Viti: 2019

 • The Divine Move 2: The Wrathful

  Image The Divine Move 2: The Wrathful (2019)
  HD
  The Divine Move 2: The Wrathful (2019)
  Në 1990, kur bastet e lojës Go morën hov në Kore, Gui-su humbi gjithçka sepse babai i tij luajti derisa mbeti pa asgjë. I vetem në këtë botë, Gui-su takon një mjeshtër të madh dhe një mesues të lojës Go. Ai vendos të hakmerret mbi botën që i shkatërroi jetën, por shumë shpejt e gjen veten të ndjekur nga një…
  Image The Divine Move 2: The Wrathful (2019)
 • Radioactive

  Image Radioactive (2019)
  HD
  Radioactive (2019)
  Një histori e pasioneve shkencore dhe romantike të Mari dhe Pier Kyrisë dhe jehona e zbulimeve të tyre përgjatë gjithë shekullit të njëzetë.
  Image Radioactive (2019)
 • I’m No Longer Here aka Ya no estoy aqui

  Image I’m No Longer Here (2019) aka Ya no estoy aqui
  HD
  I’m No Longer Here (2019) aka Ya no estoy aqui
  Në Monterrei, Meksikë, një bandë të rinjsh rruge, kalojnë gjithë kohën duke kërcyer kumbia dhe duke festuar. Pas një ngatërrese me një kartel lokal droge, kryetari i bandës detyrohet të emigrojë në US por që nuk do të zgjasë shumë deri ne rikthimin e tij në shtëpi.
  Image I’m No Longer Here (2019) aka Ya no estoy aqui
 • Serenity

  Image Serenity (2019)
  HD
  Serenity (2019)
  Kapiteni i një varke peshkimi përballet me të kaluarën e tij misterioze dhe e gjen veten të futur në kurth në një realitet ku asgjë nuk është ashtu siç duket.
  Image Serenity (2019)
 • Kim Possible

  Image Kim Possible (2019)
  HD
  Kim Possible (2019)
  Kimi dhe Roni fillojnë gjimnazin dhe bëhen miq me Athinën. Nën drejtimin e Kimit, Athina bëhet anëtarja më e re e Ekipit të Plotfuqishëm dhe shpejt fillon t'ia kalojë asaj. Por kur Drakeni dhe Shego rishfaqen në Midelton, treshja duhet t'i ndalojë.
  Image Kim Possible (2019)
 • Berlin, I Love You

  Image Berlin, I Love You (2019)
  HD
  Berlin, I Love You (2019)
  Filmi më i fundit i serisë "Qytetet e Dashurisë". Ky film përbëhet nga dhjetë tregime romantike që ndodhin në kryeqytetin gjerman.
  Image Berlin, I Love You (2019)
 • Gundala

  Image Gundala (2019)
  HD
  Gundala (2019)
  Heroi indonezian i librave komikë, Gundala dhe alter egoja e tij, Sancaka, hyjnë në botën kinematografike për të luftuar kundër një njeriu të djallëzuar, si Pengkori. A do e mposhtin dot planin e tij dashakeq dhe skuadrën e tij me jetimë vrasës?
  Image Gundala (2019)
 • Saving Zoë

  Image Saving Zoë (2019)
  HD
  Saving Zoë (2019)
  Një vit pas vrasjes të motrës së saj, Eko zbulon të vërtetën rreth jetës së fshehtë që motra e saj kishte duke lexuar ditarin e saj.
  Image Saving Zoë (2019)
 • Pokemon Detective Pikachu

  Image Pokemon Detective Pikachu (2019)
  HD
  Pokemon Detective Pikachu (2019)
  Në një botë ku njerëzit mbledhin Pokemonë për beteja, një djalë shfaqet me një Pikaçu inteligjent që kërkon të bëhet detektiv.
  Image Pokemon Detective Pikachu (2019)
 • Long Shot

  Image Long Shot (2019)
  HD
  Long Shot (2019)
  Gazetari Fred Flarski bashkohet me dashurinë e tij të fëmijërisë, Sharlot Field, tani një nga gratë më me ndikim në botë. Ndërsa ajo përgatitet të kandidojë për presidencën, Sharlota e punëson Fredin si shkrimtarin e saj dhe këtu fillojnë shkëndijat e dashurisë.
  Image Long Shot (2019)
 • Kidnapping Stella

  Image Kidnapping Stella (2019)
  HD
  Kidnapping Stella (2019)
  Snatched off the street and held for ransom, a bound and gagged woman uses her limited powers to derail her two masked abductors' carefully laid plans.
  Image Kidnapping Stella (2019)
 • Above the Shadows

