Viti: 2019

 • Tommaso

  Image Tommaso (2019)
  HD
  Tommaso (2019)
  Një burrë me probleme kërkon të gjejë stabilitet në jetën e tij të re në Itali me një grua më të re. Ai has vështirësi që ta përshtasë këtë fillim të ri me gabimet e së kaluarës.
  Image Tommaso (2019)
 • Range Runners

  Image Range Runners (2019)
  HD
  Range Runners (2019)
  Një grua gjatë marshimit të saj në një shteg të izoluar, hyn në telashe kur çanta e saj rrëmbehet nga dy burra që po fshiheshin në pyll, të dëshpëruar dhe në arrati. E bllokuar dhe e lënë pa ndihmë për veten e saj, ajo ka vetëm një zgjidhje: të zvarritet drejt jetës së saj e mundur, ose të shkojë përpara…
  Image Range Runners (2019)
 • Immortal Combat the Code a.k.a Wu Xia 2 the Code

  Image Immortal Combat the Code (2019) a.k.a Wu Xia 2 the Code
  HD
  Immortal Combat the Code (2019) a.k.a Wu Xia 2 the Code
  Në të ardhmen tonë, një frymëmarrje e thjeshtë mund të ndajë jetën nga vdekja. Ndërsa ne kërkojmë për një zgjidhje, ndotja ka gllabëruar botën. Nëse nuk gjejmë shpejt një përgjigje, të gjitha gjallesat do të zhduken. Ne jemi 5 Elementët, dhe po përpiqemi të mbrojmë njerëzimin…. Vite më parë, shumë luftëtarë erdhën tek ne për të kërkuar ndryshimin, dhe iu…
  Image Immortal Combat the Code (2019) a.k.a Wu Xia 2 the Code
 • Cargo

  Image Cargo (2019)
  HD
  Cargo (2019)
  Një astronaute e re femër, e cila bashkohet me një astronaut të përhershëm në bordin e një anije kozmike, lufton me punën e saj, ndërsa ndërvepron me ngarkesa misteriozë që shfaqen në anije.
  Image Cargo (2019)
 • Bumperkleef

  Image Bumperkleef (2019)
  HD
  Bumperkleef (2019)
  Hansi, një njeri me vetëbesim, niset së bashku me familjen e tij për të vizituar prindërit dhe rrugës shkakton telashe me një shofer tjetër, i cili kërkon të hakmerret duke e përndjekur familjen hap pas hapi.
  Image Bumperkleef (2019)
 • After She Wakes

  Image After She Wakes (2019)
  HD
  After She Wakes (2019)
  Pas një tragjedie të tmerrshme, një mama e izoluar me vajzën e saj fillon të ketë probleme me gjumin të cilat duken të kenë lidhje me një realitet djallëzor.
  Image After She Wakes (2019)
 • The Burnt Orange Heresy

  Image The Burnt Orange Heresy (2019)
  HD
  The Burnt Orange Heresy (2019)
  Një kritik arti i etur famë verbohet nga ambicia e tij dhe ndërmmer një plan të mbushur me gënjeshtra, pa arritur të kuptojë që një nga të mashtruarit është edhe ai vetë.
  Image The Burnt Orange Heresy (2019)
 • Eternal Beauty

  Image Eternal Beauty (2019)
  HD
  Eternal Beauty (2019)
  Pasi Xhejn bie në një gjendje dëshpërimi për skizofreninë e saj, ajo has në burime të reja dashurie dhe jete me rezultate befasuese.
  Image Eternal Beauty (2019)
 • Fidelity a.k.a Vernost +18

  Image Fidelity a.k.a Vernost (2019) +18
  HD
  Fidelity a.k.a Vernost (2019) +18
  "Besnikëria" : Lena është një mami dhe gjinekologe e talentuar, burri i saj Sergei është një aktor në një teatër drame. Ata janë të afërt dhe të butë me njëri-tjetrin, por nuk ka seks. Lena dyshon se Sergei ka një lidhje, por ajo shqetësohet në heshtje dhe nuk e tregon xhelozinë e saj. Në vend që të zgjidhë marrëdhëniet e…
  Image Fidelity a.k.a Vernost (2019) +18
 • A Tale of Three Sisters a.k.a Kiz Kardesler

  Image A Tale of Three Sisters (2019) a.k.a Kiz Kardesler
  HD
  A Tale of Three Sisters (2019) a.k.a Kiz Kardesler
  Tri vajza të reja kthehen përsëri tek babai i tyre në një fshat të varfër në Anadollin qendror, njëra pas tjetrës, pasi dështuan në strehimet e tyre në familje më të pasura.
  Image A Tale of Three Sisters (2019) a.k.a Kiz Kardesler
 • Get Duked! aka Boyz in the Wood

  Image Get Duked! (2019) aka Boyz in the Wood
  HD
  Get Duked! (2019) aka Boyz in the Wood
  Një udhëtim kampingu në Malësinë Skoceze kthehet në një luftë për mbijetesë kur katër adoleshentë bëhen shënjestra e gjahtarëve të egër.
  Image Get Duked! (2019) aka Boyz in the Wood
 • Thicker Than Water

