitojë, ajo vendos ta ruajë nga fiksimi i familjes së saj mbi krishtlindjet, ndaj punëson dy aktorë për t'u shtirur si prindërit e saj dhe organizon një darkë të rreme krishtlindje në shtëpinë e fqinjit të saj. Çfarë…
  Image I’ll Be Next Door for Christmas (2018)
 • El Angel

  Image El Angel (2018)
  HD
  El Angel (2018)
  Fytyra engjëllore e Karlosit, një adoleshenti 17-vjeçar fsheh një fytyrë të errët grabitjesh, gënjeshtrash dhe vrasjesh.
  Image El Angel (2018)