Viti: 2019

 • Ujda Chaman

  Image Ujda Chaman (2019)
  HD
  Ujda Chaman (2019)
  Çamani është një 30 vjeçar i cili vuan nga rënia e parakohshme e flokëve. Edhe pse ai është një profesor i nderuar, kjo gjë nuk e ka ndihmuar atë të gjejë një vajzë për martesë. E gjithë familja vihet në tension kur një guru u jep afat 4 muaj përndyshe ai do të mbesë beqar gjithë jetën.
  Image Ujda Chaman (2019)
 • Line Walker 2: Invisible Spy

  Image Line Walker 2: Invisible Spy (2019)
  HD
  Line Walker 2: Invisible Spy (2019)
  Pasi zbulojnë prova për korrupsion në policinë e Hong Kongut, tre oficerë policie përpiqen të zbulojnë se kujt mund t'i besojnë.
  Image Line Walker 2: Invisible Spy (2019)
 • Last Christmas

  Image Last Christmas (2019)
  HDRip
  Last Christmas (2019)
  Kate është një vajzë e re që merr vetëm vendime të këqija. Edhe pse punon si kukudh në një dyqan Krishtlindjesh, dëshiron shumë të bëhet këngëtare. Por kur njihet me Tomin, jeta e saj merr një kthesë të re.
  Image Last Christmas (2019)
 • Heritage

  Image Heritage (2019)
  HD
  Heritage (2019)
  Majlsi do të mësojë më shumë rrëth historisë së vendlindjes së tij dhe babait të tij që ishte një komandant gjatë kohës së Gjermanisë së ndarë. Kjo e çon atë të përballet me një situatë të rrezikshme totalisht jashtë imagjinatës së tij.
  Image Heritage (2019)
 • Back of the Net

  Image Back of the Net (2019)
  Back of the Net (2019)
  Një ngatërresë në autobus bën që Kori, një adoleshente e re e fiksuar pas shkencës, të përfundojë në akademinë e futbollit dhe të bashkohet me skuadrën e kampit për të fituar kampionatin dhe për të shpëtuar skuadrën e shoqeve të saj.
  Image Back of the Net (2019)
 • The Mercenary

  Image The Mercenary (2019)
  HD
  The Mercenary (2019)
  Maksi është një mercenar legjendar. Gjatë një misioni në Amerikën e Jugut, ai braktiset për vdekje nga mercenartët e tjerë por një prift kujdeset për të dhe ai mbijeton. I kthyer në jetë me një besim në Zot, ish-miqtë e tij kërkojnë ta vrasin pasi zbulojnë se është ende gjallë.
  Image The Mercenary (2019)
 • Monos

  Image Monos (2019)
  HD
  Monos (2019)
  8-të fëmijë të armatosur ndodhen në majën e një mali me një doktoreshë të marrë peng dhe një lopë të marrë borxh që duhet ta nderojnë...
  Image Monos (2019)
 • The Perfect Date

  Image The Perfect Date (2019)
  The Perfect Date (2019)
  U RREGULLUA ZERI! Për të kursyer për kolegj, Bruks Ratigani krijon një aplikacion ku kushdo mund ta paguajë për të luajtur rolin e të dashurit të përsosur.
  Image The Perfect Date (2019)
 • Someone Great

  Image Someone Great (2019)
  Someone Great (2019)
  E braktisur nga i dashuri, një gazetare muzike merr dy shoqet e saj më të mira drejt një aventure të fundit të egër në Nju Jork para se të shkojë në San Francisko.
  Image Someone Great (2019)
 • Homecoming: A Film by Beyoncé

  Image Homecoming: A Film by Beyoncé (2019)
  HD
  Homecoming: A Film by Beyoncé (2019)
  Një vështrim i thellë mbi performancën e vitit 2018 në Koaçella të Beyoncé, parë nga këndvështrimi krijues dhe si një lëvizje kulturore.
  Image Homecoming: A Film by Beyoncé (2019)
 • Crypto

  Image Crypto (2019)
  Crypto (2019)
  Një bankieri të ri i caktojnë një detyrë në hetimin e një rrjeti korrupsioni dhe mashtrimesh në vendlindjen e tij. Ky hetim do të ndikojë në jetën e tij personale dhe në karrierën e biznesit.
  Image Crypto (2019)
 • Ford v Ferrari

  Image Ford v Ferrari (2019)
  HD
  Ford v Ferrari (2019)
  Në vitin 1966 projektuesi amerikan i automjeteve, Carroll Shelby dhe shoferi, Ken Miles përballen me korporatat, me ligjet e fizikës dhe me djajtë e tyre të brendshëm për të ndërtuar një makinë revolucionare garash për Fordin dhe për të sfiduar Ferrarin në Le Mans.
  Image Ford v Ferrari (2019)
 • Frozen II