  Image Thicker Than Water (2019)
  HD
  Thicker Than Water (2019)
  Një familje, e cila sapo ka humbur djalin, ndodhur para vështirësive financiare, detyrohet të lëshojë me qira një nga dhomat e shtëpisë. Kur dhomën e zë një student i ri, gjërat duket se përmirësohen për nënën, por jo për vajzën, e cila zbulon një sekret që do ndryshojë çdo gjë.
  Image Thicker Than Water (2019)
 • Undercover Brother 2

  Image Undercover Brother 2 (2019)
  HD
  Undercover Brother 2 (2019)
  I vendosur për të dëshmuar se është më shumë sesa thjesht vëllai i agjentit të famshëm të organizatës “Vëllazëria”, Lioneli nis misionin për të shpëtuar botën nga e keqja që i kanoset.
  Image Undercover Brother 2 (2019)
 • RAVAGE aka Swing Low

  Image RAVAGE (2019) aka Swing Low
  HD
  RAVAGE (2019) aka Swing Low
  Kur një fotografe e natyrës i shpjegon policisë se si ajo ia arriti të dilte nga Lugina Uaçatomi, ato e deklarojnë historinë e saj të dhunshme dhe një çmenduri, si një makth nën efektin e drogës. Por kur ata zbulojnë se ajo po tregon të vërtetën, tashmë është shumë vonë.
  Image RAVAGE (2019) aka Swing Low
 • A Daughter’s Plan to Kill

  Image A Daughter’s Plan to Kill (2019)
  HD
  A Daughter’s Plan to Kill (2019)
  Kur Keti dhe Greg Karlail ftuan vajzën e braktisur të tij të jetonte me ta, s'e kishin idenë se po ftonin xhelozinë, dhunën dhe mashtrimin në shtëpi, për të shkatërruar jetën e tyre të përsosur.
  Image A Daughter’s Plan to Kill (2019)
 • Silhouette

  Image Silhouette (2019)
  HD
  Silhouette (2019)
  Silhouette is the story of Jack and Amanda Harms who, after the passing of their young daughter, set out into seclusion to begin their lives anew. Quickly upon their arrival, things go awry...
  Image Silhouette (2019)
 • Max Winslow and the House of Secrets

  Image Max Winslow and the House of Secrets (2019)
  HD
  Max Winslow and the House of Secrets (2019)
  Pesë adoleshencë garojnë për të fituar një rezidencë në pronësi të një miliarderi eksentrik. Nata merr një kthesë të errët kur ata mbeten bllokuar dhe detyrohen të përballen kundër një super kompjuteri që del mashtrues.
  Image Max Winslow and the House of Secrets (2019)
 • Latte & the Magic Waterstone

  Image Latte & the Magic Waterstone (2019)
  HD
  Latte & the Magic Waterstone (2019)
  Ndjek udhëtimin e një iriqi, vajzë e vogël e cila do që të shpëtojë pyllin dhe banorët e tij nga një thatësirë e tmerrshme duke i marrë një gur uji magjik mbretit ari.
  Image Latte & the Magic Waterstone (2019)
 • Shed of the Dead

  Image Shed of the Dead (2019)
  HD
  Shed of the Dead (2019)
  Trevor është i pa punë. Ai i kalon ditët e tij në një hangar të marrë me qera, duke shmangur gruan e tij të bezdisshme, duke pikturuar figura për “lojrat me luftë” së bashku me mikun e tij agorafobik, Graham. Ai ëndërron për alter-egon e tij heroik, magjistarin Casimir. Kur z. Parsons, një nga qiramarrësit e tjerë, kërkon për ta…
  Image Shed of the Dead (2019)
 • The Champion

  Image The Champion (2019)
  HD
  The Champion (2019)
  Pas çmendurive të njëpasnjëshme, një futbollisti jashtëzakonisht të talentuar, por të paparashikueshëm i caktohet një mësues privat për ta ndihmuar të kontrollojë sjelljen e tij...
  Image The Champion (2019)
 • How to Fake a War

  Image How to Fake a War (2019)
  HD
  How to Fake a War (2019)
  Një deklaratë e papritur paqeje kërcënon koncertin e bamirësisë së yllit të rokut Harry Hope, ai dërgon këshilltaren e tij për të krijuar një histori të rreme lufte - të paktën deri në ditën e koncertit.
  Image How to Fake a War (2019)
 • Around the Sun

  Image Around the Sun (2019)
  HD
  Around the Sun (2019)
  Një zbulues vendesh për xhirime filmash bie në dashuri me një grua joshëse gjatë vizitës në një kështjellë të vjetër franceze.
  Image Around the Sun (2019)
 • Waiting for the Barbarians

  Image Waiting for the Barbarians (2019)
  HD
  Waiting for the Barbarians (2019)
  Një gjykatës që punon në zonën kufitare fillon të vërë në dyshim besnikërinë e tij ndaj perandorisë, si edhe të kundërshtojë pikëpamjet e popullit të vet ndaj egërsirave .
  Image Waiting for the Barbarians (2019)
 • White Lie

  Image White Lie (2019)
  HD
  White Lie (2019)
  Një studente universiteti e cila shtiret si e sëmurë me kancer për të fituar vëmendje dhe përfitime monetare, përpiqet me të gjitha forcat për të ruajtur sekretin e saj.
  Image White Lie (2019)