  Image Above the Shadows (2019)
  HD
  Above the Shadows (2019)
  Holli, një vajzë që është venitur deri në padukshmëri duhet të gjejë rrugën e shpëtimit me ndihmën e të vetmit njeri që mund ta shohë dhe ta dëgjojë, ish-boksieri Shejn Blekuell.
  Image Above the Shadows (2019)
 • Outback

  Image Outback (2019)
  HD
  Outback (2019)
  Në kërkim të aventurës Australiane, një çift amerikan do të përballen me botën e egër siç ata nuk do e kishin marrë kurrë me mend. Një propozim martese mbetet në Australi.
  Image Outback (2019)
 • The Deeper You Dig

  Image The Deeper You Dig (2019)
  HD
  The Deeper You Dig (2019)
  Pas një aksidenti në rrugë, fija midis të gjallëve dhe të vdekurve do të këputet për një nënë, vajzën e saj dhe një të huaj.
  Image The Deeper You Dig (2019)
 • Here Awhile

  Image Here Awhile (2019)
  HD
  Here Awhile (2019)
  E sëmurë, Ana kthehet në Oregon për t'u lidhur me vëllanë, ndërsa njëkohësisht bëri zgjedhjen për t'i dhënë fund jetës së saj, duke përdorur aktin "Vdekja me Dinjitet".
  Image Here Awhile (2019)
 • H Is for Happiness

  Image H Is for Happiness (2019)
  HD
  H Is for Happiness (2019)
  Një vajzë 12 vjeçare me optimizëm të pamasë dhe një pamje unike për botë, inspirohet nga djali i ri i çuditshëm në shkollë dhe vendos që të bashkoj familjen e saj me çdo kusht.
  Image H Is for Happiness (2019)
 • A Brother’s Honor

  Image A Brother’s Honor (2019)
  HD
  A Brother’s Honor (2019)
  3 vëllezër ribashkohen pasi gjyshi i tyre pëson një sulm në zemër. Burrat e Granger, Jace, Caden dhe Dalton i premtojnë gjyshit të tyre që po vdes se do të punojnë së bashku për të shpëtuar biznesin e dështuar të familjes. Ne vëllezërit gjithashtu e gjejmë veten duke u bashkuar për të zbuluar se kush vrau me të vërtetë nënën…
  Image A Brother’s Honor (2019)
 • SGT. Will Gardner

  Image SGT. Will Gardner (2019)
  HD
  SGT. Will Gardner (2019)
  Një veteran i trazuar i luftës së Irakut i cili po vuan të integrohet përsëri në shoqëri niset për një udhëtim përmes vendit me shpresën e ritakimit me djalin e tij të vogël.
  Image SGT. Will Gardner (2019)
 • Close

  Image Close (2019)
  HD
  Close (2019)
  Një truprojë dhe ekspert kundër-terrorizmi pranon një punë që të mbrojë një trashëgimtare të re të pasur. Asnjëra palë nuk është e lumtur për marrëveshjen derisa një rrëmbim i dhunshëm i detyron ato të shkojnë në arrati.
  Image Close (2019)
 • The Last Man

  Image The Last Man (2018)
  HD
  The Last Man (2018)
  Duke pasur frikë nga fundi i botës, një veteran lufte me çrregullime të stresit post-traumatik, fillon të ndërtojë një strehë nëntokësore. Por njohja me Xhesikën e bukur do t'ia trazojë edhe me keq mendjen...
  Image The Last Man (2018)
 • Polar

  Image Polar (2019)
  HD
  Polar (2019)
  Vrasësi më i mirë në botë, Danken Vizla, tek shkon drejt daljes në pension cilësohet si dëm për kompaninë ku ai punonte nga punëdhënësi i tij i vjetër. Kundër dëshirës së tij, ai e gjen veten përsëri në lojë duke luftuar kokë më kokë me një grup vrasësish të rinj.
  Image Polar (2019)
 • Io

  Image Io (2019)
  HD
  Io (2019)
  Një shkencëtare e re kërkon një mënyrë për të shpëtuar planetin Tokë që po vdes. Ajo takon një një njeri i cili po garon për të hipur në anijen e fundit që largohet nga planeti.
  Image Io (2019)
 • Bliss

  Image Bliss (2019)
  HD
  Bliss (2019)
  Një piktore e shkëlqyer që përballet me bllokimin më të keq krijues të jetës së saj, përpiqet me gjithçka që mundet për të përfunduar kryeveprën e saj, duke u përfshirë në një vorbull të drogës, seksit dhe vrasjeve në pjesën e fshehtë të qytetit të Los Angeles-it.
  Image Bliss (2019)