  Image Frozen II (2019)
  DvD
  Frozen II (2019)
  Elsa, mbretëresha e dëborës ka një dhunti të jashtëzakonshme: fuqinë për të krijuar akull dhe borë. Por, pavarësisht sa e lumtur është mes njerëzve të Arendelit, Elsa nuk ndihet e plotësuar. Pasi nis të dëgjojë një zë misterioz që e thërret, ajo nis udhëtimin së bashku me motrën e saj Anën, Olafin simpatik, Kristofin dhe drerin Sven, në pyje të…
  Image Frozen II (2019)
 • Harriet

  Image Harriet (2019)
  HD
  Harriet (2019)
  Historia e jashtëzakonshme e arratisjes së skllaves Harriet Tubman dhe shndërrimi i saj në një nga heroinat më të mëdha të Amerikës, guximi, zgjuarsia dhe këmbëngulja e së cilës çliruan qindra skllevër dhe ndryshuan rrjedhën e historisë.
  Image Harriet (2019)
 • Uncut Gems

  Image Uncut Gems (2019)
  HD
  Uncut Gems (2019)
  Një argjendar në Nju Jork është gjithmonë në kërkim të rezultatit tjetër të madh, bën një seri bastesh të niveleve të larta që mund të çojnë në humbjen e jetës. Hauard duhet të kryejë një akt të pasigurt, për ekuilibruar biznesin, familjen dhe duke shkelur kundërshtarët nga të gjitha anët, në ndjekjen e tij të pamëshirshme të fitores përfundimtare.
  Image Uncut Gems (2019)
 • Black and Blue

  Image Black and Blue (2019)
  HD
  Black and Blue (2019)
  Një police e re duhet të përballet me identitetin e saj si zezake dhe me profesionin e saj kur sheh dy policë të korruptuar që kryejnë vrasje.
  Image Black and Blue (2019)
 • Maleficent: Mistress of Evil

  Image Maleficent: Mistress of Evil (2019)
  HD
  Maleficent: Mistress of Evil (2019)
  Maleficenti dhe Aurora fillojnë të vënë re ndryshimet mes mbretërisë së njerëzve dhe asaj të Moorit. Gjërat komplikohen kur qëllimet e liga do të nisin luftën mes këtyre mbretërive dhe kur fuqitë e errëta të futen në lojë.
  Image Maleficent: Mistress of Evil (2019)
 • The Umbrella Academy Sezoni 1

  Image The Umbrella Academy Sezoni 1
  HD
  The Umbrella Academy Sezoni 1
  Një familje e përçarë prej superheronjsh e cila mblidhet bashkë për të zgjidhur misterin e vdekjes së babait të tyre, dhe rrezikun që kanoset nga apokalipsi.
  Image The Umbrella Academy Sezoni 1
 • The Kill Team

  Image The Kill Team (2019)
  The Kill Team (2019)
  Një ushtar i ri amerikan në Afganistan, i shqetësuar nga sjellja e komandantit të tij përballet me një dilemë morale.
  Image The Kill Team (2019)
 • Ice Blue

  Image Ice Blue (2019)
  Ice Blue (2019)
  Kur nëna e Arielës kthehet në fermë në mënyrë misterioze, ajo krijon një krisje në marrëdhënien në dukje të përsosur mes Arielës dhe babait të saj dhe zbulohet një e kaluar e trishtueshme dhe e errët.
  Image Ice Blue (2019)
 • Dora and the Lost City of Gold

  Image Dora and the Lost City of Gold (2019)
  Dora and the Lost City of Gold (2019)
  Pas vitesh të tërë duke eksploruar xhunglën me prindërit e saj, Dora shpërngulet në qytet për të filluar një nga aventurat më të vështira që ka parë ndonjëherë, t’i mbijetojë gjimnazit dhe të bëjë miq të rinj.
  Image Dora and the Lost City of Gold (2019)
 • 2 Gisht Mjaltë

  Image 2 Gisht Mjaltë (2019)
  HD
  2 Gisht Mjaltë (2019)
  Historia e një çifti që dëshiron të shkojë për muajin e mjaltit në Karaibe por një gabim në blerjen e biletave i bën ata të vërdallisen në rrugët e Shqipërisë së jugut, nga e cila kalojnë shumë peripeci.
  Image 2 Gisht Mjaltë (2019)
 • The Peanut Butter Falcon

  Image The Peanut Butter Falcon (2019)
  The Peanut Butter Falcon (2019)
  Historia e një djaloshi me sindromën Daun që dëshiron të bëhet një mundës profesionist. Ai ka një idhull që është Salt Uoter Redneck (Shia LaBeouf). Pas një rrugëtimi të vështirë ai arrin ta gjejë heroin e tij. A ekziston vërtetë ai?
  Image The Peanut Butter Falcon (2019)
 • The King

  Image The King (2019)
  The King (2019)
  Hali, princi largpamës dhe trashëgimtari i fronit anglez, kurorëzohet Mbreti Henri V pasi vdes babai i tij tiran. Tani mbreti i ri duhet të menaxhojë politikat e pallateve, luftën që la i ati dhe momentet emocionale të jetës së tij të kaluar.
  Image The King (2019)